Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone Xs умря


kaizera

Въпрос

Преди малко телефона отказа да се събуди, не реагира изобщо. Батерията беше на 45-50%, никакви модове, комбинации и т.н. не действат. Включих го към компа, ако случайно е било от студа и да се е разредила батерията, но вече 15-20 мин няма промяна. Преди да мина през горбищата (теленор) мога ли нещо да опитам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Преди това имаше ли други проблеми?
Моя първи XS който си взех се рестартираше често,загряваше и накрая ей така -черен екран...ама хем черен екран хем грееше и даваше свободно като му звъниш...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай с натискане доста дълго време плюс и Пауър бутона - повече от 10 секунди


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз такова поведение досега съм срещал само при един 6s... Беше в първата година от гаранцията и го смениха с нова бройка без никакви драми. Съжалявам, но предполагам, че и ти, колега, ще стигнеш до същата развръзка.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абсолютно никакви проблеми до момента. Първо си помислих, че е от студеното, въпреки че бях навън едва 4-5 Мин. Пробвах всичко, и по 30-40 сек държах копчетата, без резултат. В крайна сметка го занесох в Теленор, предполагам, че и аз ще отида директно на смяна. До сега няколко пъти сме имали проблеми с гаранционни iPhone-и и на двата оператира и или ги отстраняваха или ги заменяха. Лошото е че на Мтел стана за седмица, а Теленор чакаха предпоследния ден. Какво да се прави, веднъж като си “влязъл в капана” няма мърдане. Поне ми дадоха една оборотна 6-ца, че моята алтенативата беше Нокия с фенерче ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...