Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 13


gogi6

Recommended Posts

Момци,направо забих-настройва ли се от някъде,като задържиш в/у текст да се появява лупа и ореместваш курсора,а сега направо ми дава copy,select и т.н.?

Няма лупа. Задържаш пръст върху интервала и си местиш кусора, като пич. Не е необходимо да е “форс тъч”.


Sent from my iPad using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    140

  • simba4

    116

  • gogi6

    92

  • dessyteneva

    50

Шрифтовете излизат когато пишем мейли . Необходимо е настройване от клавиатурата. Има подръжка и на български език.

 

df87159d60e499ca31a1c58bec706126.jpg

 

Sent from my iPhoneХ using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен след ъпдейта, 13.1.2 блутута в колата се побърка. Минава сам към телефона после пак към колата, мъка.


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А уж него фиксват с този ъпдейт...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този iOS е много бъгав.

73d77766dc2134be8475ad6fd563da39.jpg

Постоянно някакви глупости се случват.

За втори път когато някой ми звъни, телефона започва да вибрира и звъни, но екрана за вдигане или отхвърляне на разговора не се появява и трябва да го изключа и включа на ново иначе изобщо не спира...

Безумие....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone кой модел е?


Sent from my iPhoneХ using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6s Plus


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има проблем с губене на обхват? От няколко дена телефона има моменти в които направо се побърква и горе където е обхвата започва да се редува Searching..., No SIM и Locked SIM докато не си намери обхвата.

 

Почна да се случва след ъпдейта на iOS 13.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 30.09.2019 г. at 13:35, ML16 написа:

Телефона знае, кои са членовете на семейството и ако помоля Siri да звънне на жена ми, няма проблем. Часовника обаче казва, че не съм ги настроил и че даже не знае кой е моя контакт.

iPhone 11 Pro 13.1.1, S4 watchOS 6.0

Пробвах да изключа Siri на часовника и пак да го включа, без резултат.

След 13.1.2 и watchOS 6.0.1 Siri се оправи. :) 

И всички нотификации които не излизаха на часовника се оправиха. 
Батерията на iPhone 11 Pro продължава да ме впечатлява, от години не ми е изкарвала по два дена. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай със смяна на чипа първо.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има проблем в 13-ката и обхвата, като (май) засяга абонати само на Теленор и А1. На Х се случва при мен. Смених на 3Г и пуснах 13.1.2 ъпдейта, та ще видим дали има оправия.
А дали операторите, които официално продават/са продавали айфони у нас, не трябва да си пуснат carrier update?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, ML16 написа:

Батерията на iPhone 11 Pro продължава да ме впечатлява, от години не ми е изкарвала по два дена. 

Обаче за сметка на това, батерията на AW series 5 е пълна трагедия...дори с изключен екран трудно може да се доближи до series 4...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би трябва да минат няколко разряда да се сафиряса. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че е така, аз когато си взех S4 от първия ден се държи нормално.

На други места чета, че проблема идва от Wi-Fi, ако искаш пробвай да го изключиш. Знам че това не е решение но поне докато го фикснат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не, и обхвата е фул от снощи (Виваком). Няма забележки за сега.


Sent from my iPhoneХ using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, Kery70 написа:

При мен след ъпдейта, 13.1.2 блутута в колата се побърка. Минава сам към телефона после пак към колата, мъка.


Sent from my iPad using Tapatalk

Здравей! Снощи доста се притесних от този “ефект”. Първо бях ъпдейтнал, а едва след това прочетох поста ти.

Тази сутрин проверих и всичко е наред, както и преди. Минах последователно през 13 до 13.1.2.

Все още не съм правил “хард ресет”.

Относно обхвата - започна да прави номера от iOS 13.1. При 13.0. всичко беше като слънце.  На А1 съм.  И в момента “играе” от една до три черти без да си променям местоположението. На това място винаги съм имал 3 или 4 черти.

Ползвам iPhone 7 plus 

Редактирано от Nov_2017
Добавен текст
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е имал проблем с Touch ID ? Гледам, че по чуждите форуми яко ревът, даже и последния ъпдейт не помогнал!

Аз имам чувството, че отключва даже по-бързо от преди. Проблем изпитвам при ползване на  Pay при заключен екран - при двойното щракване често направо отключва телефона вместо да извика картата...


Изпратено от моя iPhone 8 чрез Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Снощи доста се притесних от този “ефект”. Първо бях ъпдейтнал, а едва след това прочетох поста ти.

Тази сутрин проверих и всичко е наред, както и преди. Минах последователно през 13 до 13.1.2.

Все още не съм правил “хард ресет”.

Относно обхвата - започна да прави номера от iOS 13.1. При 13.0. всичко беше като слънце.  На А1 съм.  И в момента “играе” от една до три черти без да си променям местоположението. На това място винаги съм имал 3 или 4 черти.

Ползвам iPhone 7 plus 

При мен проблема си седи, забравих го като дивайс, свързах го наново все същото че и по зле. Сега не ми синхронизара контактите. Като ми звъни някой само номера изписва на дисплея в колата.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблем с колата. На 13.1.2 съм. Всичко си е наред. 
Но става въпрос за 11 про

да не би и при колата да трябва да се ъпдейтне фърмуера. Ако имаш възможност пробвай с друга кола, да изключиш проблем с телефона или да го потвърдиш. 

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами явно не е от колата, часовника ми също като се разкачи, доближавайки се до телефона не се закача сам. Трябва да го сдвоя от кънект иконката на самия часовник. На 13.1.1 нямах такива дертове. Ще изчакам следващия ъпдейт и ако не се оправи ще го ресторвам на чисто.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен това, в новата iOS 13.2 бета е открита картинка с новите шумоизолиращи AirPods, които Apple ще представят или тази, или догодина. :)

Редактирано от kal1ch
правопис
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И освен това прецаква iCloud Photo Library, след ъпдейта ми изчезнаха почти всичките снимки от телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А при мен с 13.1.2 се наблюдава сериозен спад в живота на батерията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен плюс два процента надолу здравето на батерията


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...