Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple може би планира да спре iTunes


dessyteneva

Recommended Posts

iTunes.thumb.jpg.001307a33df629cf10e2d8da00ed8f70.jpg

Apple може би планира края на програмата iTunes за iMac за MacBook в близкобъдеще, твърди разработчикът Стив Троутън-Смит. Според него програмата, която се превърна в един от символите на гигата, ще бъде разделена на отделни приложения за Apple Music, Podcasts и TV. Това ще доведе до повече равенство между iOS и Mac, но какво ще се случи с музиката ви в iTunes? Според разработчика, компанията планира ново UIKit за отделните раздели, за да се присъединят те към телевизионното й приложение. Apple продължава да разширява предлаганите си услуги, вместо да се фокусира само върху хардуера, а привличането на приложения като Apple Music, Apple TV и Podcasts към Mac дава повече възможности за продажби на съдържание. Когато то се отдалеи от iTunes, фокусът ще се премести върху това, което можете да стриймвате от Apple и ще създаде нова възможност за популяризиране на платените абонаменти. Музиката, която сте закупили, ще можете да слушате с Apple Music, но и ще бъдете изкушени да се абонирате за услугата.

Това предположение повдига множество въпроси, на които все още няма отговор, като например какво ще се случи с iTunes за Windows и нейните потребители, така че все още трябва да го приемем с известна доза скептицизъм. По-голяма яснота по въпроса, най-вероятно ще получим по време на WWDC 2019.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и не го оправиха това куцо животно, винаги ме е било страх да натисна Sync. Как може да имам синхронизирани плейлисти с телефона, след това на компютъра да си добавя нови песни в плейлистите и като синхронизирам отново да ми създава копие на тия плейлисти и в телефона и в компютъра... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм синхронизирал музика. Само драг енд дроп още от iPod Nano. Тунчо е парфе за целта, при това е най-големият онлайн магазин за музика от десетилетия. Ако го резнат, за мен ерата iPhone приключва. А, ако скоро пуснат и iMac с арм процесори - сбогом Apple. Е, поне още пет години...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...