Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Идваааааа утре ??

 

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито

Sent from my Huawei P30 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И от istyle потвърдиха за часовника


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер, честито!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с пре ордер в А1 да има индикация че нещо се случва, Обаждане, емайл при мен поръчката си стои на пре ордер и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, londongunner написа:

tempsnip.png

Ти до адрес или до офис на Теленор си задал, защото аз поръчах 20 мин. след теб, а нямам такава промяна.

Редактирано от VelliIw
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@skpavlov Аналогичен случай с моята поръчка в А1...

Редактирано от creepbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До офис на Теленор, че трябва и да преподписвам днес ми изтече договора


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен работата в Теленор е “от умрял писмо” все още, никакви индикации, че утре ще се разделя с 2000+ бона. 
Все пак, пожелавам на всички, които си чакаме телефончетата утре по това време да им се радваме, то света им се нарадва и вече чакат следващия, ние тука се чудим дали изобщо ще ни изпълнят поръчките. Обичам България! ❤️

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме годините, когато изобщо не се предлагаше у нас и го чакахме някой да ни го донесе. А сега го получаваме седмица след САЩ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първият 2007 си го купих втора употреба от Англия.  Ха ха. Ама добри спомени бяха. 
 

иначе и аз нямам нищо от а1

приятел ми каза, че и при Ордър от iStyle са му казали най-рано на 30-ти :)

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой явно ми завидя ....
След грешка в системата на Теленор се оказва че имам подписан електронно нов договор с нов 11Pro max и тепърва ще бъде изпратен от 5-7 дни ..... А преордера вече е в магазина и не мога да го взема защото в системата им имам подписан договор.... Мога да откажа поръчката но ще трябва да чакам до 7 дни за да я отменят и да си взема този който вече е в магазина и на плана който искам.......
Направо съм бесен.
Някой с вътрешен човек в Теленор да съдейства за по бързо решение на случая за да откажа тази заявка ?! Ще съм благодарен


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случката, ама нещо не ми е много ясно. Апарата те чака, но договора е сгрешен, така ли?  Нали можеше на място да се променя. 
Явно отново бройките са малко и докато пратят на всички братовчеди на управата ще е така. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, londongunner написа:

Някой явно ми завидя .... emoji35.png
След грешка в системата на Теленор се оказва че имам подписан електронно нов договор с нов 11Pro max и тепърва ще бъде изпратен от 5-7 дни ..... А преордера вече е в магазина и не мога да го взема защото в системата им имам подписан договор.... Мога да откажа поръчката но ще трябва да чакам до 7 дни за да я отменят и да си взема този който вече е в магазина и на плана който искам.......
Направо съм бесен.
Някой с вътрешен човек в Теленор да съдейства за по бързо решение на случая за да откажа тази заявка ?! Ще съм благодарен


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Пф, ужас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не в с-мата им незнайно как има направена поръчка днес с договор и те сая изпратили и дефакто този друхия от преордера още от вчера е в магазина но утре няма да мога да го взема защото в ретеншъна им ве съм подписал договор..... Проблема е че сега ако анулирам заявката може да отнеме 7 дни а аз след 5 заминавам за 2 седмици в чужбина..... И нито едното нито другото сега


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно нямат апарати достатъчно и те бъзикат с това. Нямам друго обяснение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти дадат телефона на юнашко доверие и мъжка дума, че ше подпишеш след 7 дена истинския договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти имаш ли в профила си в MyTelenor две заявки?

На мен вчера ми се обадиха по "преордера без ангажименти" от 20.09, но имам и онлайн покупка от 24.09, с посочен план и платена с карта, която все още е със статус "приета за обработка". Веднага пуснах анулиране на платената поръчка, но разбира се, статусът ѝ сега е "заявен отказ" и предполагам, че ще седи така още поне 7 раб. дни...

Дано не ме наиграят като теб и да мога да си взема телефона през уикенда от магазина.

Редактирано от creepbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не в профила имам една заявка която съм дал на 20 при преордера с дата на доставка в магазина 25.09 и реално телефона е в магазина от вчера. Но те днес ми пускат друг телефон с договор на същата заявка. Имам и товарителница но в сайта на европът стои само "създадена" ням взета или пътува. В профила ми в Теленор пише Изпратена по куриер.....

Ядосвам се , че и имах оферта за 36.99 15ГБ а сега на 49.99 за 20ГБ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи не е пратена още, само са попълнили товарителницата онлайн.

А ти пускал ли си преордър през формата от сайта, който е без ангажименти и не влиза като заявка с MyTelenor?

И КАК ТАКА ПОДПИСВАШ ДОГОВОР ОНЛАЙН БЕЗ ЕЛЕКТРОНЕН ПОДПИС?! 

Това законно ли е? Има ли такава практика?

Редактирано от creepbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да пуснах още в 9:35 на 20.09 и ми се обадиха веднага за потвърждение.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разговорите се записват, тъй че да по телефона си е подпис. Можеш разбира се да го прекратиш 14 дни мисля беше 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото аз разбирам, той по телефона е потвърдил преордер без ангажимент.

След това е пуснал и поръчката през онлайн магазина, която не е потвърждавал по телефона. 

Освен това, по телефона всеки може да се обади от мое име, как ще докажат, че аз съм потвърдил. Доколкото ми е известно, договор се подписва или с КЕП (електронен подпис) или на място, по старомодния начин, поправете ме ако греша...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...