Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch S5


kal1ch

Recommended Posts

Е аз за това събирам мнения. В Редит бая хора казват, че нямат драскотини за 3-4г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от начина на употреба, колега. Умишлено правя сравнение с колите. Мой приятел има рядка версия STi и я кара само по събори и изложения - като от завода е, макар и на 22 год. Моята ходи по гори, реки и също събори, но в планината на 4м сняг и преди пребоядисването приличаше на скрап. Познай що? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Одеве си играх с една 5-ца в Технополис и за малко да я взема на изплащане с 0% лихва. :D Хареса ми доста. Но сигурно ще скоча на 4-ка ако изскочи на черния петък другия месец.

Един въпрос: Ако не ползвам пулса и постоянното светене на дисплея при 5-цата, дали батерията няма да издържи няколко дена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като чета мнения, поне два ще издържи, ако са спрени повечето екстри, ама какъв смисъл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как какъв? Пулс и gps ми трябват само докато карам колело. През останалото време не ме вълнува и няма смисъл да ми хабят батерията. Постоянно включен дисплей също не ми трябва. Достатъчно ми е tap to wake ако има. Даже повече ми допада от rise to wake. Може ли с докосване да се събужда часовника? Че не съм запознат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може, разбира се.
Но измерванията на пулса не могат да се изключат. За какво толкова ще го ползваш часовника след като батерията е по-важна от функционалността? На колко дни си зареждаш телефона? С всичко се свиква. Лягаш - слагаш го на зарядно, ставаш - слагаш го на ръката. 2 дни ще ти изкара ако не спиш с него и примерно го изключваш вечер. Едно време така се правеше и с телефоните. В наши дни почти всеки със смартфон вече не го прави.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сензора за пулс е много икономичен, а GPS не се включва, ако си с телефона.Можеш да си активираш дисплея само с докосване.Можеш и да си спреш всички синхронизации и нотификации, но тогава наистина се обезсмисля използването на часовника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Доживях да се похваля.

AQxOuvt.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер, честито, със здраве да си го ползваш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве! Дано и аз се похваля до Коледа :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Батерията на 40мм по-малка ли е от на 44?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте! От много време не съм се подвизавала във форума. Но защото и аз се сдобих с Apple Watch, и по повод въпросното ползване на ЕКГ в България, попаднах на една статия на RedmondPie за активиране на тази функция в страна, в която тя не се поддържа. Та реших да ви я споделя, ако разбира се някой иска да я изпробва.

 

Това е линка към статията

https://www.google.com/amp/s/www.redmondpie.com/apple-watch-ecg-app-hack-enable-outside-us-in-unsupported-country-on-series-5-4-without-jailbreak/amp/

 

Разбира се, наистина едно от условията е часовника да е закупен от страна, в която функцията е разрешена, но според мен не пречи да се пробва и на часовник закупен от тук.

Моят го купих от Германия, но нямах възможност за активация там, затова го направих тук и пробвах стъпките описани в линка. Ами оказа се, че този метод работи при мен и в момента ползвам успешно всички функции на часовника.

 

 

Прилагам ви и линк към програмата, изпозвана за това! В zip файла подробно е описано как да се инсталира програмата.

https://dox.abv.bg/download?id=f85da03156#

Линка ще е активен до 24.12.2019

 

П.С. Извинявам се предварително ако поста не е на правилното място и че не съм описала стъпка по стъпка цялата процедура, но с плачещо бебе ще ми е нужно доста дълго време, а и съм сигурна, че всеки ще може да си преведе описанието!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който пък е с джейл, може просто да си пипне файла с Филза и да рестартира ;)

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<!DOCTYPE plist PUBLIC "-//Apple//DTD PLIST 1.0//EN" "http://www.apple.com/DTDs/PropertyList-1.0.dtd">
<plist version="1.0">
<dict>
	<key>HKAtrialFibrillationDetectionOnboardingCompleted</key>
	<integer>1</integer>
	<key>HKElectrocardiogramOnboardingCompleted</key>
	<integer>3</integer>
</dict>
</plist>

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата иска лиценз за да върне едитнатия бекъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В зип файла има пач, който трябва да се постави в инсталационната директория, преди да се отвори програмата за първи път


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това Ок. Този plist файл може ли да изтегли от някъде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, ама май наистина не четете? Всичко си го има описано в статията. Файла можете директно от нея да си изтеглите като цъкнете на PLIST

Всъщност можете всичко да си изтеглите от статията, но защото аз доста се лутах докато намеря работещ хак за програмата, го качих допълнително за ваше улеснение!

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най после проработи и при мен по този метод. Само да кажа, че при мен въпросния плист липсваше. Изтеглих го от гитхъб и го сложих в бекъпа и след това върнах бекъпа на телефона. Важно е да се следват стъпките и става.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Skpavlov от къде ти е закупен часовника ?


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Германия. Но както писах плист файла липсваше. Скоро ще пробваме с един AW4 закупен от България и ще пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще е интересно дали работи на AW5 закупен от България


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да го има плист файла ако чаковника не е активиран в поддържаща страна! Хубаво е обаче да има записани някакви данни в Хелт апа. Дали ще са изминати стъпки или някакви други данни, няма значение. Така екг-то ще сработи с апликацията

 

П.С. Който пробва на бг часовник да пише, че и на мен ми е много интересно дали ще стане!

 

Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Полезна информация, но не ми се рискува с такива приложения. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бих казала, че има риск. Все пак винаги може часовника да се откачи от телефона и наново да се активира без екгто. Но всеки сам си решава


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...