Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с екрана на iPhone X - 12.4


Martin4oik69

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Нов съм във форума, затова моля да ме извините, ако има такава тема или тук не е подходящо мястото. Имам следният проблем. Още от миналата година имам iPhone X, обаче от Канада. Още от тогава имах известни проблеми с екрана. Забиваше (замръзваше), не отговаряше на допир и т.н. Повечето пъти това се случваше като го свържа със слушалките. След няколко актуализации нещата се оправяха, но след време пак забиваше дори и без слушалки свързани. Когато вече излезе iOS 12 тези неща отшумяха, въпреки че преди това изпитвах и проблеми с "Taptic engina-a", но и това се оправи. Обаче наскоро отново започна да прави проблеми, само че този път просто от време на време, екрана изгасва, но телефона си работи, защото могат да ме набират, обаче дори и бутоните спират да работят. Това ми се е случвало два пъти пред 2 месеца, обаче сега пак от време на време, когато го слагам да се зарежда, телефона блокира и екрана не се включва (около 30-40 секунди) и дори понякога не се е зареждал, докато не разцъкам телефона и тека не примигне няколко пъти и не тръгне. Знам, че в сайта на Apple (дори и в България) има програма за смяна на екраните безплатно поради дефекти. Когато имах тези проблеми ме посъветваха да изчакам iOS 12 и в началото наистина всичко беше наред, но сега от време на време просто телефона имам чувството, че откача. Не ми е такъв проблем, но се опасявам да не спре изведнъж екрана да работи. Моля Ви се, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, да каже как е постъпил. Телефона ми е много ценен, тъй като ми е подарък от Америка и просто не искам да го занеса в някой сервиз, който ще го довършат или сменят с друг. Мисля да го нося на сервиз на Apple, така че да видя дали съм подходящ за тази програма, но не знам кои са по-коректно и по-добри. Преинсталирал съм телефона, после съм го restor-вал през iTunes, отшумява за известно време и пак си ги прави след това тези проблеми. Не са фрапиращи, но на моменти са. Моля, ако някой знае да сподели! Благодаря Ви предварително! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. :) Истината е, че дори в дните които не е бил изпускан, телефона си правеше тези проблеми. Относно до това дали е мокрен, не е. Ще поизчакам още малко докато батерията стане за смяна и ще отида тогава на сервиз. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...