Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 13


gogi6

Recommended Posts

На някой губи ли му мрежата?
ecbfa8bd3e6b44e2d405abe9711d3fd2.jpg


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    140

  • simba4

    116

  • gogi6

    92

  • dessyteneva

    50

Аз съм с двусимов също и нещо от 13 взех да получавам чат пат СМС за пропуснати повиквания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, andondragov написа:

На някого му е дошъл в повечко английският... emoji6.pngemoji482.png
Аз в iOS 14 си чакам българската поддръжка... Това за мен е огромен недостатък на iOS и ме мъчи, откакто имам iPhone. emoji26.png Не, че ми пречи английският или немският интерфейс, просто е унизително!


Изпратено от моя iPhone 8 чрез Tapatalk

С оглед на това как се превеждат повечето неща, предпочитам да си стоя на английски. Единствено би било полезно да се добави български език за Siri. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хъ 13.1.1 има


Sent from my iPhoneХ using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фикс за клавиатурите от 3-ти страни.... Супер


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На вивакомската карта почна да ми се губи мрежата от 13 насам. Оправя се само с рестарт. Самолетен режим не помага.

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си единственият! Не знам, много бъгове, много чудо! Часовника си звъни дори когато е офлайн и известия идват, банка ДСК, не мога да сложа пин код, по два пъти трябва да натисна, за да набера, абе ужас!

 

 

Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С оглед на това как се превеждат повечето неща, предпочитам да си стоя на английски. Единствено би било полезно да се добави български език за Siri. 

 

Е, от Епъл не очаквам превод тип Гугъл Преводач... Има и добри преводи. За сравнение - всички телефони с Андроид имат български, но докато при Huawei преводът е трагедия, то при Samsung е повече от приличен. За мен няма по-добро от българския и ако преводът е скапан, то преводачът е за бой.

 

 

Изпратено от моя iPhone 8 чрез Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От iOS 13 ли се изисква задължително two factor authentication, за да се включи keychain?

Преди на XS на iOS 12 ми работеше без TFA.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сири нещо не работи толкова добре както при 12-та. Мудна е , не различава песни по мелодия, не отвара бързо Сафари. Или си въобразявам? Езика който ползвам е руски


Sent from my iPhoneХ using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От както сложих 13ката ГМ - имам голям проблем с обхвата при Виваком. По-горе 2ма колеги също споделиха за този проблем, та се чудя дали да не се чуя със съпорта на Виваком. Днес сложих 13.1.1 - ще тествам и ще драсна ако има промяна, но в Пловдив и София повече от 2 бара последната седмица не съм имал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз уж имам пълен обхват ама получавам СМС-и понякога. Но моя е двусимов и там не съм сигурен къде е проблема макар, че едната карта се ползва само за интернет. Махнах опцията да прехвърля дейтата от едната карта към другата при разгово, може и това да се окаже проблема.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Вива и аз съм на 2 чертички обхват , но свързването и разговорите са ОК , няма пропуснати


Sent from my iPhoneХ using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Виваком аз нямам никакви проблеми след ъпдейта (в момента съм на макс обхват лте). Обаче, баща ми на Х на Теленор му бил на no service 1-2 дни.. викам му, че всякаква техника отказва да работи в неговите ръце и че следя темата във форума, където никой не се е оплакал в продължение на няколко месеца от бетите. Е, явно си има проблем и си е точно в 13-ката. Защо обаче при едни се появява, при други не...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа, че изобщо не са се оакали! Всичко е перфект!Много добра IOS и чудесни Теленор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми зъби 13.1.1 на Айфон 11 про.Стои на ябълката вече 12 часа.След малко отивам към епъл да видя къкво ще кажат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май не си само ти.. днес четох бая коментари из Туитър на хора които се оплакват от същият проблем при ъпдейта. Явно е нещо глобално.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То ако проблема е в зъби - зъболекар ще трябва!

Ако е зАбил пък по време на ъпдейт, един рестор орез DFU, няма да е излишен.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека се е шашнал , ти зъби ,заби иначе за DFU си прав. В istyle или креатив само ще вземат и бавят апарата и ще направят същото

И колегата да каже зареден ли е бил апарата при ъпдейта , през ОТА или iTunes е обновявал?

 

Sent from my iPhoneХ using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същия проблем с обхвата имаше при 12 на А1. Така че съм сигурен че операторите нещо ...



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да отбележа, че не съм имал никакви проблеми нито с 13, нито с 13.1.1 на 11 pro с А1.

Рестор от iCloud (iOS 13 в/у iOs 13) от предишен телефон Х. След това директно ъпдейт до 13.1.1

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нов телефон се ползва много интензивно в първите 2-3 дни, но приемам забележката ти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На А1 и аз не съм имал никакъв проблем с обхвата и с 4G интернета. Нито на 11, нито на 12, нито сега на 13.1.1. Говоря за София основно, като пътувам понякога и до Костенец - също без проблем. В Гърция обаче в роуминг ме връзва към Vodafone и на 12 не беше цветя и рози... Случвало се е да губя и обхват и ръчно да избирам мрежата на Wind. Интернетът също е трагедия, но ми казаха, че там (Атина) си е така. Откакто качих 13, не съм излизал от България. Та може и да си има значение операторът...

 

 

Изпратено от моя iPhone 8 чрез Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гърция мрежите са им леш и не е мерило... В България имаме едни от най-добрите мобилни мрежи


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз потвърждавам за отвратителнитв мрежи на Гърците. По цяло лято седя там и имам доста наблюдения.
Водафон не става за нищо.
Космоте е най-добре, но Теленор не работят с него и няма как да се ползва за роуминг.
Уинд е става, но покритието не е блестящо.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...