Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone линия 2019 - слухове, снимки и предположения!


Asen_77

Recommended Posts

Може би е време да се отвори тема за предстоящите очаквани телефони през 2019-та година. 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Asen_77 pinned this topic

С какви ли още простотии ще трябва да се примиряваме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни убеждават сега, колко уникален е дизайна и как тия три камери никога и никой не ги е поставял в телефон.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност тази камера не е по-грозна от текущата, поне за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно нов дизайн през 2027 - след 10 години. 

Дотогава ще се задоволяваме с по някоя нова грозотийка тук-там. 

Дано са се постарали много с iOS 13, че иначе не знам какво ще го продава този “нов” модел. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година едно и също!
До сега никой не видях да се обоснове?!?
Какво очаквате?
Триъгълен телефон!
Да пере, да готви, да глади, или да се навива на руло, като тоалетна хартия?
Предлагам, който пише по темата, да казва какво очаква, за да не е "грозен", "смешен","претоплена манджа" и други епитети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствената промяна в дизайна е квадратната камера. Наистина изглежда грозно на тези рендъри, но ще видим финалната версия наесен. 

Каква обосновка очакваш при положение, че вкуса за дизайн е нещо субективно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквахме да махнат този грозен прорез в дисплея най - малкото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам всички мрънкащи в момента да са с новия модел в началото на октомври.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквахме да махнат този грозен прорез в дисплея най - малкото

При излизането на iPhone X, всички се надпреварваха да плюят по "ноч"-а и предричаха фалит. Два месеца след това, повечето производители на смартфони, пуснаха своите нови модели със същия дизайн на екрана.
Като махнаха жака за слушалки, пак бяха анатемосани.
Да, дизайна е субективен, но това е телефон все пак, не автомобил.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но за две години от когато го има ноч-а, се появиха телефони с доста по-тънки рамки, такива с минимален ноч и даже и без. Така че дизайна изостава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говори се за още по-тънка рамка, но едва ли ще изчезне изцяло. Ноч-а може и да изчезне, но трябва сензорите и камерите да бъдат сложени някъде, за да може да работи фейс айди. Едва ли ще сложат изкачащ елемент с камерите отгоре. Едва ли ще върнат тъч айди под дисплея, или ако го върнат почти е сигурно, че няма да махнат фейс айди. Дизайна го копират повечето, къде успешно, къде не ;), така че за сега ще е такъв, а може би и за по-дълго. Едва ли ще направят камерите и сензора отпред като на самсунгите, защото ще нарушат патенти, така че ноч ще си е! Общо взето ако някой иска да променят дизайна, би ми било интересно да чуя с какво искат да се промени?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рамката щяла да бъде едва забележимо по-малка, с малка част от милиметъра. Нека си го признаем този дизайн остарява, което не значи че е лош, но бледнее примерно пред уан плюс 7 про. Реално това, което ни задържа е иОС и еко системата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извън темата, но къде го има One Plus 7? Мисля, че на 14.05 е представянето. Да добия представа какво имаш предвид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, arm11 написа:

...но бледнее примерно пред уан плюс 7 про.  

Само рамката ли визираш или апарата като цяло?
Точно с тези...не знам как да ги нарека, но хайде самоубийци (примерно) не мисля е удачно да се сравнява айфона.
Напомпан хардуер (като Шаоми) и някакъв привидно добър външен вид, гарниран с вече нереално висока цена, аз лично не мисля, че е модел за подражание от който и да било производител.
Първите модели да, бяха супер на фона цена-качество, но сега с тези 800-850 евро цена не мисля, че някой епъл потребител би сменил айфона си с това чудо на техниката.
Е, нека да опита някой и да сподели, ако иска. ?

За мен П30 Про е в пъти по-красив и производителен и доста по-дълго време ще бъде безпроблемен във всяко едно отношение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да няма рамка, а екрана да продължава надолу до гърба, та всеки път като го хвана в ръка да треперя дали няма да натисна някоя икона без да искам и това да ми намали заряда на батерията с 1 мин или с 0.0001%.
Иначе живота спокоен, няма никъкъв стрес, ще се уядеме и улежиме, ей!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото жена ми е с с 9 плюс, постоянно като го хвана и все натискам нещо по дисплея, щото нали е от край до край ;)


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от Х вече 9м съм с него батерията или здравето и е все още на 100% ?

Искам от епъл да се заемат със софтуера най-вече. Искам да мога да плащам с телефона си без да се налага хиляда гимнастики и преводи на пари в други държави, искам да мога да си наредя иконите в която част на дисплея аз искам а не да са подредени така както те искат , искам да мога да си сложа уиджети,искам тъмна тема или да мога да си сложа аз каквато искам, искам много неща ама , в тази система , не те питат какво искаш а ти казват те как трябва да е ....

Със сигурност , iPhone ще ми стане втори телефон от есента ,просто заради нуждите ми и батерията, иначе отдавна да съм им бил дузпата....

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като промяна в дизайна можеше поне правоъгълна форма на рамките. Тип 5S, 5 години минаха от тогава. Нотча е прекалено голям на фона на конкуренцията. За рамките нямам оплакване, поне са равни навсякъде, а не като при другите телефони отдолу да е най-дебела. 

Камерата е много зле, наистина. Първоначалните слухове за камера “Циклоп” в средата на гърба ми харесваха много повече, но това е субективно, всеки си има вкус. 

Иначе аз лично от дизайна на iPhone съм бил винаги доволен. Ако става за въпрос дори не се сещам за по-добър дизайн, edge е гъзарийка, но повече пречи отколкото да има някаква функционалност. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Само тук ,калъф за новият IPhone...9 6bbb2a0bde35705b075a0c9cfcb6e2a3.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...