Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Заключен iPhone 5S


miraco

Въпрос

Здравейте колеги, имам следният проблем.
Преди половин година закупих втора употреба един iPhone 5S, телефона беше в перфектно състояние, имаше гаранция до м. Май тази година, собственика беше изтрил всичко от телефона и акаунта си.
Изпратих телефона на дъщеря ми в Испания, тя си създаде акаунт в iCloud и до преди една седмица телефона работеше без проблем. Но един ден каза че бутона Home и е отказал и тя е рестартирала телефона, след като го е включила вкарала е паролата но и е изписало грешна парола, опитала е няколко пъти но все грешна парола и се е показал надпис / iphone is disabled connect to itunes /. Влиза си в акаунта на iCloud от там изпращат шест цифрен код но тъй като тел. и е заключен не може да отвори и да види кода.

Какво е нужно да се направи за този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Ох малии те както са хиляда най различни болтчета едно да си объркал и ядове до небето. И доколкото знам платката си върви с фингърпринт сензора, с чужд няма да работи. Така че и пробването ти може да е да е довело до грешни изводи

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оффф не се сещам,но би трябвало да ги сложа.Може ли да е от това? Ще проверя за всеки случай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Готово.Оправи се.Разглобих го отново,сложих всички болтчета внимателно и тръгна.Благодаря на отзовалите се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сложи работеща карта с интернет или направи каквото пише


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не става,пробвах с картата.Преди бях с IOS 9 ,гледам в нета,че има доста случаи с проблеми при активация след ъпдейт до ios11-12.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не си с някакъв турбосим или нещо подобно?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не колега.Телефона е отключена към всички оператори,досега нямах никакви проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес смених Home бутона и без да се вкарвам в ДФУ и iTunes ми засече телефона и от там ресторнах телефона. Всичко е наред.

Не би трябвало този Хоме бутон да играе някаква роля iTunes да ми засече телефона но е факт, след смяната на бутона всичко стана като по книга.

Сега ще сменя и спуканият дисплей и дъщеря ми да прави пак експерименти , Какъв дисплей да сложа на телефона...

Редактирано от miraco
Коркция на текста
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте , наскоро телефонът ми ( iPhone 8 ) беше изгубен/откраднат и ми беше върнат от полицията , но на екрана изписва iPhone is disabled , connect to iTunes. Най-лесно е да го ресторна ,но искам да си запазя информацията отвътре ,която ми е доста важна. Знам си пароли на екран и на iCloud. За съжаление нямам бекъп нито на iTunes ,нито на  iCloud. Чета за програми като imyfone и dr.fone ,но не мога да намеря кракнати версии ,а не ми се дават 50+ долара за нещо,което не знам дали ще ми свърши работа. Имате ли идеи какво да правя или хора,които се занимават с това?
ПП: Съгласен съм и на варианта телефона да се разглоби и да се използва само хард диска за извличане на информацията,ако е възможно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отговорът на всичките ти въпроси за съжаление е не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо така го натири, човека се е включил от Shenzhen, Guangdong, Китай за да помогне, а ти го заклейми като спамър ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте! Съжалявам за проблема с iPhone-а. Този проблем обикновено възниква, когато паролата се въведе грешно няколко пъти. За да отключите телефона, опитайте с рестартиране или възстановяване през iTunes. Въпреки това, аз бих ви препоръчал да опитате инструмента ***********. Той предлага лесно и бързо премахване на iPhone заключванията. Можете да намерите повече информация *** Успех!

mirror: Хайде без глупости!!!

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Интересен първи пост .... Но нормално като за скам потребител да не е прочел правилата на форума. Абсолютно безполезен инструмент ,с цел единствено да ти вземе парите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...