Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 13


gogi6

Recommended Posts

Да бе, моята служебна седмица кара по една седмица, ама я използвам само да си чета имейлите в извънработно време.

И е с 11.x.x. С тая 13-ка ще цепи мрака :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    140

  • simba4

    116

  • gogi6

    92

  • dessyteneva

    50

И да не забравите да видите на колко процента ви е паднал battery health-a.  

92% Купен Декември 23!

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен функцията е пусната винаги, но не намирам разлика в батерията. Ама то и аз не я следя. Като няма батерия, бучвам зарядното

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не съм голословен.
022E13F6-E613-4C07-857B-B4A8854D4F0A.thumb.jpeg.743a3a51fc8171764367607c9560982b.jpeg

Ако искаш, предлагам ти да си разменим телефоните за 3 дни. В мен, твоя няма да изкара повече от 20-22 часа. Моя в теб, вероятно поне седмица, за да ми докажеш!?!
Искам да кажа, че ако се ползва един смартфон, няма как да кара дни!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Лошото е, че не знам дали часовника ще се разбира добре с иОС 13, т.к. не искам да го ъпдейтвам. Там няма рестори и е много тегаво, ако има проблеми (а често е така с бетите).
Май ще устискам още месец...


Sent from my iPhone using Tapatalk



Аз съм така - бета на телефона, на часовника не.
Никакви проблеми.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7-та бета има ли подобрения от 5-та?

Sent from my Huawei P30 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправили са бъга , който се проявяваше на начален екран при докосване з три пръста.


Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_0097.JPG



Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И сега е моментално с бета 7


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе три пъти мнението ми в тапсталк. Защо?

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gorgior написа:

Преди 5 минути сложих публичната бета 6. Сега трябва да си задържиш трите пръста няколко секунди за да ти излезе менюто, а преди го правеше моментално.
А батерията как държи.... skpavlov спокойно ще изкара месеца. emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

С новата бета ми издържа два месеца :tease3:

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен така с всички Бети и затова се върнах на 12.4.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И сега ... нееее


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 18.08.2019 г. at 19:05, gorgior написа:

Майтапа си е майтап, ама с последната бета батерията направо я чувам как пада. 2% на час без да пипам телефона. :(

П.П. за публична бета 6 говоря. Някой друг с такива наблюдения?

При мен беше 5%, а ако правя на тел нещо беше си направи 1% на минута, направо ми се изправи косата от 4-5 години не бях имал такива бети....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега се прибрах и слагам последната, но до момента нямам оплаквания от батерия.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току-що ъпдейтнах и аз до Бета 7. След като прочетох мненията ви за 5та и 6та, ще наблюдавам батерията как се държи днес, ако наистина е плачевно положението ще връщам и аз до 12.4. Поздрави :)) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ъпдейтнах сутринта, и засега батерията се държи доста добре, а аз говоря доста, и мисля че е по добре от бета 6

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но при мен си е повече от доволно - бета 7.


4c2a2509c9d3fbdc7c7d8b04b868dc1d.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След последната пъблик бета Watch app-а се прецака. Не мога да инсталирам нищо на часовника - само върти кръгчето безкрайно.
Когато опитам да отворя Апп стора през таба в Watch app ми изписва “can’t connect to appstore”. А в същото време през самия Апстор си зарежда апликациите за телефона.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой подкарал ли е Carplay iOS 13? При мен на Mazda3 2019 при опит за свързване на iPad-a с последната бета изписва грешка, нещо от сорта на - Apple device not authenticated (таблетът беше отключен, няколко опита направих). Появява се и като се извади кабела. Дали нещо от Мазда трябва да си го активират? Като гледах ревюта на новия карплей в ютюб останах с впечатлението, че е достатъчно просто да си с бета на 13-ката... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задръж още 2 седмици де. Ще го тествам и аз на волвото, но като цяло не виждам полза от тоя карплей. Същите функции си имам и с нормалното приложение в колата без да връзвам кабели. А епъл мапс надали ще ползвам за навигация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Waze през карплей и съм много доволен. Гугъл мапс също е що-годе ок най-вече заради гласовото търсене на български. Навигацията на мазда е хубава и излиза информация за пътуването и насоки в heads-up дисплея, ама търсенето на точки и адреси е МЪКА. Толкова огромна мъка, че повече от направа на точка за ДОМ не смятам да се занимавам. 

Ползвам активно епъл мюзик и сири и затова не мога без карплей :) Що се отнася до новата версия в 13-ката, поне по видеата в тубата изглежда доста подобрена, особено новия основен изглед с няколко активни програми (пр. навигация +  музика + календар).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Софтуерът на инфотейнмънт-а на Мазда 3 се прави в България.  Може да се наложи да се ъпдейтне и софтът на колата, но ще е най-рано месец-два след публичната версия. Просто изчакай, производителите на коли и Епъл да се уточнят кой кум и кой сват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...