Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple ще намали производството на iPhone отново


dessyteneva

Recommended Posts

apple-iphone-xr-black-white-1000x574.thumb.jpg.5f143e6ecd35b97b62e4e7af9df17fab.jpg

Преди няколко месеца чухме за пръв път, че Apple съкращава поръчките си за iPhone, благодарение на доклад на WSJ. Скоро след това се появиха още показатели за слабото представяне в продажбите на iPhone, а гигантът възобнови производството наминалогодишния десети юбилеен модел и започна да предлага субсидии. Анализаторът Минг-Чи Куо преразгледа прогнозите си, а сега чуваме, че има индикации за ново съкращаване на поръчките, като най-голямо ще е то за iPhone Xr.

Този път източник е анализаторът Джун Джанг, който заяви, че компанията е изправена пред особено голям проблем в Китай, подхранвана от ареста на финансовия директор на Huawei, който кара китайските компании да предлагат стимули за тези, които предпочитат марката пред Apple. Джанг прогнозира, че за тримесечието до края на март, Apple ще съкрати 2.5 милиона бройки от бюджетния модел, 1 милион Xs и 500 000 Xs Max. Разбира се това са само поредните прогнози, които трябва да приемем с доза скептицизъм, но все пак как ли се развиват продажбите на новите модели iPhone?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е само с iphone,пазара се пренасити.Това е мазохизъм ,да даваш всяка година дали 500 или 2000 лв за нещо което го имаш от миналата или по-миналата година.Така мислят и хора които са с андроид.Но пък има и много хора с възможности ,които не ги бърка къде са си похарчили 1000-та лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече писах - за първи път от 2010 година пропускам “нов” модел и ако догодина пак покажат такъв “нов”, пак ще пропусна.
Не съм само аз изглежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех на жената Xs ...като ги сравнявах с моя iPhone X, няма как да ме накарат да си сменя телефона докато не измислят нещо ново и интересно. Отдавна резултати от синтетични тестове не могат да ме впечатлят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...