Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple разпродаде запасите си от iPhone SE


dessyteneva

Recommended Posts

iphone-se-clearance-800x532.thumb.jpg.525b43719cef2744c14165a466ce01dc.jpg

След като прекрати продажбите на iPhone SE през септември, Apple се сблъска с някои проблеми и се очаква да отчете първия си годишен спад в приходите през празничното тримесечие от 2000 година насам. Компанията обаче явно реши да се погрижи за останалите налчиости от iPhone SE този уикенд и 32/128 GB му версии се появиха в сайта й с цени от 249 и 299 долара, което означава 100 – 150 долара отстъпка. Устройството беше достъпно във всички разцветки и се разпродаде толкова бързо, че дори не стана ясно кога е публикувано и кога свалено. Явно малкият бюджетен модел все още е привлекателен за потребителите, въпреки че беше представен през 2016 година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Само дето се натъкнах на инфо, че iPhone SE няма да получи iOS 13. Неприятно отчаян ход ако е истина.
Да отпадне за ъпдейт заедно с 5s....кофти. Толкова се радвах на този телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А може би това значи, че има шанс да се появи нов телефон със подобен размер например SE 2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли. Спират и за 6s ъпдейтите.

Нали не вървят новите модели. Но не очаквах че ще ударят модел на 3 години със секирата.

Малцина искат малки телефони. Едва ли ще инвестират в разработка на нещо малко.

Все пак нищо официално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, hgeorgiev написа:

Само дето се натъкнах на инфо, че iPhone SE няма да получи iOS 13.  

Гоуеми яйца, ако мога така да се изразя.
Аз с моя Макс съм на 12.1 и не мисля в скоро време да катеря, защото апаратът ми работи перфе, нямам оплаквания и дупки в софтуера (или поне не фрапантни) и сичко ми е 6.
Отдавна забравих времето, в което излиза новия ъпдейт и аз го ръгам веднага - сега си стоя на по-стар, чета за новите мнения, натрупани с ползването от потребители и преценявам.

Може би по-старите апарати имат фрапантна нужда да ъпдейтват, не знам, но аз лично нямам зор за нови ъпдейти.
Не съм отпушвал дупки с нов софтуер, за да се нуждая отчаяно от нов софтуер, за да запуша отпушеното :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова по-добре за собствениците на SE - няма да им се налага да качват на 13, соято следвайки хода на събитията няма да бъде нищо повече от най-големия булшит досега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който е свикнал с iOS ще си седи на същата, дреме ми дали ще има ъп за апарата ми. Когато реша ще купя нов и т.н.

Няма защо да се ядосвате колеги

Лека вечер

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, gorgior написа:

Следващия път, когато някой попита дали да даде 600лв за нов iPhone 6s пак му нахвалете колко дълго ще получава ъпдейти и как само за това си заслужава да си даде дълго събираните парички.

Аз пък не помня някой (или поне аз) да съм препоръчвал който и да е модел, че само заради ъпдейтите си заслужава.
И заради ъпдейтите...И!!!
Самоцитирам се:

Цитат

Не, не грешиш и правилно си се ориентирал, относно това за по-гладката работа и по-дългата употреба в полза на iPhone.

По-добре несъвършени, но по-дълго получавани ъпдейти на ОС, отколкото от 8-мия месец на покупка на андроида без каквито и да е ъпдейти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти споменаваш всеки и всички, защото ти е кеф и ти се иска да си по- и да си най (в което всъщност няма нищо лошо).
Не обичаш хората, обаче, да имат мнение, макар и аргументирано, а се кефиш на това, повечето да следват твоето и когато обичаш Apple и когато хейтиш Apple.
Не става така, пич и колкото и да ти е неприятно и да не можеш да се събереш в кожата си, то доста хора не само имат положително мнение за Apple, а и във всеки един момент могат да се аргументират защо това или онова им или не им харесва.
Научи се да критикуваш, ама градивно, защото в последната година, освен да хейтиш всичко и всички, не виждам за нещо смислено да оползотворяваш знанията и възможностите си.

пп. И е нормално света (форума) да се върти около такива като мен, защото само позитивната енергия и доброто можем да въртим света около себе си. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При този спад в продажбите се очакваше да направят подобно нещо, ала роботите. Да видим дали ще им помогне очаквах го, но в по лек вид, примерно нова ос но орязана откъм повечето нови неща. Явно са решили с балтията, та да вдигнат приходите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички марки телефони са в застой,надуват софтуерно камерата и ето ти нов телефон.Преди около месец с кеф се запътвам към теленор при мадамата която отговаря за фирмата с нагласата да си взема xr .Разглеждах телефона около 30 мин и да ви кажа нищо не ме накара да направя разход от бюджета 1500 лв.Просто няма за какво да  се хвана,интересното е и мацката беше на същото мнение и тя си кара с iphone 7.За сега ще се движа с 6s plus,докато не стане някоя тротоарна злополука:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се джавкайте, другарчета. Не ви отива. Гога, само една критика към теб - върни малко газта. Знаеш - и аз съм кривак като тебе, ама трябва мярка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...