Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Заслужава ли си от 6S към 8?


peppu

Въпрос

Здравейте, ползвам iPhone 6S от юни 2016 г. Телефонът си бачка перфектно, но проблема е малкото памет, тъй като е 16GB. Имам доста снимки и клипчета на детето, но искам всички да са ми на телефона, а не постоянно да ги прехвърлям на компютъра за да освобождавам място. Та основният проблем е именно малкото свободна памет, с която разполагам. Ако си бях взел телефон с по-голям капацитет, сега нямаше да се замисля за нов телефон.

Обикновено ползвам телефон средно около 3 години. Колебая се дали да взема нова 8-ца 64GB, въпреки че вече е модел на почти 2 години. Цената ме устройва. Иска ми се най-новият модел, но просто цената е нереално надута и не ми се дават такива пари. Все пак говорим просто за телефон. Фен съм на марката и няма да я заменя за друго, но в последно време чисто се самозабравиха с тези цени на новите им модели. Старите пък също държат цените си и като цяло положението не е ок. Видях, че 7цата - 128GB е горе-долу на същата цена като 8 - 64GB, но пък е още по-стар модел. 

Като цяло съм раздвоен и се нуждая от съвет. Има ли голяма и осезаема разлика между 6S и 8, освен стъклото отзад? Заслужава ли си подобен ъпгрейд? Питам най-вече хора, които са минали по този път. 

Прочетох и на няколко места, че най-вероятно iOS13 няма да е съвместима за SE и 6S, но не знам колко е вярна. 8-цата предполагам и се надявам, че поне до iOS 15 (включително), че и 16 ще върви. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ще усетиш осезаема работа в бързината на работата ако вземеш 8. Така и така ще взимаш нов телефон, защо не помислиш за Хr модела. Цената няма да е много по-висока от 8, но получаваш всичко като нов и актуален хардуер и максимално дълга поддръжка. Също така и новите модели предоставят новия метод на работа без хоум бутон. Бързината спрямо 6s ще е още по осезаема. Спрямо 8 не чак толкова, но със сигурност поне поддръжката на Xr ще е по-дълга от на 8.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чак сега  разбрах,че преди два месеца съм си взел най големия кривак.Интересно ми е кой по малък кривак трябваше да си взема,от всички криваци?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кривата линия за един е идеална права за друг, въпрос и право на собствена гледна точка, ако беше питал кой "кривак" да си вземеш преди два месеца все някой ще ше да те посъветва, но понеже не си сега вече е "късно либе за китка".... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами ето,откъде да знае човек! Ама ако съм знаел,точно теб и gorgior щях да питам,къде да дам още едни 2К+ за по малкия кривак и батерията да не може да ми изкара и ден,и за бонус да имам шум в .....ушите (ако си чел другата тема).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък като също ползващ Xr искам да попитам господина gorgior какво е определението за кривак? Какво му е кривото, да знаем ние прецаклите се? А и като не му знаеш каква е цената ( както пишеш ) как разбра колко са му малко или много и на база какво определи тези свой думи? Какво показва пазара, като е най-продавания от всички модели iPhone пуснати през третото тримесечие на 2018-та година? Как не ти писна да мразиш всичко и всички и да си налагаш мнението с плюене?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На Xr не ми харесва единствено, че няма 3d touch. Не, че е нещо, което не може да се преживее, но все пак никак не евтин телефон, а никой не може да обясни защо са премахнали тази функция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въпреки задочния спор ми е интересно да получа мах информация за този телефон тъй  като съм се насочил към него като подарък за жена ми. Интересно е да се пише на истина как се държи този модел има ли недостатъци освен тъча и тн. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Приеми Xr като iPhone от старата школа(почти). Едновремешният екран, с всичките му плюсове и минуси, новия процесор и недоразумението "лицево разпознаване". Това го отличава от 8.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 2 часа, skpavlov написа:

Въпреки задочния спор ми е интересно да получа мах информация за този телефон тъй  като съм се насочил към него като подарък за жена ми. Интересно е да се пише на истина как се държи този модел има ли недостатъци освен тъча и тн. 

Телефона е с последния хардуер на епъл и с новата версия фейс ай ди. Разликите му от премиум моделите Xs и Xs Max е в дисплея и втората камера. Дисплея не е олед а лсд, камерата е абсолютно същата като основната камера на премиум моделите, като липсва втората камера. Доста тестове в реални условия доказаха, че качеството на заснетите изображения и видеа, по нищо не отстъпват на премиум моделите. Телефона напълно си заслужава парите според мен! Ако бюджета е по-нисък просто няма да е модел без хоум бутон или ще се закупи втора употреба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...