Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Activation error iPhone 6s 9.3.3


Recommended Posts

Здравейте! Телефона има jailbreak, днес както си слушах песни от youtube и като го заключих телефона се рестарира и заби в режим на активация. Като му дам да се кативира пише Activation error и ми казва да инсталирам последната версия на iOS. Има ли начин да се оправи? Ако не имам запазени shsh към 12.1 гледам не го подписват вече но мога ли чрез някой туул да ресторна до него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не успявам. Телефона си звъни, даже се вурзва към блутут колоните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От компютър виждаш ли го? Предполагам си инсталирал Cydia Substrate? Ако го имаш и не влиза в SafeMode може би няма да успееш. Друго за което се сещам е да триеш с компютър, ако  виждаш телефона де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTunsa ми казва същото като телефона, с ifunbox го виждам но влиза в фаиловата система, кзва че не е джейлнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш Apple File Conduit  инсталиран от Cydia. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми влиза в raw file system, казва да си джеилна устроиството а на началния керан пише че е активиран и джеилнат. Има ли друга програма с която да виждам фаиловата система?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш инсталиран този туик, няма да можеш да влезнеш в системата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам го, инсталирвал сам го. Значи ползвам един туик you tubed май се казваше позволява да ми върви тубата минимизирана и някой път се случва като заклюа телефона когато върви тубата да се рестартира и губи джела, после влизам в пангу сайте през сафари  https://jbme.qwertyoruiop.com/ върши си рабоата и ми казва да заключа телефона, и като свърши беше на екрана за активация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как мога да ресторна на 12.1 като имам запазени shsh?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AFC работи чрез субстрата и ако той е забил, няма влизане. С турбосим ли го ползваш, първи въпрос и рестарт с двата бутона докъде води?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма турбо, след рестарт води на надписа hello и избирам мрежа и от там активация. Опишете пак процеса за влизане в safe mode... аз ли да бъркам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключваш телефона и после стартираш, като държиш бутона volume down докато зареди ОС. Така като чета до къде те води след рестарт, рестор е неизбежен.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става... ще качвам. Мога ли да сложа 12.1.1 (гледам още се подписва) и да сваля на 12.1 като имам запазени shsh и с кой туул?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да на джейл се надявам, а се говори че на 12.1 е най добре да се стоИ. Ъпдейтнах на 12.1.1 всичко си ми стоИ, само ми липсва тубата да ми върви в бекграунд, супер яко е в колата да не правиш дискове, флашки е тем подобни и не върви нета изобщо.

Благодаря ви за помоща все пак ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...