Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Гледане на торенти без сваляне на Мак


profusion

Recommended Posts

Здравейте,

в последните години има бум на приложения тип Popcorn, да питам кои използвате има ли надеждни които да не спрат да работят на 2рия ден? (без Коди)

Гледам има освен за ТВ боксове и за Мак Movian, ще го пробвам защото той поддържа арена/замунда/руски тракери.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отваряй този сайт през браузера на телевизора ,не ти трябват замунди и прочие,времената вече доста се измениха.https://www.filmi2k.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично напоследък ползвам seedr.cc, това е така наречен cloud torrenting.

Копирам download link от торента и го добавям в seedr. В повечето случай ако е от пиратите файловете са веднага налични. След това си взимам download/streaming link и го добавям примерно във VLC и веднага тръгва. Всичко това го правя през телефона, а филма го гледам с VLC на Apple TV. *не го stream-вам през телефона а посредством remote appa на iOS link-a го слагам в network stream на VLC. Скоростта е достатъчна да се гледат файлове с хубаво качество, 1080 + 5.1.

Приложимо е на всички платформи и устойства.

Цялата ми идея да не ползвам компютър и бързо и лесно да си пускам филмите/сериалите на телевизора.

В Seedr имам 5GB и са ми напълно достатъчни.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...