Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch S5


kal1ch

Recommended Posts

Ако си в Гърция ням ли да се появи?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идея си нямам. Но на стария го виждах и тук, просто при опит за активиране казваше, че тук не се поддържа...а сега тотално липсва.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Познат си купи ser.4 преди месец от Айстайл и при него опцията ЕКГ липсва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се смени региона не се ли появява? Както News при iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам . Аз пътувам за Испания следващата седмица ако мога там да го активирам ще е супер...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя регион си седи на Гърция от стария часовник. Но няма.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали и по gps засича


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид да смениш регионалните настройки на часовника и евентуално на телефона, за да се покаже апп-а. За активацията е ясно, че трябва да си в страна, която поддържа услугата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, часовника в с mirror iPhone region, телефона е сернат Гърция...
По абсолютно същия начин 4-ката имаше апа.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От както влизат официално в България часовниците за тук май нямат ЕКГ. Тези които се продаваха преди неофициално - имат. Моя е купен преди 3 месеца и има ЕКГ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ме дразнят с това ЕКГ. Уж го пуснаха за цялата Европейска икономическа зона, а при нас хОй. Писах им feedback преди месеци, но изобщо не го отразиха. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че проблемът е в нашите институции и бюрократщини.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам връзката/логиката между нашите институции и свинщините на епъл. Но пък като искате с ЕКГ си го купувате от неофициален вносител. Избор винаги има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, смяташ ли че Епъл специално да те прецакат го изключват в България? В смисъл имат го имплементирано, хардуерът е там, ама само и само да унижат българите, спират приложението?

Или алтернативно, това е функционалност с медицинска насоченост и съответно има нужда от одобрение от МЗ или някоя асоциирана институция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, hgeorgiev написа:

От както влизат официално в България часовниците за тук май нямат ЕКГ. Тези които се продаваха преди неофициално - имат. Моя е купен преди 3 месеца и има ЕКГ.

И моят е купен преди три месеца от Щатите, но не мога да активирам ЕКГ, въпреки, че я имам опцията в менюто на часовника.Както се каза по- назад, проблема вероятно отлежава, на бюрото, на някой БГ чиновник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам, за положителната ти нагласа, към родната бюрокрация. За България, разбира се, въобще не е важно дали има или няма ЕКГ в iWatch, но поради някаква причина, аз бих се възползвал от нея. Освен това и без телефони можем да караме, но не искаме!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали точно бюрократи издават съответните одобрения и разрешителни.Apple си спазват регулаторните разпоредби и вероятно чакат такова.Как в повечето Европейски държави направиха каквото трябва, а тук все още не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не съм впечатлен от батерията на 5....

Снощи към 18 ч приключи и след като се прибрах я вклччих да се зарежда. В 22ч лягайки си беше на 100% сложих часовника на ръката си и заспах сега ставам и енна 92% което значи,че посмъртно не може да ме изкара до довечера. Още повече след тренировка ще е сигурно на 0% .... Не знам как е при други колеги , при 4 например?

Always on съм го спрял още като сетвах часовника.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами 4 ме изкарва два дни....понякога. Траква 40 Мин всяка сутрин. Но без да е на ръката ми вечер. Не знам това до колко има значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още се надявам да св подобри малко батерията на моя, но и аз до тук мога да споделя, че 5-цата изкарва осезаемо по-малко :(
Ако с 4-та можех в някои от дните да го слагам вечер на зарядното на 50-ина %, то новия е около 20 и надолу.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще видя какво мога да изключа от това което не ползвам за да може да кара повече.
Сега си приключих тренировката 2 часа и е на 77% вече. Дано да изкара до довечера. А мери ли съня , че нещо не ми излизат данни а ми беше на ръката цялата нощ?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сън мери само с 3rd party apps.
Аз и на стария и на този нищо не съм спирал.
Не съм фен на това да имаш техника с Х на брой функции и екстри и да ги спираш заради една батерия...то иначе по-добре един кварцов QnQ от пазара - батерия бетон...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам усещането, че S4, c watchOS 6.0, издържа повече време.Ограничил съм единствено някои нотификации на Aktivity, че досаждат много и съм спрял от Breafhe. Последните 24 ч, без да го свалям, с 30 Мин. силова тренировка,с 1ч крос, като и при двете е с включена Workouts, батерията е на 47%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам новия часовник как му работи гпс-а. Защото уж 4-ката има гпс, но според мен нещо е фейк работата, защото няма вариант да го пуснеш самостоятелно. (Поне аз не успях) В момента който пусна на часовника се пуска и на телефона. Така, че не съм убеден че има истински. Докато ако 5 има и Ви е пуснат...това може би е причината да харчи повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GPS си има. Пробвай да излезеш без телефона и да пуснеш workout. Ще видиш, че като се върнеш ще ти отчете къде си вървял. Според мен просто ползва GPS-а на телефона, когато е в близост, за да пести батерия на часовника. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...