Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch S5


kal1ch

Recommended Posts

На презентацията си на 10.09.2019 Apple обявиха Apple Watch Series 5. 

CY5vSxW.jpg

Ключовите подобрения в новия модел часовник са:

  • Always-on дисплей
  • Компас
  • Нов Apple S5 чип
  • 32GB вградена памет
  • Титаниев и Керамичен модел

Аз лично смятам този път да си взема керамичния. :)

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме влече керамичния, ама много пара.. а и стоманения С4 още не ми е писнал. Надявах се малко да са подобрили батерията. Очакваше се и вграден sleep tracking да има...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се надявам ли за настройка за изключване на always on display (и от там удължаване живота на батерията)?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато не го направят да му се сменя вътрешността само за 100-200 лв всяка година а касата и верижката да са си старите, няма да си взема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали си заслужава, ако свалят цената на 4-та серия да се взима 5, заради always on дисплея само .... Друга разлика май няма....

Sent from my Huawei Mate 20 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така се надявам да писнат cellular от Теленор, ама надали...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В категорията на смарт часовници, нямат конкуренция а без такава няма и реален напредък. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Редактирано от kal1ch
още видеа
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявах се да са добавили ECG за нашия регион, с watchOS 6.0 ,но уви...

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия американци са изтрещели.От кога римската четворка я изписват така:

612AEA73-4933-4061-A16C-DA8F8D1BCDEB.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го и в този вариант на изписване в часовникарството. Имам спомен, че започнали да изписват четворката така заради някакъв френски крал.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор пуснаха заявките и за часовника от 27.09 ще са налични. Хм дори рекламират ECG функцията което дали означава ,че ще работи в България ?

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като се чудя дали да взимам сребърен или астро сиво, някой има ли впечатление от предходните серии, как е покритието на астро-то? Да не почне да пада като на 5-ия и 7-ия аифони.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с S4, астро сив и няма драскотина.Често сменям верижките и го остъргвам редовно с металните им части, но няма никакви щети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Серия 0 ми беше space grey. След втората година почна да се люпи от вътрешната страна около колелото за зареждане.
Серия 3 взех в silver. Вече 2 г. не е мръднал. Дори и да се люпи, няма да личи токова като на тъмния.
Серия 4 ми е черна стомана и не е мръднал вече 1 година. Много съм доволен.

Според мен лично space grey по-добре (и по-лесно) се напасва цветово с каишки.

Обмислях серия 5 керамичен или титаниев (светлия), но май ще пропусна тази генерация. Като подобрят батерията, ще сменям.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От последния ъпдейт на телефона с 13.0 и на часовника с 6.0, не ми излизат нотификациите от Viber и  Messenger. Също сутринта не  ми сработи алармата за събуждане,  звънеше само телефона, а часовника мълчеше и остана на нощен режим, та трябваше ръчно да махам луната.

П.С. Малко обърках темата. Моля някой да премести в правилната тема.

Редактирано от zizo73
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В магазин на iStyle току що ми потвърдиха, че запазената ми през сайта им бройка, ще ме очаква в петък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна , кой номер ти е резервацията , моята е 884, но няма обаждане още?! Те ли ти се обадиха или ти ги тормози ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

871.

Не ми се обадиха, аз минавах покрай магазина, който съм посочил и питах на място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zizo73 написа:

От последния ъпдейт на телефона с 13.0 и на часовника с 6.0, не ми излизат нотификациите от Viber и  Messenger. Също сутринта не  ми сработи алармата за събуждане,  звънеше само телефона, а часовника мълчеше и остана на нощен режим, та трябваше ръчно да махам луната.

П.С. Малко обърках темата. Моля някой да премести в правилната тема.

При мен първите няколко дни имаше липса на синхрон между известията на часовника и телефона, но с времето нещата се стабилизираха. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна , кой номер ти е резервацията , моята е 884, но няма обаждане още?! Те ли ти се обадиха или ти ги тормози ?

На мен ми се обадиха в събота. Само че, аз нямам резервация, а “проявен интерес”. Но ме питаха потвърждавам ли и че в петък ще ги има в посочения от мен магазин.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега им звънях . Казаха че в петък ще пристигнат първите и ако съм в списъка и имат достатъчно ще ми го пратят веднага.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имайте в предвид, че октомври А1 ще пускат eSIM. Може да пуснат и часовник с сellular.Така, че ако някой има интерес към услугата, да не бърза с поръчката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които се чудят защо не могат да активират ЕКГ дори и след смяна на региона, ВПН и т.н.
Активацията ползва GPS локация, за да удостовери, че се намирате в държава, която поддържа услугата.

ed498d94ab38cac78358b583b4c2b3cc.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голяма греда.
Стария ми 4 бе купен от Айстайл и имах ЕКГ апа и възможността да го активирам в Гърция.
Днес купувайки 5 пак от Айстайл, ЕКГ липсва тотално като приложение...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...