Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Facebook Messenger


SpiceBoy

Въпрос

Facebook Messenger

http://cl.ly/9DUY/Facebook_Messenger.png

Цитат

Description

Facebook Messenger is a faster way to message. Reach friends right on their phones, get and send messages fast, message everyone at once and more.

Top Features:

• Message friends, groups of friends or anyone in your mobile contacts

• Map your location, find your friends and make plans on the go

• Get mobile notifications so you never miss a message

• Include photos so friends can see what you're doing

Free

Category: Social Networking

Released: Aug 09, 2011

Version: 1.0

1.0

Size: 5.8 MB

Language: English

Seller: Facebook, Inc.

© Facebook, Inc.

Rated 4+

Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 4.0 or later.

http://url.bg/thumbnails/193b969cd0fdaed37465018c2fac6b00.jpg http://url.bg/thumbnails/e8a0857fa1737c068dc0ec5f836ff6d1.jpg http://url.bg/thumbnails/3a7836c9a6bcdd8375f4994a8a8683af.jpg http://url.bg/thumbnails/725f884c367a9b0d13da297e135f6aa5.jpg http://url.bg/thumbnails/c819bf8a234f1d3736948b26ddd82e32.jpg

http://ax.phobos.apple.com.edgesuite.net/images/web/linkmaker/badge_appstore-lrg.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • dessyteneva

    12

  • simba4

    11

  • Grievous

    7

  • gogi6

    6

Top Posters For This Question

Добавени снимки

Recommended Posts

  • 0

Линка си е OK, просто приложението още го няма в BG AppStore ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За желаещите да си сменят подписа под постовете и статуса във фейса, да скиват тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

имам въпрос. Инсталирах си на телефона Facebook Messenger, за да го тествам.

След това изтрих от телефона ми това приложение, но приятели от Facebook казват, че отстрани до името ми стои иконка на телефон и като кликнат върху името ми се изписва съобщението, че ще се изпрати на моя телефон написаното.

Моля, дайте съвет, как мога да премахна това излизане на иконката срещу името ми.

Благодаря ви предварително за помощта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз го махнах..поправете ме, ако греша, но мисля, че с него си постоянно в режим "на линия за чат"..на мен поне започнаха да ми пишат по 5-тима човека на час, което ме побъркваше и го изтрих.Не съм си играла с настройките предварително, може и да има опция да не си онлайн постоянно, но не съм я видяла..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз си изтрих приложението от телефона, но не знам как да си махна изображението на телефон, в чат листа на моите абонати във фейсбук. Защото така за тях пак показва, че съм нон стоп на линия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изглежда вече voice calling-a е достъпен, но не за всички, тъй като при мен още го няма, а при други го има.

Или трябва време да дойде до Европа.

Редактирано от uomoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Обажданията са за територията на САЩ, надявам се само за сега :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема е от преди 30мин, интерестно ми е дали някой друг е в същото положение.. Стартирам апликацията и директно ме изхвърля..

Опитах с изтриване на апликцията, но подейства за около 2-3мин, след това пак се върна в това положение.. Рестартирах, после и хард-ресет и пак нищо.... Не ми се ще да правя рестор заради тъпия месинджър...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен е ОК

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е само той. Снощи и на мен се случи. Изтрих го и наново. Сега бачка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бях писал в темата за Paper че ще напиша по подробен текст за месинджъра.

Знам че не всички ползват месинджъра, но и тези който го използват има неща който да научат.

Месинджъра има 900 милиона потребители и наскоро от Април мисля след ъпдейта отвориха платформата за разработчици и по точно за внедряване на ботове/bots/, за ботовете казват че са бъдещето.

Тук ще напиша за 10 скрити възможности на месинджъра.

1. Ботовете. С ботове може да поръчаш цветя, Uber и Lyft това за Щатите важи. Има сайт за ботове и от там може да си изберете и инсталирате ботове. Линка е най отдолу.

2. С месинджъра може за изпратите вместо аудио съобщение видео съобщение. В апп избирате камера иконата и като задържите кръга правите видео съобщение.

3. Може да играете скрита басктебол игра. Намирате басктебол иконката в чата и я изпращате на някой приятел след това натискате топката на екрана и задържате и се отваря нов прозорец с играта. Доста семпла е но върши работа.

f81052bebaece9848f242656549707cd.jpg

4. Има и скрита футбол игра. Работи както басктебол играта. Изпращаш топка от чата на приятел и играеш.

5. Може лесно да изпратиш лесно твоята локация. Натискаш трите точки в края на бара и изпращаш си локацията.

6. Играй шах. Напиши в чата @fbchess. По принцип може да играеш срещу приятел но тва не съм го пробвал.

7. Ако имаш лош ден напиши в чата @dailycute и виж какво ще стане.

8. Може да се използва като алтернатива на Venmo. Тва не го знам. Може би е платформа за разплащане. Казват че може през месинджъра да изпратиш на някой пари който дължиш.

9. Като изпратиш на някой сърце то целия екран се изпълва с много сърца. Тва не съм го пробвал.

f5c91dadfab62592ee371f8bb0d70bd5.jpg

10. Като изпращаш снимки може да избереш Едит бутон и там може да си рисуваш или решиш да я подпишеш снимката или какво ти е кеф.

Еми това е за сега. Аппа не е за подценяване въобще. Аудио и видео както казахме в другата тема е отлично.

Ето и линка с ботове, и може да споделяте тук ако откриете някой готин бот.

https://botlist.co/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И да не забравяме най-голямата му "екстра", задължителен е ;) Като те чета е баси революционното приложение:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нали. :) Барона в другата тема писа че не го използва, и сега ако не почне да го използва след този пост направо се самоубивам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте колеги,

пиша тук за да не отварям нова тема. Днес забелязвам, че месинджъра ми трупа време в background activity при условие, че съм го затворил и въобще не го ползвам. Това стопява батерията ми. Дали някой друг има същия или подобен проблем и как е възможно да бъде разрешен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Messenger изглежа по-добре на iOS 10 след ъпдейта днес. Контактите в чата се виждат целите, а не както досега наполовина.



Напоследък се беше затормозил, сега ми се струва, че върви по-гладко.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ама се промени звукът на нотификацията, което е доста гадно



Едит: Оправи се след рестарт на телефона
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги, забелязвам следният проблем при messenger-a. Когато не е в background режим и някой ми пише за по-бързо използвам 3d touch и отивам на неговото име за да ми зареди направо чата, след което самото приложение се отваря, но екрана си стои бял. Трябва да го затворя с home бутона и след това нямам проблеми. Ако приложението е в background нямам този проблем и си зарежда. Дали някой има същия или подобен проблем като моя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, с iPhone 5s съм с iOS 8.1.2.  Заседнал съм там заради джейлбрейк. Телефона върви перфектно, но след излизането ма поредната нова версия на messenger, моята версия - последна, която поддържа 8.1.2 спря да работи. Иска да се ъпдейтне, но не може поради старата iOS. Има ли вариант, в който да се подкара работещ messenger на моя телефон. 

От няколко дни пък фейсбук започна да ме изхвърля от приложението - крашва. Като го стартирам продължава да работи. След известно време пак крашва. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Току-що научих нещо полезно и бързам да споделя - изпратете емоджи луна в месинджъра и се активира dark mode. Благодарности на Джаки Адамов за трика! 

003775e3af96fcdd5438e26382998263.jpg

e89de9d863f3e7d3c34e71d7af093f5f.jpg

Тази луна имам предвид, защото са няколко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...