Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 13


gogi6

Recommended Posts

Да, вижда номера на другия, но отметката си е само към собствения номер (на съответния телефон).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    140

  • simba4

    116

  • gogi6

    92

  • dessyteneva

    50

Пак само за проба, ако споделят повече от един имейл, може ли така да има сложиш отметките, че да не се дублира един имейл на двата телефона? Ако това не помоге, пробвай само с отметки на номерата, без на мейлите! И последно ако вече не си го пробвал, спри iCloud drive на някой на телефоните.

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В контакти, най-отгоре е твоята визитка с телефонния номер. Дали евентуално нямаш въведени и двата номера в твоя контакт? Аз преди време имах някаква подобна драма и тогава вкарах служебния номер като друг контакт. Сега съм с е-сим и физическа карта в един апарат и няма как да проверя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай да разкачиш iCloud drive на единия от телефоните.

Редактирано от edinak
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, MacIlian написа:

Пак само за проба, ако споделят повече от един имейл, може ли така да има сложиш отметките, че да не се дублира един имейл на двата телефона? Ако това не помоге, пробвай само с отметки на номерата, без на мейлите! И последно ако вече не си го пробвал, спри iCloud drive на някой на телефоните.

 И на двете устройства отметките са само на номерата им. Нямам отметки на мейли. Естествено на айпада, отметката е само на мейла, но не и на номерата.

преди 10 часа, chayanne написа:

В контакти, най-отгоре е твоята визитка с телефонния номер. Дали евентуално нямаш въведени и двата номера в твоя контакт? Аз преди време имах някаква подобна драма и тогава вкарах служебния номер като друг контакт. Сега съм с е-сим и физическа карта в един апарат и няма как да проверя.

Проверих, нямам въведени два номера, само съответния си номер на телефона.

преди 12 часа, gorgior написа:

Проблема няма нищо общо с ъпдейта! На мен ми се е случвало още на iOS 11.  Хубаво прегледай постовете на Maclian.

Определено няма нищо общо с ъпдейта, просто след ъпдейта се омазва нещо. Така стана и миналата година с XS Max и Х, така и сега с 11 Pro Max и Х. Странното е, е не се оправя с рестор и сетване на двете устройства като нови. Определено обаче проблема стартира с излизането на устройство, поддържащо е-СИМ. Затова и съобщението Last line no longer available ……. ми излиза само на такова. До сега винаги съм имал по два айфона и никога не е имало подобно нещо. Започвам да чета постовете на Maclian и дано нещо излезе. 

преди 5 минути, edinak написа:

Опитай да разкачиш iCloud drive на единия от телефоните.

Уфффффффффф, за съжаление не ми е пуснат iCloud drive и на двете устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, niksan76 написа:

Проверих, нямам въведени два номера, само съответния си номер на телефона.

Оплитай следното: И на двата апарата сложи във визитката личния номер, а за служебния направи отделен контакт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитах, премигна и се изтри цялата визитка. Остава само мейла в нея, без телефонен номер и не ми позволява да добавя каквото и да било - пиша го, давам да запомни, но премигва и отново се изтрива всичко. Опитах и на двата телефона, случи се едно и също. 

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отвори клауда от десктоп или контакти от Мак и пробвай оттам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В контактите на Мак-а си седи визитка със снимка, името и номера ми. За съжаление на айфона си остава My Card (празно) и не може да се промени. Всеки опит за промяна в телефона, е последван от премигване, което се вижда на клипа и просто добавянето на нов контакт с моето име в листата с контакти (на буквата "N" седи името Nikolay Nikolov около 20 пъти :D). За съжаление голямата болка е, че продължават обажданията да се отразяват и на двата айфона едновременно и реално не знам, кое към кой е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам никой не го е писал, преди два дни излезе iOS 13.7, опцията, свързана с COVID 19 не работи за нашия регион.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че на малко ще им липсва опцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност, но го написах, защото е главния акцент в ъпдейта просто.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все съм виждал през всичките тия години, ама до 7 не бяха стигали. Едно време нова подверсия значеше много, сега е обикновен ъпдейт та чак се учудвам, че има все пак нещо нова та макар и не за нас, в тая забравена от всички страна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То от тия 7 версии мисля, че в три има глупости за корона вируса... Тази, примерно, нямаше да я има изобщо, ако не беше тазгодишната ситуация. А, че не работела в нашия регион... Наистина не сме особено ощетени.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с проблеми в търсачката на photos? От доста време насам не бачка.. 13.5 с джейл.

В Гърция трябва да имам 1000 снимки, а излизат няколко. Всичко офлайн се съхранява, ама имам и iCloud storage. Седи на indexing понякога в търсачката, ама нещо се в бъгнало според мен. Сири е активирано за фотос.

27eed4d88416253b3753e2a366217840.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали може да се изключи автоматичното намаляне на звука на рингтона, когато някои звъни и фейс айди ме види? Обаче без генерално да изключвам attention aware features в settings...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ровил в 13, ама ако си с джейл, би трябвало да може да се пипне стойността в един файл в систем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С джейл съм все още. Пиши, ако се сетиш какво трябва да се направи.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По памет единият беше SystemSoundsBehaviour.plist - там се мотат част от зависимостите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За контактите , в Siri трябва да е в тази подредба , излизаш от от iCloud and don't merge , след това влизаш и вече ти се появяват в търсачката
ce504cf3fbeb84a858b49b1d3e35bae7.jpg


Sent from my iPhone XR using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Aveliky unpinned this topic

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...