Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Вече и аз съм с 11 про макс. Мислих, мислих, но в крайна сметка, за да има разлика с Х-а скочих на макса. Сега остава да му свикна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да изчакам до година 5G моделите на Apple...с 8 plus съм


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е по любопитно дали в следващия модел ще бъде намален или премахнат ноча

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е основното и за мен, но ако гледаме до сега какво се случва, ни чака S  модел т.е. същият дизайн и по-добър харуер. Което значи 4 години с един и същ огромен ноч и рамки, докато конкуренцията вече е в космоса по отношение на дизайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, ayl написа:

Вече и аз съм с 11 про макс. Мислих, мислих, но в крайна сметка, за да има разлика с Х-а скочих на макса. Сега остава да му свикна.

Почти два месеца бях в противниковият лагер с един Samsung Galaxy S10. След като мина първоначалната еуфория .... се докопах до един 11 про макс и .... приключих с корееца. За момента ми е много голям, ама батериятя много ме радва. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да разбираме, че в вашият град, който и да е той, има вече 5Г мрежа?


https://hicomm.bg/novini/iphone-12-pro-shche-ima-6gb-ram-a-iphone-se-2-shche-vidim-prez-mart.html


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само като видиш, че 2020 ще е Айфон 12 нещо си ти става ясно, колко е в нещата човека.

А това, да чакаш повече рам звучи малко като от другият лагер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Постоянно ми излиза знака за GPS-а при часовника. Изключил съм всички сервизи за локация с изключение на Find my Phone. Като ида в сетингите никъде не виждам пурпурен знак все едно не е използван наскоро GPS. Какво става?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така и не разбирам от какво се активира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би часовниците ви използват локацията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Времето ? При мен основният виновник за GPS-a е weather app.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple Watch ползва локацията на телефона, когато са свързани. Затова споменавам, че може да е от него. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам смарт часовник, за времето имам 3 програми и всички са с изключени локации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В system service търси нужното. Спирай каквото сметнеш за необходимо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С прости думи, ако не ви тресе тагването по места и трафикът в мапс, спирате всичко без "файнд май - каквото имате" и тайм зоун, ако пътувате вън. После ви очаквам  с положителни отзиви в коментарите за батерията :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, но това не означава, че 100% няма да виждат знака за GPS-a. Знака може да излиза от Find My, ако участвате във Family Sharing и сте споделили локацията с фамилията. Разбира се излиза, ако някой от фамилията Ви чеква. Също ако някой Ви знае паролите, също може да Ви чеква...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля някой, който използва 11 pro и е на VIVACOM, да ми драсне едно лично съобщение.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям смяна на Х но струва ли си с 11 про в предвид същия дизайн от 3г?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си хеви юзър батерията не е за пренебрегване.


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично смених моята десятка с 11 про макс по две причини. Първата е възможноста за две карти с eSIM (За съжаление 10ката не подържаше тази технология а ми се наложи след смяна на работа да ползвам и втора сим карта). Втората причина е батерията. Когато взех 11ката, тествах бързодействието на двата телефона и разлика не намерих. Дори 10ката бутва по-бързо ОС-а. Предполагам, че това се дължи на по-бързият диск в десятката (256 гигабайтовата версия).

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз скочих от Х на 11 про макс и вече свикнах с размера. Първият заряд разряд на батерията 4 дена. Нека някой си говори, че не си струва. И аз скачах, че няма промени, и т.н. и т.н., н о сега съм доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...