Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Последните слухове за iPhone 11 разкриват нова технология за водоустойчивост


dessyteneva

Recommended Posts

iphone-11-concept-2.thumb.jpg.2b01474382fdf1cc0aaa27f85020e504.jpg

През последните месеци станахме свидетели на множество слухове за бъдещото поколение iPhone на Apple. Ясно е, че то ще включва наследници на текущите модели с подобрено лицево разпознаване и производителност, но има ли още нещо?

Докато компанията се стреми да запази изтичанията около бъдещите си модели минимални, то разработчикът Макс Вайнбах наскоро разкри интересни детайли за iPhone 11. Вайнбах няма дългогодишен опит по отношение на слуховете за Apple, така че трябва да приемем информацията с доза скептицизъм, но според нег устройствата ще включват нова технология за водоустойчивост, която ще им позволи да разпознават жестове дори и под вода. Друга интересна точка от интервюто му се отнася до следващото поколение Taptc Engine с прецизна точност, но детайлите тук не са много. Според Вайнбах, то ще позволи на потребителите да усещат вибрации от различни части на екрана, което наистина не е много, но е интригуващо. Що се отнася до останалите функции на iPhone 11, според Минг-Чи Куо той ще предложи по-голяма батерия, двустранно безжично зареждане и камера с тройна леща. Моделите от следващото поколение разбира се ще дойдат с iOS 13, а една от най-очакваните функции на операционната система е Dark Mode, която обаче според Вайнбах ще дойде едва с iOS 13.1.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дарк моуд добре, но мисля че е време и за редизайн на иконите и подредбата им по екрана.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година дарк моуд. А дано най-накрая се появи тоя моуд. Ако не, пращаме лунички;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другите правят телефони със сгъваем екран и не знам си какво още, ние им се "молим" за дарк моуд. patetic...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И догодина като пуснат със сгъваем екран и с цена от 3к евро пак ще сме недоволни защото пък ще е скъп, самсунга е "само" 2300...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Факт е ,че в чисто функционално ниво Епъл са назад. Аз освен минимална разлика в камерите не виждам нищо по различно от 7-цата насам. Тва ,че имало ноч и фейс айди ..... Да не говорим за безжично зареждане което отново закъсня. На мен това ми е последното у-во на Епъл и ще карам с него до край не смятам да им давам и стотинка повече. Нищо ново не очаквам и тази година. Както някой по-горе каза ние за един дарк моуд чакаме толкова .....

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цял свят изкопира ноча, само за нас тук не е иновация и няма разлика с предните модели... А иначе лично аз предпочитам да се бавят, ама да изпипват нещата, щото на чисто новия S10 пак му куца лицевото и се лъже със снимка, зор ми е за безжичното зареждане дето и без това скапва батерията.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скапва батерията ама друг път. От 6м поне по 10 пъти на ден в колата ми е на безжично зареждане. Не е мръднала.

Те и да се бавят пак не ги изпипват в това е проблема последните няколко версии на iOS.

 

52e7c03f21ee0c1e0af405811d19bc50.jpg

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изведнъж падат процентите, от опит го знам :)


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре се, а замисля ли се някой, че понякога проблемите са в "задкормилното" устройство?!?
Аз от 3 години (минимум) карам само на Бети. Всяка година сменям телефона с бекъп ( пак от бета) и проблеми нямам и не съм имал.
Че телефона ми не се сгъва, няма 16 ядра, не е с 864 мегапикселова камера, има или няма ноч и безжично зареждане, не ми пречи.
Към момента iOS ми е по удобна и ще продължавам да я ползвам, докато е такава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деско, ти си чел когато е трябвало и затова не рИвьеш(както и аз). Ама за обикновенния лузър нещата почват да излизат от рамки и марката почва да трупа негативи. Масата е "обикновенният лузър" и тя с парите си гласува кой е по-по-най на пазара. Феновете сме ясни, ама масата бута нагоре или надолу една компания. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...