Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Бетерията е чук на маска, камерата също. Като добавим и втората карта си заслужава. И аз скочих от десятка и ми е кеф.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с новите airpods Pro?


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз. Конкретни въпроси имаш ли?

Какво ми харесва:
Шумоизолацията е на ниво, но предимно за "фонови" звуци - по-силни звуци от типа на крещящо дете се чуват. Батерията държи достатъчно дълго време. Качеството на звука е задоволително. 

Какво не ми харесва:
Кейса ми се струва една идея по-паянтов от предния модел. Капачето има луфт и може да се мести странично, което дразни. Щракането при затваряне не е така задоволително както при базовия модел. Първата седмица лявата слушалка ми убиваше на хрущяла на ухото, но с времето се адаптирах и вече нямам болежки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как вдигам и затварям?


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стискаш "стъблото" на едната слушалка веднъж, за да вдигнеш или 2 пъти, за да затвориш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да с натискане, а не с потупване или тн....


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 2 часа съм със 11 про борче, котлоните къртят ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах го за първи път да се зарежда като падна около 5% ....и само на мен ли ми се струва доста бързо за 30мин май стигна 45%...? Или се заблъждавам нещо... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали има фаст черджинг де :) Иначе и аз като за първи път взех телефон с бързо зареждане и не ми се вярваше, колко удобно нещо е. Шаиоми от 0 до 100% за 30 мин, а други китайци са постигнали от 0 до 80 за 1 мин., как го охлаждат вече не знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фаст чарджинг ама мислех че трябва да се купува друг адаптер и тоя в комплекта не е :) 

Тоест и батерията е нова? Не мога да зареждам бързо 10-ка със този адаптер (или подобен 18w)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фаст чарджинг ама мислех че трябва да се купува друг адаптер и тоя в комплемта не е  
Тоест и батерията е нова? Не мога да зареждам бързо 10-ка със този адаптер (или подобен 18w)?

Можеш всичко от 8 и нагоре. Само че само протата имат бързо зарядно в комплекта.


Изпратено от моя iPhone 8 чрез Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, този път им се откъсна от сърцето да сложат 18 вата зарядно в кутията, но само на про-то :) Все пак не са някоя голяма компания със огромни печалби и не могат да си позволят да глезят клиентите си с подобни разхищения. Но ако искаш да си го купиш отделно с удоволствие, ще ти го продадат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, тия про-та наистина струват точно 1100 долара на Епъл и това наистина е екстра подарък.
Няма да има годишни отчисления за акционерите, защото клиента е важен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона дойде с 13.1.2, да упдейтвам ли до последната ако е безпроблемна? (че нали диип фюжъна е само след 13.2)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги като прочета нещо от сорта на “Да ъпдейтвам ли?” и ми иде да ви цапна през ръцете

 

Смело всеки ъпдейт и това е!

 

Някой да сподели, добра марка за калъфчета за 11 Про Зелен? (ползвам оригинален прозрачен от Епъл, но на 2рата седмица се напука отдолу..)

 

Хубав и успешен ден!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Карай без калъф.

Редактирано от ludiamax
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се драска, ама много. Поне при мен - pro max. Ползвам го с калъф на Sena тип пауч (каквито ползвам от 10г.), страшно много го пазя и въпреки това има абсурдно много драскотини. И не го казвам, за да съм поредния оплакващ се, но наистина такова нещо не ми се е случвало. Явно якостта на стъклото има и минуси. 

В този ред на мисли, по-добре вземи и протектор за екрана, при мен е късно вече, но можеш да видиш "TETHYS Glass Screen Protector" - има добри отзиви. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли качествен 18w от алито който няма да ми скапе батерията, че ми трябва второ за работата?

 

ПП

усб-ц ли трябва да е задължително?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бърза справка в алито ще ти даде представа. По 6-7 долара са. Пишат, че нямат разлика на външен вид и работят добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги като прочета нещо от сорта на “Да ъпдейтвам ли?” и ми иде да ви цапна през ръцете
 
Смело всеки ъпдейт и това е!
 
Някой да сподели, добра марка за калъфчета за 11 Про Зелен? (ползвам оригинален прозрачен от Епъл, но на 2рата седмица се напука отдолу..)
 
Хубав и успешен ден!
 
 
Sent from my iPhone using Tapatalk
 


Удароустойчив калъф за iPhone 11 на американската фирма Speck с високо ниво на защита при изпускане от 4 метра височина, покритие против UV пожълтяване и антибактериално покритие.

https://iabalka.eu/kalufi-za-iphone/kalf-speck-presidio-za-iphone-11-clear-129907-5085


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях си сложил в iStyle Paradise скрийн протектор - стъклен. По-точно не аз де, но мацката там. И сега започна да се отлепя .. От лявата страна вече доста се е отлепил и то започна след няма и 1 месец от слагането. В началото отлепянето беше малко, но сега вече започна доста да се вижда и да ми пречи на използването в лявата част. Предложете ми добър скрийн протектор, както и човек, който добре ги поставя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В мола на Стамболийски, за 20 лв, китаеца слага протектор за 7+.Намира се между етажите, надолу към Техномаркет.Като качество не са кой знае какво, но стават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...