Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 13


gogi6

Recommended Posts

U2 чипът е в модел, доста различен от твоя. Пък ако изгори надали ще зарежда изобщо. При студено всички батерии се сриват, било li-ion, оловно кисели, AGM и т.н. Не знам какъв филм си пускаш(чета ти творенията и в други теми), но имаш остра нужда от курс по физика и химия на материалите зависими от околната температура. Мани фенщината, говорим за образование.

 

В противовес на твоите твърдения:

Телефонът ми гасне под 20% зимата само ако е във външен джоб и е минус 10. Никога не съм сменял батерия на айфон под 4 години възраст. На 5S ми изкара 5 год.  със здраве 80%. Не ползвам външна батерия под никакъв претекст. 

P.S. Сега ме обвини в болна фенщина и прочее тъпотии?! Сигурно съм някакъв уникум, не просто човек с елементарни познания и съобразяване с наличното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    140

  • simba4

    116

  • gogi6

    92

  • dessyteneva

    50

След като кабелът е MFI certified, т.е. по сертификациите на Епъл, не ми се струва нормално да се твърди, че може да е причина за скапване на батерията или изгаряне на порта.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Опитвам се да си настроя health app-a, но така и не иска да показва крачки и всякакви други тем подобни. Уж си направих профила, всичко е наред на пръв поглед, но явно не е, защото не отчита. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Някой имал ли е проблем с “No mobile coverage” на 13.3.1? На няколко пъти ми показва това в менюто за батерията. Вадих сим картата и пак я слагах, рестартирах телефона и пак ми го показва на моменти. Батерията пада понякога с 5-7% на нощ. Преди две седмици правих DFU рестор.

Да сменям ли сим-а, да пращам тела за ремонт или да свиквам, че е бъг? 

С 8-ца съм, версия на ios 13.3.1. То да не бях ъпдейтвал, ама като го купих телефона си беше вече с 13.2.

BE00CD6C-FE26-463B-A016-A3BE4DC4B7C5.thumb.png.e57e8fef836381fc9dd2e28cba7cc7b1.png

Редактирано от bkristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. По принцип там, където работя, има слабо покритие на Теленор. Преди 8-та имах Huawei P30, двусимов - и при него нямаше голямо покритие на Теленор, когато бях на работа. Има места, където обхвата пада на 1 черта. Ползвах същата сим карта. Просто си мислех дали не е бъг на 8-та. Но за всеки случай в понеделник ще взема една нова сим карта.

 

 

 

Редактирано от bkristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, bkristov написа:

Благодаря за бързия отговор. По принцип там, където работя, има слабо покритие на Теленор. Преди 8-та имах Huawei P30, двусимов - и при него нямаше голямо покритие на Теленор, когато бях на работа. Има места, където обхвата пада на 1 черта. Ползвах същата сим карта. Просто си мислех дали не е бъг на 8-та. Но за всеки случай в понеделник ще взема една нова сим карта.

 

 

 

Колега ще споделиш ли дали има подобрение след смяна на картата, защото и при мен наблюдавам същия проблем. И аз съм на Теленор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това мисля да пробвам, благодаря за съвета. Както и други ресети, евентуално. То и без това събота и неделя Теленор не работят сега.

Имам и SE с карта на Виваком - при него няма такъв проблем. И той е с 13.3.1. Явно не е от версията на iOS.

Разбира се, че ще споделя ако сменя картата и има подобрение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде видяхте проблем, господа? Всички телефони губят обхват, той никога не може да се поддържа през 100% от времето. Разликата е, че сега го виждате в лог файл, който при другите ОС липсва в менюто и трябва да се търси из  _fs. Такива лог файлове съм имал в iPhone още от първия модел, само, че си ги четях с файлов мениджър защото ги нямаше в настройки. Същото е като Е-тата в храната - до вчера не знаехте, че глутаматът е Е621 и никой не го обсъждаше, сега го пише на етикета и ау, голям проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един бърз въпрос, може и да е коментирано. Добре ли е 8ца да се ъпдейтва до 13 или не ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено,че е добре


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже вървяха някакви слухова найвече за батерията след ъпдейт. Затова реших да попитам де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв бъг ли е че нямам вибрация на клавиатурата ? Гледах ИЗ нета , пуснато ми е от настройките.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано са оправили батери дрейна, че вече не се търпи на 13.3.1.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шорткътите не ми работят коректно след ъпдейта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен са леш .... избирам един тръгва друг, или въобще не тръгва !!!


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен работят коректно, само четири са и броят им може да е от значение(не би трябвало).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна .... батерията на часовника е тотал щета след ъпдейта .... -2% за 30 мин без да се използва .... дано и на телефона да не е така ,че все повечв заприливат на едни други !!!


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия другите си взеха поука. Часовниците им държат по 20 дни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с батерията на часовника ми се беше случвало преди и се оправи с ресет и ново свързване, ако искаш опитай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ресетнах го сега да видим.... Не иска да ми инсталира приложенията от телефона.... Баси след всеки ъпдейт става все по зле!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз навремето си върнах бекъп направо, може би затова не съм имала този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...