Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Интересното е, че малки про-та има на корем и явно не са толкова желани, а всички наблягат на Максовете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами измести се желания размер. Ако щеш вземи и мнения от тук като излезе макса (лопата шпатула и т. Н. ) Включително и аз съм го нареждал, дали тук нямам спомен. Обаче сега как си ми стои нормално в ръката :-)
Не бих помислил за по малък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също не бих взел вече малък:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз след Х-а си викам дай да си взема Макс. Е първият ден го гледах като голям камък. На втория ден си беше все едно Х. Повече малък нъцки и аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно 90% от хората с Макс, са говорили, че това е лопата и не им трябва, аз също... докато не си го купиш. След това няма връщане назад!

Човек свиква с всичко, а с хубавото се свиква доооооста бързо : )!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Nov_2017 написа:

А какво става с А1? Някой беше написал, че на 14.10 ще имат доставка. Явно е само слух...

аз получих 11 pro MAX 256GB на 09.10

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 Бях поръчал зелен, но ми се обадиха да ми кажат, че нямат и ако искам да ми изпратят черен. Съгласих се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, momchilg написа:

Да...Все едно да си хванеш някой намацан травестит и да си мислиш,че ходиш с красавица.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефоните от А1 отключени ли са за други сим карти? Интересува ме за iPhone X i iPhone 11 Pro MAX

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички телефони в България са отключени


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз чакам 11-ка 128 ГБ черна от тях, но все още нямат. Някой да има повече инфо? Обещаха уж за петък, ама ако се откажел клиента, който е направил поръчката. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 11.10.2019 г. at 17:47, gorgior написа:

Някой беше написал, че матовия гръб на pro-тата носел усещането за евтина пластмаса. Ми не съм съгласен! Днес един час си играх с трите модела в един магазин в Киев. Обикновенния 11 си е все едно държиш 10. От пред разлика с 10 нямат. Направих един тест за сравнение с един XS Max и не намерих нищо което да ме грабне. Даже по едно време ги обърнах да видя кой кой е. Същия телефон от преди няколко години, само че с три камери и 1000 лв отгоре,


Sent from my iPhone using Tapatalk

Аз писах,че имам усещането за пластмасов, но Не и евтин! Няма как iphone , който струва 2к да се стори евтин:D Аз си играх с него и повече от час,но мнението продължава да ми е същото- XS се усеща и изглежда по-премиум (физически)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На база последните постове в тази тема, а и като цяло постовете в последните месеци(да не казвам години), мога да кажа следното. Присъединих се към форума 2011г. на скромната възраст от 13 години, в момента съм на 21. В началото имах iPod touch, а като направих 14 се сдобих с първия си iPhone 4s. Още от тогава не съм спирал да чета форума, както и световноизвестни уебсайтове, блогове, ютубъри и прочие свързани с Apple основно. Ползвал съм всеки един модел с изключение на SE и сегашните модели, както и съм чел мненията ви за тези 8 години(със сигурност с някакви изключения). Искам да кажа, че телефоните са ок. Ъпгрейдите си ги има всяка година, дали по-голям, дали напоследък по-малък, но ги има. Във вас е проблема. Имам чувството, че определени хора(при това редовни) се надпреварват кой ще напише най-малоумен пост. Не знам одъртяхте ли, откачихте ли или какво се промени, но без извинение “е*ахте майката на форума”. Изобщо не може да се сравнява с това, което беше преди. Може да се каже същото и за епъл, но тук градацията е на по-тежко ниво. Усложливостта е нещо отдавна забравено, а полезността също е на изчезване, но за сметка на това снобизмът е на почит. Говорите небивалици, обсъждате някакви неща буквално като кифли, седнали в харема на Парадайс и говорите ту за някоя друга кифла, ту за някакъв продукт, но с омраза. Благодарности най-вече на баща ми, шефа на форума и някои модератори(повечето от едно време), че помогнахте и ме научихте на толкова много. Отдавна исках да ви го кажа, не че ще се промени нещо, а в случай, че не виждате през розовите очила, да ви кажа как изглежда отстрани. Все пак е част от девството и развитието ми и ми е кофти да го гледам така, но всякаш след като ви казах, вече се примирих.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евала, младеж!

Редактирано от gpe
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, Гога...всички искаме хубавите неща да се вечни ;)  За мен остана вечно познанството с готини и свестни хора(да не изброявам). Факт е, че светът и технологиите постоянно се променят - довчерашният "фор дъ крейзи уанс" днес е мейнстрийм(баси, колко чуждици ползвам!!!) и така до следващия бисер... Тия помните ли ги в тогавашния формат, че някой даже не е между живите вече?

Jailbreakers.jpg

P.S. Първият iPhone-dev team...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Saurik и Geohot, другите не ги знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Черните 64ки макс про свършиха. След 1 месец пак една бройка. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, mirror написа:

Saurik и Geohot, другите не ги знам.

Щом не ги знам значи са бухали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вече седмица се наслаждавам на този невероятен телефон (iPhone 11 pro max). Бързам да споделя, че нямам оплаквания от 13.2. Нямам идея как е било при 13.0 или 13.1. с този телефон. Относно батерията - тя е великолепна. Наистина държи. В зависимост от потреблението - между 1 и 3 денонощия. В един от почивните дни се опитах да ч стопя само за 1 ден, но не успях! Ползвах по много от всичко, което се сетих - навигация, видео на макс резолюция, снимки, Интернет, хотспот, пощи, редактори, игри...
Снимките са прекрасни - дневни и нощни. Идвам от 7 плюс и съм много впечатлен. Дано ми стигат 64 ГБ, но просто не ми се даваха още 300 лева за 256 ГБ. Идеалното количество за мен е 128 ГБ. Толкова имам в стария 7 plus, Jet Black. Той е в отлично състояние и се продава. Ако някои проявява интерес да пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...