Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

  Сега се сетих нещо, което бях забравил. Първия ми XS MAX, при който се чуваше телевизора (то и при втория се чуваше ?), го ъпдейтнах с надеждата да се оправи, но тогава се появи същото цъкане/кликване по време на разговор. Само, че при него и при на жена ми 8+ беше непрекъснато. Получаваше се когато по време на разговор си местиш главата и телефона. Все едно е на базата на жироскоп и телефона отчита помръдването. Тогава го ресторнах (не помня дали имаше по-нова версия или остана със същата) и телефона се оправи май, не помня точно, защото го продадох. Следващия който взех, нямаше подобен проблем. Сега обаче мисля, че не е свързано с движение, а все едно отброява нещо, но по на рядко. Опитах с рестор, пак на 13.3, но уви. Вече си мисля, че или съм урочасан от към МАКСОВЕ или е нещо със сим картата. Не вярвам три различни модели телефони, да имат един и същ проблем. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оператора Виваком ли беше ?


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не на А1 сме,  за съжаление не е Виваком.

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой ползвали безжичните слушалки Galaxy buds с Iphone ? В App Store не намирам приложението на Самсунг за слушалките .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да намериш нещо, което не съществува. Виж статията за информация кое работи и кое не. 
 

https://www.imore.com/can-you-use-samsung-galaxy-buds-iphone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следният казус с iPhone 11 Pro MAX. На 18.12.19г. Си закупих телефона от верига магазини Зора. На 21.12.2019г. Забелязах че екрана на телефона има жълтеникъв оттенък / все едно постоянно е включен True tone, а не е/ и веднага върнах телефона в магазина. Те от своя страна го изпратика в creative centre и днес ми го върнаха с отговор че са спряли true tone и ме увериха че работи нормално. Взех си телефона и отидох в магазин на iStyle за да стравбя моята 11pro с друга такава в магазина и тазбира се разликата беше очевадна. След което се върнах вече в creativE centre и след като показах снимка на видимо различните екрани ми заявиха че няма как да дават еднакво двта телефона тъй като може би дисплейте били от различни производители и могат да сменят дисплея, но не гарантират че пак няма да е същото и не могат да сменят дисплей докато аз не остана доволна от цветовете който дава. Моля дайте съвет някой изпадал ли е в подобна ситуация и какво да направя ще приложа снимки на двата телефона като моят е от ляво. 

33716C66-1051-4A28-A200-812424273B09.jpeg

2E727A9F-3A7D-4C1D-AB7D-AA07DD3449FD.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пусни си дарк мод за да си спестиш излишни нерви


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Янислава, във всяка една верига ги продават с различен цвят на дисплея, съветът ми е да си намерите хоби, вместо да обикаляте магазини и сервизи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, mirror написа:

@Янислава, във всяка една верига ги продават с различен цвят на дисплея, съветът ми е да си намерите хоби, вместо да обикаляте магазини и сервизи.

Питам за съвет, тъй като ми се струва странно на всякъде да е с различен цвят на дисплея, а не някой да ми дава акъл да си търся хоби или не !!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да виждате разлика, когато поставите два телефона един до друг. Ако поставите още два, пак ще намерите разлика, но между всички. Това, което са ви казали от Creative е отчасти вярно. Вземете само вашия телефон и преценете дали ви се струва нормално това, което виждате, но не го сравнявайте. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се струваше нормално и точно за това го и ставних но явно ще се примиря и така ще го ползвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iStyle също са официален сервиз на Епъл. Нямаше нужда да се разхождате до Creative, трябваше да го оставите на тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много често се забелязва такава разлика, когато на единя телефон е вкл. автоматочното регулиране на светлината, а на другият-не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Янислава да не би случайно да имате протектор на дисплея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ша ва замоля да спазвате правилата на форума...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е много нормално да ви кажа.Ако ставаше въпрос за Xiaomi които всеки ден работят с различни подизпълнители съм съгласен но за IPhone  за 2500 да твърдиш че всяка бройка била различна не ми се струва нормално.От друга страна от гаранционния сервиз са си прави и те.Телефона работи нормално,това чеApple занижиха качеството е друг въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че дисплеите не е редно да дават толкова осезаема разлика между различните бройки. Нали уж айфона всяка година печели награда за най-добър дисплей и най-точно възпроизвеждане на цветове, точно защото изискването на Епъл е всеки дисплей да се калибрира още във фабриката. Естествено, нормално е да има някакъв допустим толеранс, но това ми изглежда като проблем, а вие тук насолихте колежката все едно е нещо напълно нормално. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих писал директно на съпорта на Епъл да си дадат мнението. За мен също не е нормално прехвалените дисплеи да са толкова различни (при положение, че не трябва да са различни) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gorgior написа:

Айде до сега имахме специалисти само по счетоводството на компаниите, а вече се появяват и такива по доставките. ?

Нали за това е форума,всеки да изкаже мнение.Нямам претенции да съм специалист и не убеждавам никого в това.Изказвам мнение като потребител и моля да се съобразите със това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че ако бяхме в нормална държава с официален Епъл Стор, веднага щяха да ѝ го сменят с нов. No questions asked.
И аз бих им писал на съпорта или най-добре по телефона. Ако случайно предстои пътуване до някоя държава с Епъл Стор, може и направо там на място да се пробва.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gorgior написа:

Съобразаваме се,  но не е зле да покрепиш мнението си с факти и източници. От къде разбра, че контрагентите на Шайоми се сменяват всеки ден.

Ами използват дисплеи примерно от EBBG, BOE,Tianma,AU Optronics,Sharp,Samsung,Visionox.Поне за тези съм чел.Ако имаш интерес разрови в нета.Идеята на коментара ми беше че при Xiaomi е лотария какъв дисплей ще ти се падне и всеки е с различен цвят и контраст което в предвид цените е нормално но за Apple не ми се струва Ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gorgior написа:

А Епъл от къде взимат дисплеи?

Наистина ли искате да кажете че е нормално да дадеш 2500-3000 лв за телефон и може да очакваш друго освен перфекционизъм от начало до край!?!?!?Всеки дисплей светел различно?!?!Хора вие верно ли?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...