Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Flight Control


mupo

Recommended Posts

Някой играе ли я тази малка, но забавна (според мен) игра?

Във Flight Control играете ролята на диспечер на полетите и целта ви е да насочвате самолетите и хеликоптерите към правилната писта за кацане, като същевременно да следите да не се блъснат помежду си.

На разположение имате две писти (червена и жълта) и хеликоптерна площадка (синя). При появата си самолетите биват червени или жълти, което указва на коя писта трябва да кацнат (хеликоптерите кацат само на площадката).

iykbhf.jpg

Начина на управление на самолетите и хеликоптерите е елементарен. Просто натискате върху самолета или хеликоптера и преплъзвате с пръста си, за да очертаете курса по която да лети. Първоначално курса е с прекъсната линия, но след вдигане на пръста си курса бива зададен и самолета започва да го следва. Ако искате да промените вече зададен курс процедурата е същата. Ако не знаете какъв курс да зададете, то задайте на самолета да лети в кръг или друг обиколен маршрут. Не забравяйте, че след като самолета стигне крайната точка на зададения му курс и не се е приземил ще започне да лети в права линия!

11go7zb.jpg

Звучи лесно нали? Наистина е така.... докато не започнат да пристигат по няколко самолета по едно и също време. В течение на играта започват да идват все повече и повече самолети наведнъж (някои от тях се движат по-бързо от други) и шанса да се блъснат се увеличава значително. Играта ви уведомява когато летателните машини са близо една до друга и е възможен сблъсък. Също така ви уведомява за идващи самолети или хеликоптери (такива които все още не са се появили на игралното поле)

5039n5.jpg

Ето и линкове за тези от вас които желаят да опитат една от професиите с най-голямо напрежение:

Flight Control (v.1.2)

Свали

Свали

Както казах още в началото за мен играта е доста забавна и в момента това е играта която играя вместо да уча за изпити. :shhh:

Дълго време не можех да приземя 100 самолета, но ето, че вчера и това се случи Това е и най-добрия ми резултат досега.

ja9and.jpg

П.П. Съжалявам за дългото обяснение на една не толкова популярна, известа и дълго чакана игра, но аз лично я предпочитам пред Assassin-a и WOW-a

Latest version: 1.6

Свали

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    8

  • The Shaman

    7

  • Razer

    6

  • ReCcA

    4

Топ автори в тази тема

Популярни публикации

The Shaman

Никой ли не играе тази игра? :)

В предходната версия (v.1.1) бе добавена опция за Online резулати, а в новата версия (v.1.2) има още нововъведения.

Добавена е опция за забързване на движенията на летателните апарати.

Опцията е полезна в началото на играта, когато няма много самолети и хеликоптери или когато имате само бавно движещи се самолети и/или хеликоптери. За да я активирате трябва да натисните на >> долу вляво на игралното поле. За да я спрете я натискате повторно.

Друго нововъведение е добавените 2 летища.

Едното е на екзотично място (вероятно Хаваи), а другото е на самолетоносач.

inammv.png169rexf.png

За такава опция се говореше още от самото излизане на играта и ето, че разработчиците са се вслушали в думите и исканията на "диспечерите" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз я играя тази игричка понякога :)

Много е зарибяваща....до сега съм приземил максимално 44 самолета...

още много имам докато те стигна хаха :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Баси яката игричка :)

Отдавна я бях свалил, но чак сега си я качих иии супер много се зарибих :mrgreen:

На пръв поглед играта е доста лесна, но не е така!

Статистиката ми до момента:

img0002b.png

nickname-a в играта ми е Beattie

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

супер зарибителна .... най-много 50 приземявам .... винаги когато се сблъскам се ядосвам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Игричката е много яка! Най-добрият ми резултат до момента е 122 самолета на основното летище, 120 на Хавай и 74 на самолетоносача.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак след 2 месеца взе да ви харесва :)

Преди рестора забравих да си запазя резултатите и сега се пуснах по веднъж на всяко летище и резултатите ми са:

75

128

10

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

stayko,ти да не си авио диспечер нещо :mrgreen:

Аз на 44 самолетчета изгърмявам :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност :idea: Но само да не е като мен,от 5 самолета,3 разбих бъзвъзвратно,1 презимих на корем.А последния.Нямах нерви да гледам как се дават пасажерите :biggrin::Wink: :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нямам screen shot, защото беше преди да инсталирам 3.0

не ви лъжа ... няма смисъл

Ще се напъна тия дни пак да изкарам толкова и ще направя scrren shot:-)

Успях да направя толкова като се усетих за един cheating. Може да се презимяват 2 самолета един срещу друг ако примерно единия идва от ляво срещу пистата, а другия идва от дясно и го завиеш наобратно точно преди края на пистата. Този който идва от ляво каца (изчезва) преди да е достигнал до там където ще се обърне и кацне другия. Не знам колко добре го обясних ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влади, ти що се занимаваш с игрички, като имаш много по-важната задача да направиш клавиатура? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...а аз се гордея с мойте 75 самолета :)) Толкова ме кефи тая игра, че я издтрих щото много време ми загуби :)) лятото пак ще я кача...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...