Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

До колкото знам Apple TV+ ще е официално достъпно за България.

Цък

И според мен няма значение от къде е взето новото устройство а дали услугата е достъпна в държавата.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 30.09.2019 г. at 22:48, gog написа:

Някои с 11 про макс да има оплаквания от нагряване на телефона? Без значение какво правя с него, дали снимам, сърфирам или съм в социални мрежи е много топъл. Вземам XS max  и при същите действия е много по-студен.

Една идея и на мен ми се струва по-топъл. Засега съм без кейс и може би заради това го усещам повече. Ще видим след една две седмици как е. Все пак сега го ръчкам повече. 
Иначе съм супер доволен от батерията. Взех го Понеделник сутрин и е зареждан само един път от тогава. Ако държи два дни и за напред ще е супер. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че с 13.1.2 животът на батерията драстично намаля. Някой с подобни наблюдения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен си е нормален още от 13.0. Първите 2 дни беше по-зле, но след това се стабилизира. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На жена ми, на iPhone 8, дори battery health падна веднага след ъпдейта от 92% на 89% и също се наблюдава сериозен дрейн в idle...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая след пет дневна битка с Теленор, търсене на връзки и какво ли още не, успях да се докопам и аз до една 11ка про макс. Доста се изписа като коментари, така че няма да ви спамя допълнително, само ще кажа, че не ми останаха ръки от тоз телефон. Осезаемо по-тежък е. Не знам ХS макса как е на усещане, но този приятел си е голям и нещо грам не ми е удобен, гащите ми падат от него. В дисплея намирам разлика, за по-добро, както и при камерата, батерията е ясна. Говорителите също са доста по-силни и се усеща и съраунда. При мен няма нагряване, но на ХS-a след ъпдейт до 13 директно паднаха два процента от батери хелта. Нещо, което не ми харесва е липсата на 3Д тъча, не мислех, че го използвам толкова, та да ми прави впечатление, но усещам разлика при обикновено боравене с телефона.

 

П.С. Ако някой с по-малката 11-ка про иска макса, да ми пише.

Редактирано от mi4openev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се видя осезаемо по-дебел нормалния 11 про. А за тежината - да, определено се усеща.
Хората с 11-ките, споделете още впечатления. Как е звукът? Много ли са го подобрили и има ли нещо като съраунд усещане? Някой ако е качил 13.2, как работи Deep fusion? Отделен модул в камерата ли е? Малко тестови снимки ще са добре дошли.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като ползвател един единствен път на големите модели съм доволен от Pro-то, като батерия еднакво ми издържаха и 2та с моето ползване!


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звукът е осезаемо подобрен в 11 pro спрямо Х-ката,  за съраунд усещане - да не прекаляваме :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някой, информация за наличности в мтел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакво инфо не дават. Чаканеееее

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия от ментел да вземат да си оправят обслужването, че ще се разделяме. Явно 20 и кусур карти не им са приоритет.
Без да е свързано с iPhone.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казва се: “Не са им приоритет”
Това зависи определено от човека който те обслужва. Точно по тази причина, аз съм още при тях. Не само че съм доволен, ами и увеличих драстично картите при тях.
В едно може да си прав, 20 карти не са като 100.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някой, информация за наличности в мтел?

След 14-ти този месец за Pro Max.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор ми бавят 11 Про Макс 64 зелен от 27 вече въпреки, че всичко е потвърдено и тн.

Днес ми се обадиха да ми кажат, че телефонът ще е при мен тази седмица - утре или другиден, но държа да отбележа, че беше доста голяма мъка и нещо като изключителни обстоятелства, защото е забавен с почти вече 2 седмици. Стандартният отговор е, че няма бройки от доставчика!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А на мен още не са ми върнали парите от предплатения с карта телефон... А съм го отказал още на 26 Септ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В офисите на Теленор от днес има доставки на Pro Max. Проверете там. Вижте също и плана, който сте избрали с преордъра, защото там има разминаване. Поне в А1 има.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А1 вчера са звънели на жена ми, за да и предложат 11 Pro-то, така че най-вероятно вече ги имат, или ги очакват тези дни :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що ми се обадиха от А1 че имат бели 11 макс. Но аз си чакам сивия. нямали инфо кога ще има сиви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги толкова ли е  по-зле екрана на 11-ката спрямо 11 про или да речем миналогодишните модели xs/max?  Малко странно да не сложат поне full hd екран  и на "чистата" 11-ка .. Чета коментари из интернет , редица ревю-та , които го оплюват само заради това , но аз засега съм се насочил именно към него .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер!
Не съм влизал от години във форума.... Направо ме налегнаха сантименти по едни стари времена :) 
Видях 26 страници тема в Епъл съпорт форума относно изключително лесното надраскване на дисплея на 11 (и трите модела) тук . Потребители пишат, че 11ка на седмица изглежда по-ужасно от три годишен айфон. Новината е излязла във всички тек сайтове, включително и при тези, които са приятелски настроени към Епъл. Разбира се, първо веднага "подразних" с това инфо уважавания от вас г-н Grievous, но ако оставим шегата настрана,
бих искал да попитам съфорумците, които ползват 11 без защитно стъкло или фолио, дали са забелязали драскотини и ако не са, може би сега е момента да го разгледат под някоя лампа и да споделят за видяното ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откакто станаха по $1000, без протектор не се носи дори 1ч. Днес го взех най-накрая и веднага сложих кейс + протектор на Spigen.

Равносметката е: 271гр...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм също един от наиграните от Теленор за 11 Pro Max.

Писах им много дълго мнение във Фейсбук под поста, но явно за да не ги излагам казаха да им пиша на лично съобщение, да не гледат каква излагация са само.

Общо взето съм провел над 60! разговора с 123, както и съм ходил в два магазина, за да се разправям. Пълно безхаберие.

Като цяло още на 27ми през деня си получих 11 про макс-а зелен - поръчан е от онлайн магазина и платен, веднага след като отвориха преордера. Вечерта си поиграх с него и видях, че предната камера има проблем с фокуса,  дава яко блърнато. В Епъл съпорт форума може да се намери тема за този проблем, бая хора се оплакват. Цялата история ще я опиша малко по-късно. Общо взето тази година Теленор са трагични. Не стига че не пуснаха преодера на време, не стига че звънят от 123 и не знаят какво говорят, не стига че и нямат бройки ами и всеки служител си говори каквото му дойде на ум.

Общо взето с 300 зора успях да откажа поръчката през Теленор магазина и да върна телефона, сега чакам някъде пак да се появи 256 или 64гб, за да си взема нов.

Ако някой има някаква информация, ще се радвам много да сподели.

ПП: За колегата, който също си чака парите от Електронният магазин - туко що ми казаха, че трябва да минат 14 дни и тогава щели да ги върнат. Общо взето до тогава нито може да се преподписва, нито да се прави друго.

Редактирано от costi.kocev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...