Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Предложете ми Електронна книга.


JmeLche

Recommended Posts

Здравейте, моля да ми предложите каква електронна  книга да си купя? Изобщо не ги разбирам, марки и модели, така че ще съм благодрен за помоща с марки и модели- Бюджет до 400лв! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам няколко Киндъла генерации, доволен съм от Пейпъруайт линията (около 180лв)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай някакъв линк към модела, благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам киндъл и то доста стар. Но може би следващия ми четец би бил pocketbook https://www.pocketbook-int.com/bg
Поддържа доста повече формати и доста го хвалят по форумите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, JmeLche написа:

Дай някакъв линк към модела, благодаря!

https://www.amazon.de/Amazon-Kindle-Paperwhite-Wasserfest-Doppeltem-Speicherplatz/dp/B07747FR44

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Киндъл, много е удобна синхронизацията между устройствата, ако имаш повече от един киндъл.
Аз отговарям за 3 които са на различни места и само пращам книгата на e-mail-а от регистрацията и тя се появява на всички киндъли едновременно, отделно можеш да си пращаш само на определено устройство :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на BOOKEEN SAGA, самата книга си е с калъф и я има в различни цветове, KOBO също е ок, a Kindle нещо не ме кефи, защото е капризна към форматите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Киндъл има приятен софтуер който конвертира всичко и го качва в паметта на устройството. Още един глас за Kindle Paperwhite.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с КОБО. Копи пейст на файла и четеш. Няма нужда от приятния софт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От мен също глас за Pocketbook.

Защо да си усложнява човек живота с минаване през конвертори, пък били те и лесни за употреба? Аз директно от устройството си свалям книгите от читанка. Имам и опцията да си я пратя по мейл, по кабел, на карта с памет и т.н. Както му е удобно на човек.

Отделно, колкото и да е малък избора на легални, платени книги на български, то всичките те до една са във формат epub. Ако човек чете (особено художествена литература) на български, то всичко различно от Киндъл е по-добър и лесен за употреба вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди да мина на Kindle, бях с Kobo glo. Подсветката му на тъмно светеше прекалено силно (дори и на най-ниското ниво на осветеност) и ме дразнеше много. Но всеки си има различни предпочитания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


В немския амазон има голямо намаление на Kindle Paperwhite с реклами и без реклами.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм абсолютно всички топ модели на най-добрите марки четци, включително и Kobo, ама винаги се връщам на Киндъл. Нещо като с шибания Apple е. Сега съм с Kindle Voyage и е не мисля да го сменям скоро. Няма проблем и с легално закупени книги, свяляш ги в .epub, махаш им защитата за 2 секунди и си ги качваш на киндъла или ги пращаш по мейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще е Киндъл, насочете ме към най-добър модел, ако трябва, ще вдигна бюджета! После как си конвертирам форматите, които поддържа?

 

PS: Благодаря на всички!

Sent from my iPhone XS max Dual using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж Voyage или Oasis. И задължително си вземи калъф. Paperwhite също ще ти свърши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря


Sent from my iPhone XS max Dual using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувам за Киндъл Пейпъруайт. За форматите наистина е въпрос на едно преобразуване и няма проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам PocketBook InkPad 3 и на база платената сума съм доволен. Единственото нещо, което бърка в очите е, че микро юсб кабелът е с чип и рийдърът не ще да качва файлове с друг кабел. Формати всякакви лапа, а за неподдържаните има Calibre ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвам от Amazon.de да купя тази, която е на промоция за проба, но не ми позволява! Някой да каже как се поръчва от Amazon.de до България?

4ac949ce8e912f5752601fbd59cdd030.jpg


Sent from my iPhone XS max Dual using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш да поръчаш моделите с реклами, тъй като рекламите не работят в България. Избери модел, който не е със special offers и ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой модел е без реклами, мерси?

Редактирано от JmeLche
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...