Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Видео показва дизайна на iPhone 11 и iPhone 11 Max


dessyteneva

Recommended Posts

ifone-11-dummies.thumb.jpg.071faeff7572e1311428790aaf7cb7d9.jpg

Само до преди няколко месеца, следващото поколение iPhone се очертаваше като една от най-скучните актуализации, но за щастие новите слухове сочат, че това съвсем няма да е така. Докато цялостният дизайн на новото поколение iPhone ще остане до голяма степен непроменен, то новините за големи ъпгрейди стават все по-чести и една от тях несъмнено е тази за тройната задна камера, която ще позволи нови възможности. Apple планира големи промени и за iOS 13, както вече стана ясно от изтичанията, а това до известна степен е свързано и с промените в новите модели смартфони. Видео твърди, че показва окончателния дизайн на iPhone 11/11 Max в реалния живот и несъмнено е любопитно:

Разбира се то съвсем не е официално, а до премиерата на новото поколение iPhone има още доста време, но този дизайн се посочва от редица източници, така че може би ще се окаже реален, а всичко ще стане ясно през септември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година ни подгряват с дизайна, така -хъм- да не се стреснем, като го обявят официално. И (поне на мен) започва малко по малко да ми харесва в течение на времето. Но първото впечатление е "това Епъл няма как да го пуснат!".


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази година не виждам с какво ще ни "стреснат" :)
Същите грозотии ще извадят. :)
Стреснаха ме приятно с iPhone 4 и 5....(se)...от тогава...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе все едно ще ги е****, никога не ме е интересувал как ще изглежда, а какво може iOS-a. И до ден днешен iOS, iPhone, Mac OS Rulz!!! Силно се надявам да почнат да правят и часовници, а не тамагочита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...