Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Да, в последствие ще получиш две копия по пощата и да ги подпишеш. Но в системата им може да фигурира подновен договор. Още повече той каза, че старият му е изтекъл вчера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е. По телефона преордер без план.
Даже сега проверих и новите условия са активни по плана ..... Как става като никъде не съм се подписвал


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Документите за подпис трябва да ти дойдат с куриер, но можеш да откажеш и да развалиш договора, а и би трябвало да те питат от кога искаш да влязат в сила новите условия, може веднага, може и като се върнат при тях документите, според мен някой се е престарал да си изпълни плана и трябва да искаш разваляне на този нов договор. Проблемът е, че не знам може ли по-бързо та да преподпишем в магазина дето ти е телефона, а ти нямаш време. Вдигни им един скандал по телефона и отделно пусни оплакване в сайта с формата, друго не мога да се сетя, минаха доста години и свястната жена дето ми оправи навремето дефектната шестица вече не е там.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То за адвокат стана малко казуса. Но навремето така Виваком пробутваха планове с интернет на пенсионери, като им подарят нокия с фенерче

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко заявено отдалечено може да се откаже до 14 дни, въпросът е каква е процедурата и колко ще се проточи.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми 7 дни. Тоест не го устройва, за да Има нов телефон скоро

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да го откажа веднага но ще отнеме до 7 дни а аз ги нямам. Разправях се досвга по телефона с тях

Днес бил подписан договора.... Викам кажете ми ip адрес от който е влизано. Не пишело....

А в поръчката от днес пише дата 20.09 .. Някой си е изпълнил таргета явно....

Нямам времето да се рязправям с тях иначе ще ги побъркам

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, да иде в магазина и да говори с управителя. Той от своя страна би следвало да има на кого да се обади.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Управителя е мой човек и той нищо не може да направи. След като от онлайна са пуснали договора трябва да се анулира. Иначе преордера в магазина ми се пази докато не го откажа и него.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това е идея, стига да е на място управителя, щото голям процент не стават за нищо за съжаление, иначе маже и да не ходи, а да звънне и да поиска да говори с него/нея като обясни какво е станало и да поиска съдействие, все пак телефовът ще се вземе от тях по поръчка и едно преподписване ще им се води, може и да се размърдат.

Опс писали сме едновременно, явно не става...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия, телемор още ли имат абонати? При такива недогъзици на твое място паля Субаруто веднага. Избягах от тях с триста мъки(да, мъка беше и бягането, слагат спънки до последно) и оттогава съм на свиваком. Тегавее понякога, но всичко върви прилично с договорките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега ставам, като ще изчакам да стане 10:30 и ще звъня на магазина, който съм посочил да видя какво става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

СМС- те за доставка до адрес се получават по-късно. Трябва куриера да я вземе от офис и да я маркира.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

" userid="226"] Тия, телемор още ли имат абонати? При такива недогъзици на твое място паля Субаруто веднага. Избягах от тях с триста мъки(да, мъка беше и бягането, слагат спънки до последно) и оттогава съм на свиваком. Тегавее понякога, но всичко върви прилично с договорките.

Имат, бре, не стига, че за нищо не стават ...

 

Sent from my Huawei P30 Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа на живо телефона е доста по красив :)

Много ми харесва зеления "Matte Finish".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде ги има изложени? Някой взе ли си телефона вече?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор или лъжат, или всеки служител говори каквото му хрумне.
Преди 3 дни ходих в магазина, който посочих за взимане. Увериха ме, че днес телефона трябва да е при тях, щом съм получил обаждането след приордъра. И, че отваряйки сиутринта, телефоните ще бъдат доставени вече при тях.
Днес на 123 не можаха да ми кажат телефона ми там ли е, но казаха, че са разпратени.
По телефона от магазина ми се троснаха, че щом не са се обадили, за мен няма...и, че те постоянно през деня получавали по няколко бройки...
Крайно нелогично ми се вижда да имат многократни доставки през деня :(


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@creepbg Аз си получих моя от Tеленор, казаха ми че съм в първите 20 регистрирани. Миналата седмица седях на рефреш на страницата им от 9 сутринта докато не излезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А обадиха ли ти се вече, че може да ходиш да си го вземеш?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

   Имам акаунт и той ми звънна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих в офиса да питам понеже ми е на 6-7 минути от нас. Не бил пристигнал моя, щели да ми звъннат, когато дойде. Отделно, че от 123 нямат никаква информация къде е телефона и изобщо с нищо не са запознати като цяло. Много досадно ... Телефони имаше изложени от всички модели иначе. И затова им се заядох "А, може да излагате всички варианти на телефона да го разглеждат хората, а не можахте на мен да ми изпратите тази бройка запечатана??". И те вдигат рамене.
Изложени има и в Айстайл, но нито в Теленор, нито в Айстайл съм ги разглеждал. Само ги мернах отдалеч с периферното зрение.

Редактирано от VelliIw
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето deca2d5554827f6f75b539751e079c43.jpg

Sent from my Huawei P30 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужас!

А надписа долу в ляво още по-голям ужас :D :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали нямаше да има надписи на гърба? Какви са пак тея СЕ-та и задраскани кофи... ?‍♂️ Европейска му работа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде, и аз съм в клуба. Зеления на живо изглежда брутално, камерите са много готини, а CE и кошчето долу въобще не се забелязват, все едно ги няма. Дизайна е феноменален, много ме кефи! 
Това са първи впечатления, за батерия, камери и други ще споделя впечатления по-натам. 
П.С - Теленор се доказаха като пълни некадърници, в цял шкаф само с 2 черни кутии, всичко е стандартна 11-ка и им казвам, че кутията трябва да е черна, ама не братче, търсят ли търсят кутия по кутия, а наистина имаше само 2 черни!!! Накрая ми дават 11 Про, ама не макс. Викам ама на мен ми трябва 11 Макс, те отвръщат “то тая година се води про”. Буквално си направих facepalm, в крайна сметка след малко лутане от тяхна страна се споразумяхме. 

E081AE21-1749-447B-B73F-6C6A53C1C47E.jpeg

Редактирано от retr0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...