Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Относно есим-а останах малко разочарован. Когато провеждаш разговор без значение от кой номер другия изключва. След това търси сигнал за около 2-3 сек. Когато го пуснат за часовника ще е добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ти е решението!

 

*Не отговаряте на повикването*

S2

*61*0ххххххх#Зелена слушалка

S1

*61*0ххххххх#Зелена слушалка

 

##004# Премахва всички конфигурирани пренасочвания

 

Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това какво общо има в случая?

P.S. Всички конфигурирани пренасочвания се отменят с друг код. Ама са от времето когато си скачал прав от килима. Простено ти е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое, бре?


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, JmeLche написа:

Това ти е решението!

 

*Не отговаряте на повикването*

S2

*61*0ххххххх#Зелена слушалка

S1

*61*0ххххххх#Зелена слушалка

 

##004# Премахва всички конфигурирани пренасочвания

 

Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

Може ли малко повече инфо. Кодовете са еднакви какво се случва с въвеждането им? Предполагам на мястото на хиксовете е номера ми. Това и за двата номера ли се прави?

EDIT Това пренасочване стана с **62*телефонен номер# пренасочва номера при изключен или липса на сигнал към другия номер.

Надявам се да съм бил полезен за ползващите есим и друг номер в един апарат.

 

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И предполагам не таксува пренасоченият номер, ако другият не вдигне или греша? Пример: ползвам еsim от “A1” и физическа на чуждестранен оператор, пренасочвам българският към чуждият и обратно само за да виждам кой звъни. Дали таксува? От “А1” казват, че ако говорим от единия, другият е гласова поща и няма да има нотификация за пропуснато обаждане. Ако обаче деактивираме гласовата ще казва, че е изключен и ще дойде “СМС” с номера, който ни е търсил. 
 

 

94FCE97A-295F-4CA2-B05C-7B1B8D8A8D8F.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В моя случай личния и служебния са на А1 и двата с неограничени минути, така че при мен няма таксуване. За чужд номер може би зависи от абонамента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя малко впечетления от чистата 11-ка . От седмица го ползвам и честно казано останах силно впечетлен от него . Най- много ме притесняваше дисплея , защото ползвам и S10+  и мислех, че разликата ще бъде огромна.... Но дисплея е кристално ясен , с наситени цветове и много добър контраст . Apple удариха десятката с този телефон , оставиха двете по-добри камери и изключиха безмислената теле камера . Като го сравнявам с на жената Pro-то ,просто тази разлика от 600-700лв не си струва . Е няма да си гъзар в кафето , но......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ,че е хубав спор няма . Вчера случайно си намерих касовата бележка и гаранцията на Iphone 6s plus , когато съм го купувал месец след представянето съм платил 1099лв с договор . Сега със същата такса 11 Max pro  струва около  2200 лв...... Цените се покачват драстично , но за жалост няма драстично развитие при технологиите .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...но ще си гъзар на село, което също не е малко.
Не е проблема  в разликата от 600лв., а в останалите 2000. Какво толкова има в тоя телефон, което го няма в другите, та е толкова пари? А че е хубав телефона - хубав е ! Спор няма!


Другите телефони нямат логото на Apple.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля за помощ при избор между XR и чиста 11-ка има ли смисъл да се взима втория?
Доколкото чета основни при камерата има подобрения, така ли е?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взимай 11!

 Имаш повече RAM, по-добър процесор, камерата, батерия, IP68...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам и аз.
Дали си заслужава да заменя Х-са за 11.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е Pro да


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не Про
За обикновена 11-ка питам


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не си заслужава ако е за обикновената 11


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А пък според мен 11 е в пъти по-добър от Х! За мен най-смотания телефон който съм имал е Х и много се радвам, че миналата година го смених за XR.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо тогава си си го оставил в аватара? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен Х-ката ми е вторият любим iPhone (след 4-ката). Всички други са били окей и съм бил доволен от тях, но само 4 и Х са били наистина "Уау" за мен. И още си седя с Х - не за друго ами от сантиментални чувства и ще ми е много трудно да се разделя с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва си 11 ако изпадне на добра оферта.Най малкото ако човек е любител фотограф и снима вечерно време.Night Mode е меко казано впечатляващ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава цена, която ми дават моите френдове!

 65be557ee127df47d12ec55901a4a40e.plist

 

Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно време в даскало през далечната 1987 година (месец Май), един съученик изкара 2 банана от чантата си (тогава раници нямаше) и почна да си хапва сладко сладко, а останалите от класа го гледахме и ни течаха лигите. Някои от нас помолиха за хапка, но не ни огря. Вселената обаче си знае работата и на последната хапка от втория банан се задави и повърна, след което изми класната стая, а до края на часовете смърдеше на повръщано.

Тук е въпроса, ние ще може ли да се възползваме от твоята отстъпка или само ще ни дразниш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...