Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с батерия


Мартин Красимиров

Recommended Posts

Здравейте всички, обръщам се към вас с няколко въпроса.Имам iphone 6s plus преди 3 дни реших да проверя житова на батерията ми и беше 80% което е сравнително добре, като имаме предвид че телефона е на доста време, та преди малко реших да проверя пак на колко процента е и се оказа на 77% което значи 3% от живота на батерията са паднали за 3 дни.Е искам да ви питам нормално ли е така драстично да падне защото въобще не съм запознат с тея неща?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако телефона ти работи нормално и батерията ти кара достатъчно, за да ти изкарва деня например ( зависи от твоите потребности може и повече да кара ) не обръщай внимание на тези неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът работи перфектно но батерията пада сравнително бързо.Но при всички случаи 1 ден не може да изкара цял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Показанията на процентите в тази функция се менят по-често от времето навън. Щом е под 80% е време да се ориентираш към нова. Под този процент, телефонът се даунклоква и не е с пълен потенциал.

 

Цитат

1.10. Да се старае да не създава нови теми без да е проверил с помощта на функцията Търсене на форума дали вече не съществуват такива. Актуални отминали теми е желателно да се “съживяват”, а не да се “дублират”. Често повтарящи се теми с едни и същи въпроси ще бъдат затваряни с оставяне на линк към последната такава тема. Мнения, "съживяващи" теми без актуалност, ще бъдат отстранявани.

Проблем с батерията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Точно това исках да знам, дали е нормално така бързо да пада след 80%.Значи скоро ще сменя батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...