Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 13


gogi6

Recommended Posts

Забелязвам от известно време, че Whatsapp-a трупа часове като background activity. По принцип ползвам приложението, защото съм добавен в една група, но съм изключил известията за нея, отделно от настройки съм спрял и background app refresh-a. Ако никой не пише в групата не се трупат минути като активност, но ако някой е написал нещо преди 2 часа да речем, то имам 2 h background activity на приложението. Някой знае ли на какво се дължи и евентуално как да го оправя? Пробвах с реинстал, но не помага. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    140

  • simba4

    116

  • gogi6

    92

  • dessyteneva

    50

И аз съм на това мнение.
Започвате да робувате на вещите си.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да не робуваш на вещите, ама е хубаво и да не се притесняваш дали ще се прибереш с батерия и дали след работа по случайност няма да се озовеш в кръчма и бар и да нямаш батерия да си викнеш такси после.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е на работа със сигурност имате контакти предполагам, зареди го и няма да имаш проблем, ако нямаш достатъчно батерия.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 11 Pro и съм доволен от батерията.Приципно винаги си нося в чантата една външна батерия и отдавна не мисля колко батерия имам и докога ще ми стигне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да не робуваш на вещите, ама е хубаво и да не се притесняваш дали ще се прибереш с батерия и дали след работа по случайност няма да се озовеш в кръчма и бар и да нямаш батерия да си викнеш такси после.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Последно по off-топика

Powerbank - това е твоят уред. Аз имам един 10000 mAh и се родих.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пуснаха 13.3.1


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви питам при вас с про макс тоя дисплей как се държи? При мен не хваща от първия път винаги! Натискам примерно на тема от форума, хваща на второ натискане, следваща страница-същата работа. На заключен екран докато пусна фенера голяма мъка и там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох че има подобрения откъм батерия на 11 Про на 13.3.1, някой да има наблюдения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да
За няколко часа, батерията жус :)


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега погледнах, и забелязвам, че в 9:30 съм извадил телефона от зарядното, и батерията ми е на 73%, като имам доста Facetime video! Доста добре..


Sent from my iPhone Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм намерил разлика с 13.3 дотук. Ако чакате отзиви, за да ъпдейтнете - вече няма голям смисъл. Като дойде версия .3 вече горе долу са стабилизирали каквото са могли и нещата са ок. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещо батерията не ми аресва .... по малко изкарвам сега !


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, londongunner написа:

При мен нещо батерията не ми аресва .... по малко изкарвам сега !

Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro


 

Същата работа е и при мен.. а уж си казах че за такива неща няма да се дразня.

Редактирано от kalas_x
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е какво значи “батерията ми изкарва по-малко”, колко по-малко?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Siri пуска музика от Spotify! Това е нещо ново за мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуска от доста време.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес за първи път ми се случи да не мога да си заредя телефона. Първо да спомена, последните седмици съм забелязал, че едвам ми изкарва 12 ч. Но като цяло батерията се държи добре и няма сривове (да ми се рестартира или други подобни). На 93% здраве е.

Излизам на 20-25%, ръгам го в колата (с хубав Anker кабел), няма никой. Вадя кабела, пак го вкарвам - нищо. Обърнах го - пак не ще. Смених юсб-то. Пак не. А apple car play си работи... После се видях с един приятел и опитах да му използвам външната батерия - пак не се зареждаше. Реших да почистя буксата, обаче нямаше боклуци. Помислих, че кабелът нещо е дал фира. Прибирам се с него вкъщи (вече телефонът беше изгаснал), слагам го към моята външна батерия. Пали от раз. Колкото да махам и слагам кабела, пак си зарежда. С щепсел също.

Някой с подобни преживявания? От 10 г. ползвам айфони. Такова нещо за първи път.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На жената XS-а преди няколко дена не искаше да се зарежда на нито едно зарядно. След рестарт, се оправи. Телефона е ъпдейтнат до последно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Някой би ли разяснил за какво е опцията "Optimised Battery Charging"? Предпазва батерията от стареене ли? Как е по-добре за самата батерия - да е включена или изключена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имах проблем със зареждането.
Преди около месец, го оставих на оригиналното зарядно през нощта на 6% и на сутринта беше загаснал нацяло. Нито едно зарядно не тръгваше да зарежда.
Занесох го в епъл , направиха му хард ресет и ми го върнаха - случвало се понякога...
От тогава нямам проблеми.
11 про макс е телефона, беше на 13.3 фърм .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес за първи път ми се случи да не мога да си заредя телефона. Първо да спомена, последните седмици съм забелязал, че едвам ми изкарва 12 ч. Но като цяло батерията се държи добре и няма сривове (да ми се рестартира или други подобни). На 93% здраве е.

Излизам на 20-25%, ръгам го в колата (с хубав Anker кабел), няма никой. Вадя кабела, пак го вкарвам - нищо. Обърнах го - пак не ще. Смених юсб-то. Пак не. А apple car play си работи... После се видях с един приятел и опитах да му използвам външната батерия - пак не се зареждаше. Реших да почистя буксата, обаче нямаше боклуци. Помислих, че кабелът нещо е дал фира. Прибирам се с него вкъщи (вече телефонът беше изгаснал), слагам го към моята външна батерия. Пали от раз. Колкото да махам и слагам кабела, пак си зарежда. С щепсел също.

Някой с подобни преживявания? От 10 г. ползвам айфони. Такова нещо за първи път.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Да. Това ми го прави винаги, когато ползвам неоригинален кабел или зареждам телефона с външна батерия.

Внимавай, че може да ти изгори порта за зареждане...някакъв си U2 чип и това не се покрива от гаранцията. При мен мисля, че е изгорял. Защото при студено време гасне телефона. Един от признаците. А е на 90% батерията.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...