Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

А проблема не е ли в айфон 11?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Не е проблема в у-вото, това ми го прави през А1, но когато набера през Виваком го няма този проблем, защото няма voLte! В началото ми беше странно, но след като взех eSim от А1, и след края на разговор, набирах от Виваком и ми стана ясно! Моят приятел от А1, който се занимава именно с поддръжката на HD Voice ми до обясни, и накрая спрях да се дразня, че викам по-няколко пъти ало-ало като луд.


Sent from my iPhone Pro using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, simba4 написа:

Продавай пак и вземай нов :)


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Ааааа не, горчивия опит с XS MAX ми стига. ? Повече по два телефона от модел за проба не смятам да добивам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем го имам от много време.Iphone XS и Samsung S7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Много странно явление се получи при мен тази сутрин. Всяка вечер телефона е в зарядното въпреки ,че приключвам деня на около 60% заряд . Снощи както обикновенно го включих да се зареди и сутринта се успах защото алармата не беше звъннала. Погледнах телефона не реагира, черен екран не включва по никакъв начин, сложих го на друго зарядно не пали, комбинация за рестарти какви ли не бутони не реагира въобще. Разрових се набързо в нета и попаднах на комбинация volume Up, volume Down след това Power докато запали, уви от 6 до 8:30 не съм броил опитите но чак тогава запали, power го задържах около 50 секунди....
Не знам на какво се дължи това и дали на някой му се е случвало до момента ?! Батерията е на 99% здраве.

Забелязах и друг проблем който сме дискутирали но основно за абонати на Виваком, се появи при мен на Теленор последната седмица , когато отговоря на повикване първоналачните 1-2 секунди и кажа ало не ме чуват отсрешната страна !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А като се включи на колко процента батерия беше?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 100%


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно време тия случки бяха редовно явление при четворката, но не при всички а само конкретни серии апарати. Дръпни си логовете от телефона и виж има ли крашлог.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!
От около 2-3 месеца съм с 11 про макс,но изобщо не ми харесва батерията. Издържа едвам 6часа SoT и при по-продължително гледане на клипове/филми бая си грее телефона,това нормално ли е? При условие,че Х-а ми държи по толкова,а уж при 11 про макс батерията е с по-голям капацитет. Телефона го ползвам главно за FB,Instagram,Messenger и чат пат гледане на филми,нищо специално. Според вас за сервиз ли е или това е нормално?
П.С: С 13.3.1 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И трите изброени от теб приложения са едни от най-големите консуматори на батерията. Нищо ненорално ползвай си го телефона с кеф.


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз откакто съм с 11 про макс зареждам на всеки 4 дена. През това време: около 3 чака разговори, тапатолк, сърфиране, ютюб, вайбър, програмата ми за разходи и диета - около 2 часа и половина на ден (според скрийн тайма средно).
Свръх доволен съм! На Х-а зареждах през ден като втория ден се съобразявах много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така като гледам, се съобразяваш сега след първия ден, още три :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя мах при нормална за мен употреба около 2 часа на ден, го зареждам на три дена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ихаа, зареждате веднъж на 2-4 дни при нормално ползване. Според мен единственият начин да издържи 4 дни е да не получаваш никакви нотификации и да водиш само разговори и малко чат и пак зависи къде е този чат.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз зареждам на 4 дена. Служебна поща с ръчна синхронизация, Вайбър и месинджър, два номера (единият еSim).Нотификациите ги гледам на часовника. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, какво ви пречи да зареждате всяка вечер, вместо да се чудите накрая, ще изкарате ли деня или няма?

А дори и да не се чудите, това че имате 20% примерно как ви успокоява при положение, че може да са 80% да речем, ако вечерта сте го заредили?

Искам, но не мога да разбера от какъв зор няма да го зареждаш? Циклите на батерията ли са тоооолкова важни? Или сметката за тока?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото по-често и по-малко го зареждате, толкова по-добре за батерията.
Всеки сам да си преценя кога и колко да го зарежда, но още не ми се вярва 4 дни с един заряд. Явно изобщо не ги ползвате тези телефони.

Ето ви от днес, пише 40%, че съм изразходил.
9d0acea523795950b7acfac309c6c359.jpg

Имам 103 pick ups и съм получил 45 notification.
Да не съм ограничил пощата да я упдейтвам ръчно и други подобни опции, нотификациите и аз ги гледам на часовника.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

99528d2534579a3e668d141b49d95f0f.png3a8e8e6655dbe3351b17639a77326ae0.png1f369d95486c26f05620c7afe732f1fd.png

Аз съм така и зареждам постоянно всеки ден!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Редактирано от arm11
големите скрийншотове се трият
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, arm11 написа:

А, какво ви пречи да зареждате всяка вечер, вместо да се чудите накрая, ще изкарате ли деня или няма?

От 10 години, всяка вечер зареждам, минал съм през почти всички модели, и не съм имал проблеми никога.Даже не съм и пробвал по колко време издържат с едно зареждане

Редактирано от bobiikonomov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оффтопик:

Както сме се упътили към електромобилите - жална ви майка, ако тръгнете на път :tooth:

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига с тия батерии имаме си отделна тема, зарежда се всяка нощ за удобство и здраве.
Като ги зареждате по-рядко това няма да удължи живота на батерията, доказано е. Стига сте се къхарили. Батерия та батерия, вземете си един обикновен телефон да ви държи 20дни. Тия iPhone-и са с 1000 функции и прочие, а повечето хора ги ползват като най-обикновен телефон, защо изобщо инвестирате в толкова скъпо устройство като не можете да се възползвате от него... все пак си е ваша работа къде ще си дадете парите. Моля престанете с тези батерии.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, bobiikonomov написа:

От 10 години, всяка вечер зареждам, минал съм през почти всички модели, и не съм имал проблеми никога.Даже не съм и пробвал по колко време издържат с едно зареждане

Именно. Това другото е луда работа или просто да си намират занимавка. Като видя какбела на зарядното го бодвам, без значение на колко процента е. Смея да твърдя, че от когато ползвам смартфон ми е падала батерията един или два пъти (за които реално нямам спомен кога са били).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам толкова дни с един заряд не защото се вталявам в батерията или се ограничавам, а защото трябва да работя през деня и имам много малко време за човъркане на телефон. И защото не ползвам фейсбук, месинджър, туитър и т.н. енергоемки програми.
И защо първия ден като ми е на 88% трабва да зареждам? Това не е ли другата крайност?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да питам xs седи само на ябълката и не се пуска стига до някакво положение и не тръгва, някой има ли идеи?


Sent from my iPhone Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...