Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Може ли без спорове?

Кой определя критерия, кой от двата варианта дето се обсъждат да е по-добрър или по-оригинален? На едни им харесва повече светлия, на други тъмния....

Казвам го от личен опит в сервиза, хайде със здраве :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, на вкус и цвет товарищи нет. Ама не е нормално "премиум" продукт да има такива девиации в представянето. Меко казано е обидно и непрофесионално. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе разни хора ме разсмиват, но сега ще се опитам да бъда сериозен. При едни и същи настройки в Display&Brightness и изключен true tone, разлика между дисплеите на 3 телефона един до друг (2x 11pro & 1x 1 pro max), НЯМА!! АКО обаче e включен true tone, се забелязва лека разлика. Нещо много важно! Не сравнявайте телефоните си с DEMO UNITS, защото разлика винаги ще забележите. Не ставайте роби на играчките си, защото техния живот е по-кратък от вашия така или иначе. Ай лека и полека . ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Извинявам се предварително ако въпроса ми не е за тук. Дойде време да си сменям телефона и искам съвет от вас. Към момента заслужава ли си да избера и да си взема iPhone XS спрямо 11?

Гледах сравнение в гсм арена. Като характеристики са долу горе на кантар. Единият е по стар с година; с по малък екран , но с по голяма пилселна гъстота и е амолед; процесора е предно поколение, но даже iPhone 8 e на равно според бенч тестовете с тазгодишните андроид флагмани; батерията е по малка; предната камера е малко по слаба. Евентуално и софтуерната му поддръжка ще е по кратка от тази на iphone 11. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки ще ти предложи това, което той харесва, ако трябваше аз да избирам, бих избрал 11. А ма не знам защо image.png.8ebce11a18d070d8ec9671569edc7196.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволна съм си от моя Xs, дори не го смених тази година с някой от новите модели, чистата 11ка се води бюджетен клас, въпреки че е с година по-нова, не е съвсем равностойна на Xs. Както каза колегата горе обаче, всеки ще ти предложи това, което той самия харесва, така че иди в магазин, вземи ги в ръка, сравни ги за самия себе си и реши, все пак ти ще го използваш, не ние. Което и да вземеш, няма да сбъркаш, но аз пак бих избрала Xs сред тези два модела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5,8 vs 6,1 инча разликата е минимална но при работа със една ръка има значение


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги има смисъл да се купи тазгодишния модел ако смяташ да го ползваш известно време заради ъпдейтите. А и фирмите обикновено тестват основно с най-новите модели така че всичко работи субективно малко по-добре.
Иначе аз имам 11 и съм доволен от него. Особено батерията е супер.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи до това какво ти трябва.
Единствения + в Xs е дисплея и може би, не за всички telephoto камерата.

11 е с нов, по-бърз процесор, по-добра основна камера, но екрана е LCD, а не OLED като при Хs.
Аудиото е в пъти, по-добро на 11.
В 11 имаш и ultra wide камера, вместо telephoto.

Аз лично бих предпочел 11 пред Xs, но най-добре ти да си решиш, но докато се чудиш след 8 месеца ще излезне новия , та ако се чудиш още месец по-добре направо изчакай .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оня ден една приятелка украинка точно същото ме пита - Хс или 11 да си взима нов. Викам ѝ, че ако бях на нейно място - 11. Ама като ми каза, че са на една цена Хс 256 и 11 64 малко поразмислих. Май бих предпочел повече сторидж. Хс си е по-премиум апарат и изглежда по-добре поне според мен. Така че верно за 11ката остава една малко по-добра камера и (може би) батерия.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че 50 GB в iCloud е 2 лева на месец, въобще не бих взел 256 гигабайта. Но всеки си има различни критерии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, всеки си има различни. Аз съм с 256 гб в телефона и 2тб в облака.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет, 

От известно време забелязвам един доста странен бъг при снимане с дефаулт камера апп-а.

Снимайки нещо, камерата замръзва със снимката и нищо не може да се направи по екрана. Някой друг да е наблюдавал подобен бъг? 

П.С Става въпрос за 11 Про

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм го забелязал не го прави често но се случва. Дразни определено


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iPhone X понякога ми забива камерата като я отворя и не се оправя докато не я рестартирам. Не е същото, но като цяло си има разни проблеми с камера приложението. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 11 Pro Max, случва се да забие понякога...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да 11 Pro-то, не съм го рестартирвал от две години, дали от това може да е?

Забива ми камерата, не се изразих ясно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи 11ката е ментак или е била в пред производство

 

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, просто се базиках с предния коментар преди моя.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

преди по-малко от две седмици си купих Iphone 11 Pro от магазин на А1, за съжаление вече се сблъсках с доста неприятен проблем.При разговор доста често се появяват някакви насичания(прекъсвания), като дори не се разбира това, което искам да кажа.
Четох из форумите, че е сравнително често срещан проблем с телефона, като имаше и няколко предложения за фикс - за съжаление нито един не ми помогна (пробвах с ресет, спиране на bluetooth по време на разговори, смяна на СИМ чипа), но до момента нищо.
Имам някакви съмнения, че е възможно след последния ъпдейт (13.3) се появи този проблем, но за момента са само догадки.
Въпросите ми са два - някой срещал ли се е с този проблем и дали ако го пусна по гаранция към А1 ще ми подменят апарата, тъй като не искам да се отваря, "ремонтира" и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам подобен проблем, но съм на Telenor.
Апарата няма да ти го отворят и ремонтират, най-вероятно ще ти дадът нов такъв или рециклиран. Поне така процедират с телефоните.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...