Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 13


gogi6

Recommended Posts

Не ми допадна нещо.
Дори не изкарва пълната статия.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    140

  • simba4

    116

  • gogi6

    92

  • dessyteneva

    50

Вярно ли има драматични подобрения в Car Play-а или пак се изхвърлят?

 

 

 

А има ли Google maps или Waze за carplay?

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на iOS 12 си ги има


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Co Pilot на телефона от край време. Същата излиза на карплея. Ако имаш гегъл мапс на телефона, със сигурност ще можеш да я ползваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил някой, как да използвам новата Sign In with Apple? Предварително, благодаря на отзовалите се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сайтовете трябва да го поддържат.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих ios 13 beta 4 на iPhone 7 Plus и XS Max, но и на двата телефона като пиша някъде не ми излиза отделният бутон за Emoji клавиатурата. Из ревютата на бета 4 в тубата гледам, че бутона го има.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наред си е при ХS и iPad. 

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но езика трябва да се поддържа от съответното приложение.

 

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е да плаща с А1 wallet през NFC?

p.s. Не става

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

* Възможност за включване и изключване на тъмната тема (Dark mode) на операционната система през Control Centre.
* Фонът на папките е още по-прозрачен, спрямо петата бета и всички останали версии на iOS.
* Изцяло нов панел с възможност за undo, redo, cut, copy и paste, след като докоснете върху произволна част на екрана с три пръста, без значение дали сте на основния екран или в някое приложение.
* Автоматично известие, когато някое от вашите приложения се допитва до локацията ви прекалено много пъти във фонов режим с предложение да му забраните този достъп.
* Възможност за позволяване или забраняване на блутут устройство да се допитва до вашата локация при сдвояване.
* Промени в условията за поверителност на Analytics, Apple Pay и Location.
* Поправя доста грешки и подобрява работата на системата, с което вероятно ще се ангажират и следващите няколко тестови версии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И снимките са си на място вече.

Мейлите вече се трият и от кошчето. В бета 5 все още не можеше, въпреки, че някой беше писал обратното. Като влезнеш през компютъра, си стояха там. Сега вече не.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На *#06# излиза и баркод линии от кога в така?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има как е публичната 5, има ли кофти бъгове или мога да я сложа на телефона? Има. Скоро пътуване и не ми се иска да се сбуздиса нещо особенно с Револют и апълпейя. Или да изчакам месец?
 

ЕДИТ: докато писах коментара сафарито на айпада ми с 13 фрийзна и умря, май ще чакам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С предната бета, не ми се сработваха добре часовника и телефона и я махнах.Вчера не устоях и сложих public beta 5 ?.Revolut си работи, включително и през часовника.Нямам твоите проблеми с айпада(пиша от него).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко публични бети се очакват още август преди  мастъра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли от къде идва този рестор на снимки и как се спира? Синхронизирам 33, по-късно стават 400 и се дублират.

 

51b32991f15b9e685c6c7ee7e85f6ebe.jpg

 

1b7c8cdb6b4a546882b7ca786519492b.jpg

 

1665186f021fa02404455bd1d149cd6c.jpg

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Имам отново странен проблем със свързването на AW към iPhone. Така, сложих iOS 13 Public Beta 5, тъй като бях направил грешката преди няколко месеца да сложа watchOS6 на моят AW и съответно без iOS 13ката, нямах възможност да използвам часовникът си.

Проблема в момента е следният: Отваряйки Watch App-a от телефона и стартирайки връзването с часовника, стига до това да си избера Region/Language започва уж pair-ването, но веднага след това ми изписва това: Unpairing Apple Watch и това нещо се повтаря след рестарт на у-вото също. 

Ако някой има идея как мога най-накрая да си вържа часовника и телефонът ще съм изкл. благодарен :)) 
 

EBrnMImXYAEISxi.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, profusion написа:

Има как е публичната 5, има ли кофти бъгове или мога да я сложа на телефона? Има. Скоро пътуване и не ми се иска да се сбуздиса нещо особенно с Револют и апълпейя. Или да изчакам месец?
 

ЕДИТ: докато писах коментара сафарито на айпада ми с 13 фрийзна и умря, май ще чакам 

profusion

Аз съм със всичките бети ( публични) и досега с Revolut-a никакъв проблем. И бета 5 е доста по добре от 4. Само ОББ Мобайл като се опитам да вляза ме изхвърля, но натискам втори път и става. Но това е проблем на ОББ а не на бетата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих 13 на телефона, изобщо не ми харесва батерията (от поне 3 години не съм вибдал толкоз зле)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ресторвам на 12 ин дис момент....не можах да преглътна батерията. Не ми се е налагало да ресторвам от 4-5 години поне ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...