Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Теленор утре в 9:00 пускат предварителните заявки. Имам я от кухнята информацията

Sent from my Huawei Mate 20 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера за къв ч.п го сменяте ако имате xs, xr или xs max, освен ако не е наложително да сте с новия модел.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм със Samsung Galaxy J3 .. Хахаха
Подарих 7 Plus-a на майка ми преди 2-3 седмици и вече ми е крайно необходимо да се сдобия с айфон, че този самсунг е трагедия и броя буквално минутите до излизането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на A1 вече може да се правят поръчки, при Теленор още няма нищо ново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените в A1 са напълно нормални според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

51 лв. абонамент и 2000 за iPhone 11 Pro 64 gb при А1?! XS от Теленор ми струваше 1700 и 36лв. план

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го виждам 1799,99 в брой. Какви 2000?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, грешката е моя. Макса съм гледал. И пак е доста нагоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И от Теленор отново нищо. 

ПС. Започнаха да качват най-накрая

Редактирано от VelliIw
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как нищо , отвориха регистрацията за новите модели, има и опция за връщане на стар телефон, аз се регистрирах преди 10 мин. 11Pro Max 256

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вдигнали са цените обаче виждам в сравнение с миналата година или поне за 11 Pro Max 64GB в сравнение с XS Max 64GB от миналата година. Както и с аналогични планове, които гледам в А1, цената на Теленор е по-висока с 20 лева, а преди беше по-евтино. Предполагам това се дължи заради покупката на Теленор от Келнер.

Редактирано от VelliIw
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е но в сравнение на мрежите на двата оператора, предпочитам по скъпо да ми излезе но да ползвам качествена мрежа , а такава е само тази на Теленор. Ползвам карти и на 3-те оператора, А1 се подобряват ,но Виваком имам чувството ,че ме връщат години назад...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Черен поръчах, зеления не ме грабна. Но ми направи впечатление, че мога да избирам дати за доставка и преди 27-ми, аз избрах първата възможна 25-ти с план на 49.99, но ще видя в магазина дали ще мога да го сменя, защото имах оферта за 35.99 ,за преподписване с 15ГБ нет а тази е с 20ГБ ама 15лв отгоре и искаха да ми набутат самсунг s10 ?

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous:

Не цитирай преходно мнение! Гледам, че го правиш системно.

И аз това за 25-ти го натиснах

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми казаха, че всичко може да се смени, или промени до края, така че ще можеш, а и ще ти звъннат за потвърждение и тогава каже за плана.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да да сега им звънях и казаха в магазина като отида да го взема мога да променя на какъвто план искам.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не я видях опцията за по-ранна дата. Иначе се хвърлих на зелен Pro Max 256GB.

В Теленор доколкото знам от миналата година вече не заключват устройствата, ФО са, нали? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ФО са

Sent from my Huawei Mate 20 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам са ФО. Дано няма тази година #Gate с нещо и най-вече дано моят телефон няма. Иначе аз взех Gold Pro Max 64GB, но още не съм на 100% сигурен дали искам този цвят и когато ми се обадят да не го сменя със Silver.
Мислите ли да слагате Screen protector-и? Аз допреди слагах, но винаги са ме дразнели самото усещане и тракане. 

Редактирано от VelliIw
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 Pro Max Midnight Green 256 - това е моят избор! Дано и Виваком ги получат навреме (нищо че в магазина ми казаха от 19 септ, а все още никой не ми е звъннал)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от kalas_x
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В теленор открих опцията за доставка на 25 септември, но интересното е, че при самото започване на поръчката пише в червено, че телефоните ще пристигнат СЛЕД 27 септември, което ме отказа в крайна сметка да го плащам през картата. Поръчал съм го без да плащам, дано ме вземат под внимание, но като ги знам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък още се чудя, отворила съм формата за преордер и аха да поръчам и се замислям, може би ще изчакам, явно не ме грабна така, че да го искам на момента. Иначе за протекторите, Xs ми е първия дето и гръбче не съм слагала и няма драскотинка, просто не е нужно, а и уж новите са с още по-здраво стъкло. Просто ми харесва усещането на стъклото и си го нося така.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моите винаги им слагам скинове с 3М фолио от dbrand и съм много доволен.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...