Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple представи новите AirPods с повече време за разговори и безжично зареждане


dessyteneva

Recommended Posts

airpods.thumb.jpg.b70a088fcd2e286b886068d4a4dfbae3.jpg

Вчера Apple обяви второто си поколение безжични слушалки AirPods, които изглеждат идентично с първия модел, но идват с нов чип Н1, за да осигурят до 50% повече време за разговори с едно зареждане и хендсфрий Hey Siri гласови команди. С новия чип получавате до 5 часа време за слушане и до 3 часа за разговори. Н1 позволява и 2 пъти по-бърза аудио връзка при превключване между Apple устройства, а латентността на звука е намалена, което означава по-добър синхронизиран звук за игри например.

Новите AirPods ще са със същата цена от 159 долара със стандартна кутийка за зареждане, а с такава, която поддържа безжично зареждане ще струват 199 долара. Новата кутийка може да бъде закупена и отделно за 79 долара. Тя работи с всички Qi безжични зарядни и има светодиод в предната си част, който показва нивото на заряд. Слушалките и кутийката вече са налични за предварителни поръчки, а доставката им ще започне следващата седмица, когато ще са на разположение и в магазините. Компанията предлага и опция за гравиране при онлайн покупка, като надписътсе поставя на предната част на корпуса.

Хендсфрий контролът Hey Siri позволява активиране на асистента без натискане на слушалките, а чрез него можете да регулиате силата на звука, или да сменяте песните, без да вадите телефона си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредната голяма далавера! Поне не са вдигнали цената, за сега...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как да не са? 200$ са с безжично зареждане, което е 1/2 от новите функции :) тук ще са 450 лв поне.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз им се замислям, но не съм имал първата версия. Доволни ли сте от първите? 

Тези претоплени, ама аз няма да сменям старите, а ще ги ползвам за първи път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ако не искате безжично зареждане, никой не ви кара да купувате новата кутийка ?‍♂️ Каква точно манджа може да се очаква от слушалки не разбирам - има някакви дребни подобрения за да може хората, които тепърва ги купуват да са доволни, ама в края на деня, не мисля че Тим очаква всички с първата генерация да се юрнат да вземат новите. Мина времето на бурно развитие на технологиите, когато всяка година имаше революции, сега е време за итеративни подобрения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеални са първите, ако са ти удобни слушалките на епъл ( уши всякакви ). Много е удобно ако си с повече от един телефон епъл да прехвърляш разговорите между двата телефона като ти звънят ту на единия ту на другия. Както всяко нещо на епъл е скъпо, но си заслужава парите когато и останалите ти устройства са епъл. Аз като притежател на първа версия изобщо не мисля за смяна, а още по-малко за безжично зареждане. Единственото предимство на безжичното зареждане би било ако имат опция като на новия Самсунг да ги заредиш безжично от телефона в случай на нужда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честен AirPods е един от малкото продукти, които съм си купувал напоследък, който наистина си заслужава. Много, много съм доволен. Една година ги ползвам и нямам забележки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно, но какво им пречеше на онези супер важните да пуснат черен цвят примерно... Няма промяна на нищо, просто шибана черна пластмаса или там какъвто полимер ползват. Тъпаци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно обратноото умници са. Белият цвят на слушалките е ключов маркетингов елемент още от зората на iPod-ите. Даже по едно време имаше рекламна кампания, на която хората бяха силуети и само белите слушалки се отличаваха. Ако пуснат черни, това би навредило на бранда - сега като видиш някой с бели безжични слушалки, веднага се сещаш за airpods, ако бяха черни щяха да са просто някакви слушалки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това със слушалките беше отдавна. Тогава, каква беше конкуренцията? Ако не беше еко системата и пустата иОС на Епъл направо не ги виждам. Нито ми се спори, нито ми се правят икономически анализи. Ако имаше черни, щях да си ги взема, по-просто от това няма как да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Черни ще пуснат, когато искат да вдигнат продажбите. Засега явно са ок само с бели. 

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях резервирал в iStyle одеве получих мейл, че са налични и вендага заръчах. Сега се надявам да ги пуснат още днес. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли каква, ще им е цената?


Sent from my iPhone XS max Dual using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

369 с нормалната кутийка 

489 е безжичното зареждане 

Редактирано от turieca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все съм давал пари за хубави глезотии,но точно за такива слушалки(малки)и 100 лв са много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм много. Даже и с робот работят почукванията за управление. Не мога да преодолея границата от 2000 да взема XS и да мирясам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, кой те кара да купуваш на цена над 2000?!?!
Не си казал, не си получил апарат на цена под психологическата ти бариера, та даже и ще спиш като хората и будната ти съвест няма да те ръчка нощно време :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Колеги, показва ли се някъде по телефона заряда на слушалкте? Трябва ли да инсталирам нещо допълнително?

Благодаря.

Ps. Намерих единия вариант. Вади ги на уиджета. Споменава се също че нещо като доближиш кутията им и показва, но този ефект не можах да го добия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доближаваш кутията до телефона и я отваряш :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И слушалките трябва да са вътре в кутията. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М да. Благодаря. :).
Нещо не мога да извикам сири въпреки че в нета пише, че би трябвало да може. Също така успявам само да пусна музика и да пусна следваща песен. Не мога да спра на пауза или да увелича и намаля. Не е болка за умиране. Мога от часовника, но все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има настройки коя слушалка каква функция да изпълнява. Влез в блутуут устройства и цъкни на i-то до Airpods (трябва да са ти свързани, за да се появят настройките). 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...