Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Може би iPhone Xr е виновен за проблемите с продажбите на Apple


dessyteneva

Recommended Posts

apple-iphone-xr-front-back-1000x574.thumb.jpg.394d7a9d55ad896beda56d27e1e2c386.jpg

Apple наистина изпитва проблеми с продажбите на продуктите си през последните месеци и дори Тим Кук започна да обяснява защо това се случва. Обясненията му включват причини като по-евтината замяна на батериите на старите модели iPhone, но и някои други проблеми. Сега, според The Wall Street Journal, отговорността мое да бъде прехвърлена върху бюджетния iPhone Xr. Всъщност се очакваше по-достъпният ценово модел да се превърне в нов хит на пазара, но явно нещата не се развиват така, както бяха предвидени. Вярно е, че iPhone Xr е с 25% по-евтин от останалите два модела, но все още е твърде скъп за повечето потребители в наши дни.

1.thumb.png.bf754c18cf8ee9e0906e6219e27dd68f.png

Можем да отчетем и факта, че пазарният дял на гиганта спадна във важни страни като Китай, след последните проблеми и има изгледи да се влоши още повече. Изглежда компанията е произвела твърде много устройства от модела, но те не се продават според очакванията, което би могло да се реши с понижаване на цената му, но все пак предстои да разберем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе те нека да ги направят по 4000 лв. следващите модели и пак да се чудят защо имат проблеми с продажбите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз повече айфони няма да купувам докато оправят софтуера. Ако продължават в същия дух, мен и семейството ни губят като клиенти. Ще почакам до последната версия на 12 пролетта и ако продължава да е боза, ще се огледам за андроид като Алгор и Антъни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствения недостатък на iPhone е цената. IOS все още е ниво напред. Даже няколко нива:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз повече айфони няма да купувам докато оправят софтуера. Ако продължават в същия дух, мен и семейството ни губят като клиенти. Ще почакам до последната версия на 12 пролетта и ако продължава да е боза, ще се огледам за андроид като Алгор и Антъни.

То есента ще излезе 13.0 и всичко започвя отначало :) Ще ти е много трудно да се измъкнеш от екосистемата на Епъл, просто симбиозата е отлична.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз повече айфони няма да купувам докато оправят софтуера. Ако продължават в същия дух, мен и семейството ни губят като клиенти. Ще почакам до последната версия на 12 пролетта и ако продължава да е боза, ще се огледам за андроид като Алгор и Антъни.


Давам ти точно месец и с 300 ще си купиш отново iPhone. Тоя филм го играя два пъти и Алгор е свидетел


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Използвам mak os  от 5 години ,а ios над 3 години.Преди 6-7 дена си смених батерията на телефона и след 3-4 дена ми се появи опушен горен ляв ъгъл на дисплея.Първата ми идея беше да го пусна за продавне за символична сума ,не исках да правя ремонти ,а да си купя нов телефон.Тогава реших да използвам стария резервен телефон на малкия в къщи (honor 7,то и при него имаше дилема преди нова година какъв да му е новия телефон,аз исках да му взема iphone xr ,а той реши honor 10 и той не е евтин 900 лв)  за да се реша дали андроид или иос.Настроих телефона и приложения които ползвам за около 2 часа.Запозна се едно ровене в макбука да си търся паролите на сайтовете,едно прехвърляне на снимки и документи и тогава се сетих ,че преди като ползвах андроид всичко ми беше разхвърляно по компютри ,мемори карти ,дискове,флашки,облаци абе пълен хаос.От както ползвам иос и мак ос всичко ми е подредено и знам къде се намира с 1-2 клика.Може би тук е разковничето,ако ползваш само iphone и уиндоус компютър няма да ти е проблем  да минеш на андроид.Като свикна на лесното ,удобното и практичното mac os със ios и синхронизацията между епълските устройства трудно ще избягаш от тази мрежа APPLE:)Причината за продажбите ,е че са много скъпи и  няма нищо ново в телефоните какво да те грабни и хората си сменят телефона на 2-3 г вече ,моя го ползвам вече над 3 г и съм доволен ,ако не беше се случило това с екрана щях да клатя още 1-2 години:)Тези дни съм решил да си купя чисто нов iphone xr,бавя се защото се чудя кой цвят да е ,то голяма шаренийка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 9.01.2019 г. at 15:26, ayl написа:

Аз повече айфони няма да купувам докато оправят софтуера. Ако продължават в същия дух, мен и семейството ни губят като клиенти. Ще почакам до последната версия на 12 пролетта и ако продължава да е боза, ще се огледам за андроид като Алгор и Антъни.

Братле, аз ползвах години Андроид заради нуждата от втори апарат, двусимов, а не щото нещо ме е кефила неистово ОС.
Спомням си, преди 3 или 4 години, имах период, в който се пробвах да остана само с Андроид и...а бе преживява се, ама ако не ти го налага живота или ситуацията, трудно ще преминеш изцяло на Андроид.

От ноември вече всичко си дойде на мястото, защото ползвам двусимов Max и колкото и несъвършенства да има по софтуер и да доизпипват тепърва нещата, меко казано съм хепи, да ходя с един апарат, който ми дава всичко, от което имам нужда - батерия, камера, софтуер (нямам генерални проблеми и сътресения, което е добре, като за първи опит на Apple) и симбиозата с всички останали техники и глезотии, които ползвам.
Даже учудващо батерията на двусимовия Max ми кара повече, отколкото едносимовия.

Пробвай се с Андроидите, но моето лично мнение, необвързващо никой с него е, че сто пъти по-добре по-стар модел iPhone, отколкото флагман с Андроид.
Мнението ми се определя и от цените на въпросните Андроид флагмани, които се доближават до тези на Apple (официалните цени имам предвид, тези в ОЛХ не са ми критерии).

Спирам, че стана дълго.
Яд те е на Apple и с право, но не си съсипвай живота с опити, които ще те е още повече яд, че си ги направил.
Това е все едно да караш Brabus и да се дразниш на високата цена и няколкото простотии в ползването на колата и заради идеята да им отмъстиш да вземеш да се огледаш за пробата към Mercedes.
Във всеки аспект на живота ни слизането 1-2 стъпала надолу носи много повече дискомфорт, отколкото несъвършенствата на най-доброто, което ползва човек в момента. ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...