Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Няма как да е по друг начин. Така или иначе като дизайн са изостанали доста, ако нямат и телефото и широкоъгълна, както и найт моуд, вече стават тотална щета. Дали можеше да ги подредят различно, най-вероятно, но това е положението за сега.

 

Очаквано имидж процесинга им е на топ ниво и камерите мачкат почти навсякъде.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също го платих през MyTelenor и се надявам в петък да ми се обадят, ако не ще им звъня при положение, че е платен. 
Отделно в сайта нищо не пише, дори не ми пише например, че на 27-ми ще дойде или все тая кога. Просто пише, че е в статус "Приет за обработка" .. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 27.09 ще почнат да ги изпращат, дори на тези които са платили с карта в онлайн платформата. Няма вариант преди тази дата. Информацията е от представител на Теленор. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не очаквам да го взема преди 27.09, а съм фрустриран от това, че нямам никакво потвърждение от тяхна страна, че изобщо ще го взема на ден 1. Освен това, тъпата им платформа ме принуди да го поръчам за 30.09, тъй като е настроена да можеш да го заявиш за най-рано след 5 дни от денят на плащане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, плащанията им минават бавно, трябваше да оставиш да го платиш на място, но пък какво толкова ще стане, ако не дойде на първия ден, все същия ще си е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямат опция за плащауна място само онлайн


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава плюсът да отидеш в магазина и да се договаряш за план отпада. Щом го плащаш предварително значи вече и планът е фиксиран. Точно както при а1, нямат опция доставка в магазин, само по Спиди

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има, ако избереш да го получиш в магазин, или поне така беше като взех моя миналата година, а и ми казаха, че до края имаш възможност да откажеш поръчката, което естествено ще е по-лесно, ако не е платена предварително, така че би трябвало да има и сега такама опция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се , моя грешка, че следя и темата за часовника .... Да можеш и в магазина да го платиш телефона, но за часовника няма друга опция освен плащане с карта на сайта им.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глупости, няма за какво да се извиняваш, просто уточнявам, защото съм минала по този път вече, иначе и аз се оглеждам в часовничето, като няма да сменям теелфона, ама ще видим, няма да е сега на преордер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма опция да платиш при получаване тази година... да не съм луд да плащам предварително, ако има друга опция...

Редактирано от creepbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опциите са 2:

1) поръчка онлайн, при която изибираш доставка с куриер на адрес или в магазин, като финалната й стъпка е плащане с карта.

2) заявяване на интерес в една онлайн форма без какъвто и да е ангажимент от двете страни. Това го попълних два пъти и не получих никакво потвърждение

Накрая пуснах и през опция 1, но и там статусът е “кОр”, въпреки че ми блокираха парите по картата...

Редактирано от creepbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си получил потвърждение защото вероятно наличното вече е разпределено, случвало ми се е една година. Поръчах онлайн дни по-късно и ми звъннаха след 2 седмици да потвърждавам... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами майната им тогава, ще си го взема от А1

Редактирано от creepbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За две седмици чакане не бих се лишил от мрежата на Теленор за да ползвам тази на А1.....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да изкарам 2 седмици без телефон. Идеята беше да издържа до 27 с нокиата с фенерче, но +2 седмици ще ми дойде too much.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено много издребнявате, все едно цял живот  смартфони сте ползвали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз лично през доста по-голямата част от съзнателния си живот съм бил със смартфон. Не всички сме на 50 в този форум. :)  

Редактирано от retr0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е оправдание...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 23.09.2019 г. at 22:18, Grievous написа:

 

Аре със здраве да си го ползваш, аз утре ще си го взема от UPS, че днес, не успях .....

Sent from my Huawei P30 Pro
 

Редактирано от arm11
Цитат със снимка????
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една хубава новина. От другия месец, А1 започва да предлага е-сим.



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурна ли е информацията, че ми предстои прекратяване на договора?

Sent from my Huawei P30 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, звъннах им и потвърдиха!

https://JmeLche.myqnapcloud.com:443/share.cgi?ssid=0x66SVW

Sent from my Huawei P30 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...