Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Маркес пусна едно от може би най-добрите ревюта на 11ката досега: 
 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече ми звъннаха от Теленор , след 27-ми в магазина за получаване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те и от самия магазин ще ти звъннат като го получат, на мен миналата година даже втори път ми звъняха, нещо се бяха объркали, та ги бъзиках втори ли ще ми дават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен звъннаха, потвърдих. Жената каза най-рано 27, щели сме да се чуем допълнително. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A1 вече нямат доставка до офис. Тоест, ако го поръчате с преордър, давате домашен или адрес до работа за доставка. Тъпа работа. А аз исках да преговарям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В годините назад си доказах, че поръчам ли преордър, винаги апарата се скапва нещо и почват мъките със сервизите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дърпай дявола ти.

 

19c776a498844a5bdeb08d38c30b73a4.jpg

ee247a10fde07f2509be3ffa83d1ed39.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито със здраве да си го ползваш и безпроблемно. Калъфа да не върви с телефона, гледам из нета масово са с този прозрачния?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, допълнително е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, със здраве! but how?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние от чакащите го от Теленор към началото на Ноември може и да му се порадваме. ? Честито иначе! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор в петък започват да раздават...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Петък не е ли за всички?! Аз в петък, ранния следобед, пуснах преордери в А1 и Теленор. И от двата оператора нямам никакво потвърждение все още...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още в петък, 30 Мин след като пуснах заявката ми се обадиха от Теленор. Пуснах заявка и за часовника и в Теленор и в istyle но до момента нищо!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не звучи добре за мен...

Междувременно статусът на поръчката ми от онлайн магазина на А1 се е променил от “нова” на “Pe Order iPhone 11 Pro”

Някой знае ли какво означава този статус? Че ще чакам следващата партида?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз буквално секунди след като пуснаха при-ордъра поръчах, час след това ми се обадиха, потвърдих, всичко беше точно. При въпрос “На 27 ли ще дойде” получих отговор “най-рано тогава”. Договора ми е за подновяване, надявам се това да ги мотивира да са точни ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То зависи кога и колко ще пратят в магазина, до колкото знам се отмята по списък с потвърдени поръчки и звънят да отидеш да си го вземеш, поне така ми обясниха миналата година, тъпото е, че ако някой се откаже, телефонът се връща, не може да се даде на друг от списъка, а не идват всички наведнъж, които са заявени за даден обект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, нямам думи. В отчаянието си, по-рано днес пуснах и поръчка през онлайн магазина на Теленор, като накрая ми поискаха и данни за банкова карта. Веднага дръпнаха парите, но потвърждение нямам. Поръчката все още е в статус “приета за обработка”, а обаждане така и не получавам. На всичкото отгоре, системата не ми позволи да избера по-ранна дата от 30.09 за доставката. Мин. петък позволяваше дори 25.09 да се избере... А аз вчера си ожених телефона и съм с Нокиа с фенерче, найс...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От тогава насам минаха няколко дни, нормално е. Точно това е причината да не искам да го платя онлайн, платиш ли веднъж се връзваш и после ще чакаш колкото трябва и това е. 
Това със забавянето е и още една причина винаги да си продавам телефона след като съм взел новия, иначе стават сакатлъци. ?

Редактирано от retr0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да няма значение плащането. Редно е да карат по списък. Пък и не мисля, ако се откажеш, че няма да ти върнат парите. Друг въпрос е колко време ще отнеме това. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да карат по списък е най-редно, но... да видим. Жената по телефона ми каза, че през седмицата ще се чуем допълнително за потвърждение, колко потвърждения искат не знам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с трите камери не е ли прекалено вече?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам дали е прекалено ама по горе в ръката на колегата наистина изглеждат много “облещени”

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...