Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тръгва ли Apple по пътя на Nokia


mirror

Recommended Posts

Според мен това няма как да се случи с фирми като apple,samsung и други гиганти,имат предълбок резерв.Нещата с техниката много бързо се усъвършенстват и старото поколение затихва ,така е.Преди години се сещам как ходих сутринта на битака да дам заявка на човека каква музика искам да ми запише на касетка,след това станаха  дискове,сега са флашки след тях ще е нещо друго,всичко си има живот.До сега корпорцийте са печелили по 400-500% от апарат,но и на това му свършва времето.Не можеш да сменяш дадена джаджа за 1000 долара всяка година като виждаш ,че новата не ти предлага нищо и хората се дърпат.То стадо овце ама и те искат прясна тревица:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те и Нокия бяха гигант и дори най-големия при телефоните за времето си...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да Нокия бяха гиганти, но забравяте, че точно Айпъл ги удавиха с първия си Айфон. Нокия дълго време не се осъзнаха а почнаха да бълват премиуми по 1600лв и нагоре и накрая потънаха геройски. Аз съм се смял с глас когато вече имахме и Айфон 3Г а по телевезията пускаха реклами да си купим Нокия с полифонична мелодия и като екстра с цветен дисплей. В случая един гигант уби друг, но не пречи този гигант и да се самоубие. Ако Стив Джобс беше жив не вярвам да им беше позволил тази гавра с телефони по и над 1000$. Неговата политика беше друга и беше успешна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още една-две години като последните 5 и епъл ще си остане само производител на компютри. Не виждам как ще оцелеят при тая конкуренция от Китай от една страна и тия цени от друга.
На мен лично ми е все едно - аз телефон ще имам и в бъдеще. Дали ще се казва айфон или нещо друго все тая.
Преди време се навивах, че няма как да мина на Андроид, защото много пари за приложения съм инвестирал. Постепенно всичко стана на абонамент, разработчиците или престанаха да ъпдейтват програмите си, които от своя страна изчезнаха от стора, или започнаха да искат пари за всяка нова версия.
Първоначалния замисъл на стора е вече мъртъв. Та вече не се къхъря за парите, те и така са загубени. Чудя се какво ми пречи да си купя Хуяуей? Само името ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На малкия му взех такъв за 900 лв,да ти кажа ,батерията е чук отвсякъде -два дена тинейджърски тормоз:)Супер пъргав,за камерата е просто невероятна за мен.Аз лоша дума не мога да кажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление ayl е дяволски прав....
При условие,че за около и под 1000лв може да се вземе новия топ модел на xiaomi примерно mi9 не виждам как ще ме накара да дам 2 бона


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом едно време NOKIA успяха да ме откажат от своите продукти, няма да се учудя и Apple да я свършат същата.
Последния iPhone който ми харесваше е 7-цата, ама нещо не ме поблазни идеята да дам 1000 лв. за машинка модел преди 3 години, при положение, че за същите пари ще взема топ модел "хубавей".
Сега като се замисля, до преди година всички около мен бяха с айфони, а сега останахме единици-стоици.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...