Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 13


gogi6

Recommended Posts

Не е мой телефона, собственикът не иска просто, а и ми е странно защо като устройство го показва, но като приятел не и нещата се промениха след като качи 13.1.2. Иначе моя го ресетвах след втората тринайска мисля, те нали на често бяха, не помня точно.

Деска, предполагам че си проверила всичко, но и при мен се е случвало. Даже някой и сега не ми го показва, а примерно след час ще го покаже. Може и след ден...

Виж това на въпросния телефон така ли е? Има ли друго apple устройство? Може да се асоциира с него, а то да не е включено.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Proab26e28488444f40de8e983221f109a6.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    140

  • simba4

    116

  • gogi6

    92

  • dessyteneva

    50

Сутринта ще видя, мерси, вече не помня кое гледах и кое не. Странното е, че като го гледам като устройство го виждам, в менюто за приятели - не. Освен ъпдейта само VoLTE пуснахме, нищо друго не е променяно и не се вижда от три дни мисля, като рекетна локейшъна се появи и после пак изчезна. Няма друго Apple устройство. Има нещо, ама не мога да го напипам и се дразня, иначе като ми трябва мога от устройствата да го видя, ама мразя нещо да не работи.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погледни във у-вото, което искаш да наблюдаваш нещо от тези неща на снимката по-надолу да не са забранени!

93d9d91f611beca295a0da62170d900c.jpg


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли не гледам проценти, здраве на батерията и тн? Зареждам го всяка сутрин и ми е все тая дали вечерта, ще е на 25% или 55% така или иначе пак го слагам да се зарежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 И решението на загадката, приложението трябва да е отворено, за да се вижда местоположението в приятели, в противен случай се вижда само устройството. Няма настройка за разрешение постоянно да ползва местоположение просто, най-близо до това е докато се използва и затова като е отворено го показва. Между другото на другата седмица не е пипано въобще приложението, не са променяни разрешенията след ъпдейта и си я показва нонстоп. Предавам се, просто няма какво друго да се направи, освен рестор може би, но не вярвам и той да го оправи, а и нямам позволение за такъв. Мерси на всички отзовали се с идеи.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, с 13.1.2 батерията на мобилни данни пада по-бързо от 13.1.1.

Но има подобрение при работата с колата. Преди (iOS 11 и 12.4) ми се прехвърляха разговори през оператор, viber, whatsapp, messenger, Apple maps от телефона към колата, но не се прехвърляха указанията на Google maps! Днес бях изненадан, че прехвърли и него. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа кога се очаква macOS Catalina?


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.10.2019 г. at 7:41, venelin111111 написа:
DSKSmart е оправена, днес има ъпдейт.



 
Имало е полза от писаниците до съпорта им
Sent from my iPhone using Tapatalk
 


Ето и отговора след като звъннах в главната централа!
6104c599edc2b1d323adae29fa459055.jpg


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk Pro

Редактирано от arm11
Цитирането се счита за спам!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вчера се чудя един въпрос. Ако се ресторне телефона през iTunes с gsm версия вместо global или обратното, дали това няма да окаже някакво значение за обхвата на телефона? Всъщност не знам за нашият регион gsm или global се ползва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид когато изтегля файла от ipsw.me 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTunes ще ти даде грешка!
Моделите са различни!


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвах, че може да се случи, но Инстаграм има вече Dark mode.
Да видим дали сега и Facebook ще последва. Това май е единственото останало супер масово приложение, което свети като електрожен в тъмното.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност предстои и фейсбук. Няма как да не се случи щом инстаграм и месинджъра са вече в дарк отбора. 
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да обаче който е на 12 как може да го включи през приложението, че не намирам опцията!


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята вече е на 86 а телефона няма и една година на 10 месеца е, яко :)


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 13.2 е много зле батерията, сутрин в 8 излизам на 100 на обяд съм на 20% при нормално ползване... За 7 Плюс със сменяна батерия става въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера как да маркирам всички снимки в съобщението ми към някой, за да ги изтрия, а трябва една по една, някой има ли представа как става ?
1198fc60f7f795aebe3445a9654bb30a.jpg


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, налага се да трия снимка по снимка!


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А на 12-ката можеше. В момента tap-and-hold изважда контекстното меню, а преди започваше селектиране...


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...