Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Какво се чудиш, единствената разлика е размера. Ако ти трябва и ти харесва по голям екран си взимаш макса, ако не другия.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не намерих темата за "iOS 13"

bbe8dae77a60a9b92cac82a0e6cb545f.jpg

 

3a8b05b84b852e5375e5817513fcac72.jpg

Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още някой се оплака. В търсачката излиза. Сега ще погледна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз не я намерих, и за това го сложих преди час в новината "Виетнамски оператор обяви датата на излизане за iOS 13.3."

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са фиксилали проблема с локациите на про-тата?
Аз поне не прочетох в лога такова нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой скоро взимал ли е 11 Pro или 11 Pro Max от Telenor?

Нямали никакви налични, трябвало да се поръчва, 25лв капаро и можело за 10 дни да дойде можело и за месец. Гледам, че в сайта им пише, че е в наличност онлайн. Разбрах, че физическите магазини нямат общо с онлайн магазина, били с различни складове. От разговора с оператора разбрах, че щом пише в онлайн магазина им, че го има в наличност това значи, че от 2 до 6 дни телефона ще пристигне, но пък ако е онлайн искат да се плати на момента, а това ме притеснява, че ще ме бавят.

Та питам, ако някой си е взимал скоро от там да каже как са минали нещата, ако го е нямало в наличност.

Исках също и да си взема Apple Watch Series 5 Nike+, понеже са пуснали 10% отстъпка на аксесоари, което ще рече, че часовника излиза 854,99лв за 44мм.

Него също го нямат в наличност...

Не мога да си обясня как няма наличности на едни от най-търсените и продавани телефони и смарт часовници, особенно по това време на годината... ти искаш да им дадеш една торба с пари, а те не искат да я вземат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес говорих с оператор по същата причина тъй като ми предстоу преподписване на договара с Теленор и евентуално покупка на Про Макс 256гб. Момичето от кол центъра ми каза, че нямат никакви налични от тази версия, а само 64 гигабайтовите. При евентуална покупка и подновяване на договор за срокове относно доставката не се нае да ми каже колко дни ще отнеме.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз също искам 256. На мен пък изобщо не успя да ми каже какви наличности има (нямало как да види) или го мързи...

Чудя се за онлайн поръчка, след като нямало нищо общо между наличностите на физически магазини и онлайн както споменах по-горе, ама нещо не ми се занимава с онлайн поръчката. Имам съмнения, че дори да го поръчам от там, не мисля, че ще пристигне в рамките на 2-6 дни...

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така в чудене и обикаляне из магазините на Теле*** в София все ме лъгаха кога ще го имат наличен. Накрая си го поръчах през онлайн магазина на 26/11 в 16:40ч. На следващия ден, когато ми беше РД в 10:40 беше при мен. Та не се чудете за през онлайн магазина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз скоро си го взех. Iphone 11 Pro Max 256GB.

През онлайн магазина не ми даде възможност да го купя. Нещо се беше бъгнал точно тогава. Чрез познати, които работят във Теле***, се сдобих с единствената бройка останала в черно и 256гб за два дни! Докараха я чак от Русе! Но това беше преди месец

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Началото на миналият месец взех моят 11 Про от Теленор - честно да си призная, ако нямах човек който ми уреди един от София да дойде в офиса на Теленор в Пловдив, може би досега щях да го чакам да дойде.. Иначе откъм избор е много зле положението в Теленор. Имат само златни и ако изкочи някой зелен или черен ще е голям късмет.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май ще пробвам от онлайн магазина им, понеже там го имат.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът с локациите за 11 про е фиксиран като гледам. Или поне са скрили стрелката да не се показва в статус бара...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен си стои постоянно, въпреки, че съм спрял почти всичко което иска локация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даа, просто са скрили стрелката предполагам. Поне не ме дразни както постоянно се появяваше и скриваше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Туко що говорих с оператор. Евентуална доставка при покупка онлайн на версията про макс с 256 гб., щяла да отнеми между два и шест работни дни. Днес или утре ще го поръчам и ще пиша когато пристигне.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даа, просто са скрили стрелката предполагам. Поне не ме дразни както постоянно се появяваше и скриваше.

Принципно можеш и сам да си скриеш иконката от тук
887447fb7ec449d4ec5e7173c85f73b1.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече поръчах онлайн Pro Max 256GB, ще пиша когато пристигне.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече поръчах онлайн Pro Max 256GB, ще пиша когато пристигне.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Аз ще изчакам до другата седмица, защото разбрах, че Теленор щели да пускат още благинки и промоции към абонаментните планове.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко повече от х2 мегабайти не знам, ама може.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко повече от х2 мегабайти не знам, ама може.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Ами чух от регионалния, че евентуално допълнителните мегабайти интернет, дигиталните услуги и трафик пакетите щели да важат за целия 24 месечен срок на договора, а не само за първата година както е сега. Но докато не видя не вярвам, затова все пак ще изчакам няколко дни и ще стане ясно.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще преподпиша пак и така


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Принципно можеш и сам да си скриеш иконката от тук

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


И аз това щях да напиша, но забелязах, че при мен и на изключена опция си стои иконката за локация.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми при мен я няма, нямам идея


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...