Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Влошените продажби на Apple оставиха без работа 50 000 служители на Foxconn


dessyteneva

Recommended Posts

foxconn-iphone.thumb.jpg.16c11f115b422691977399acc84d1f7b.jpg

Много анализатори намалиха прогнозите си за продажбите на iPhone през тази година, а още миналата научихме, че Foxconn е започнала да съкращава свои работници през октомври, защото производствените количества са намалени от гиганта. Сега става ясно, че компанията прави още съкращения на работници от поточните линии. Всъщност всяка година Foxconn подновява договорите на работниците месечно в периода от август до януари, но забавянето в продажбите на iPhone явно влияе на тази практика. Съкратени са общо 50 000 работници, а това може и да не е всичко, тъй като Apple намали поръчките и на своя iPhone Xr, след като продажбите му не отговориха на очакванията в Китай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано не орежат старите дивайси откъм нов софтуер, с цел вдигането на продажбите на новите. Ала андроид стайл...


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста печелят и от услугите, в тяхната екосистема.Аз, например съм с iPhone 5S, но имам абонамент за Apple Music.Ако зарежат поддръжката на старите модели, постепенно ще загубят и част от приходите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сгрешиха, като се впуснаха в правенето на iPhone X моделите и ги пуснаха на безбожно скъпи цени. Ако пуснат iPhone SE 2 с оправена предна камера ще избият рибата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста печелят и от услугите, в тяхната екосистема.Аз, например съм с iPhone 5S, но имам абонамент за Apple Music.Ако зарежат поддръжката на старите модели, постепенно ще загубят и част от приходите си.

Те услугите няма да спрат да ги подържат, еле па тия от които прибират пара. Но могат да резнат доста софтуерни неща (благинки) от следващата IOS (примерно), които да бачкат само с новите модели, до два модела назад и толкова. Ще видим де, но и това си е начин за стимулиране покупката на нов дивайс.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То, в момента е точно така и много неща са хардуерно ограничени само до последен модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...