Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 13


gogi6

Recommended Posts

преди 2 часа, simba4 написа:

Намерих един руски сайт и от там го изтеглих- 20 минути, момент да го потърся!

Не е този, ама пробвай!

 

https://www.iphones.ru/iNotes/ios-13-dostupna-dlya-zagruzki-pryamye-ssylki-06-03-2019

 

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

 

Благодаря ти !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    140

  • simba4

    116

  • gogi6

    92

  • dessyteneva

    50

преди 10 часа, kalas_x написа:

И все пак има ли как без "нерви" да се сложи 13-ката през Уин?

https://www.igeeksblog.com/how-to-install-ios-13-beta-without-developer-account/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове



Полезно, благодаря! За мен в случая е по важно да си върна Епъл часовника , защото освен с 13ката не работи с друго ( след като опитах да го ъпдейтна в деня на WWDC )


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да беше си направил труда да прочетеш преди да бързаш да го ъпдейтваш. На часовника не може да се върне по-стара версия. Единствено в Apple Store имат необходимите кабели да го направят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах какъв е проблема с часовника, с какво не работи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви най-безболезният  метод за инсталиране на iOS 13.

 

https://youtu.be/v1RpaFu8naY

Редактирано от Fatalizr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 6.06.2019 г. at 12:47, kal1ch написа:

Да беше си направил труда да прочетеш преди да бързаш да го ъпдейтваш. На часовника не може да се върне по-стара версия. Единствено в Apple Store имат необходимите кабели да го направят. 

Съжалявам искрено, че не съм си направил труда колега. Попитах учтиво, благодаря за отзивите ви.

P.S Едно доста полезно видео откъм performance за iOS 13.

iOS 13 vs iOS 12.4 Shocking Results!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че прозвуча малко назидателно - не беше това целта. Просто няма лесен начин за downgrade на watchOS. Някъде гледах един тип дето си беше направил самоделен кабел за рестор и показваше как iTunes засича часовника, но не бих се захванал с такова нещо. 

А сега гледам, че продават някакви iBUS схеми, така че може и да имаш шанс. 

 

Аз тази година реших да се въздържа от бетата, главно защото 12-ката ме разглези и не ми се занимава с бъгове, но и защото трябва да си ъпдейтна часовника, а това не ме кефи като идея. :) 

Редактирано от kal1ch
правопис
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще изчакам по скоро да излезе някой стабилна бета версия на 13ката, защото не ми се правят такива експерименти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали докато излезе beta 1 за тестване ще оправят приложенията? ДСК още не работи , днес затрих цял ден..


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, аз съм вече на 12.3.1!
Направих рестор, защото няколко пъти ми се рестартира телефона и така!
Наново сложих 13 ката и се държа добре, но понеже съм много против нещо да ме нерви и си върнах на 12ката :)


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не, най-важното не ми работи и затова се махнах - iPastore!
Загърбих джейла, ама това не :)


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема да спра с тестването , стар съм вече и нервите са :-) разклатени. И домашния нет ми се прееба днес та си отвисех в кварталната пицария :-)


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А и батерията след рестора на 12.3.1 стана на 94 процента от 93 default_smile.png доволно хахаха

Интересното е, че след ъпдейта към 13 беше ОК ама на чист рестор не се инсталира мамка му, ако ставаше щях да си продължа на 13ката!

 

А и много диагностик логове плюе 13-ката, ужаст, явно доста желаят фийдбек!

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога до сега , а аз тествам от 7-ма iOS не съм преинсталирал и връщал към стоковата iOS 4 пъти. Ще се спра да експериментирам.

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчакайте официалната ОТА и тогава ще бъде ( да се надяваме ) много по-добре. А и до тогава може би някой от приложенията ще бъдат оптимизирани и ще работят с iOS 13. Дай боже и така споменаваното приложение на ДСК, а и други ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече 4-ти ден съм с Developer Beta 1 и засега не съм имал никакви проблеми освен 2-3 изхвърляния от приложения, на което съм свикнал много отдавна (от iOS 8 не съм излизал от Beta).
Явно имам късмет, защото всичко ми работи почти перфектно и батерията се държи повече от добре. За мен това е една от най-стабилните първи dev бета версии на голям release.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, напълно, защо? 
Както казах не съм ползвал Public Release от 5 години и съответно мога да съдя само по другите бета версии, които съм ползвал. Примерно Dev Beta 1 на iOS 11 беше почти неизползваема и си спомням, че едвам издържах докато оправят всички бъгове... 
Докато сега нямам никакви съществени проблеми и мога да кажа, че си е capable за daily driver отвсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато сега нямам никакви съществени проблеми и мога да кажа, че си е capable за daily driver отвсякъде.

 

За съвместимост с АРР говорим колега. А някои приложения крашват.Относно бъгове по самата iOS , малко търпение

 

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...