Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Аз съм на А1 с 11 про макс купен от тях и също нямам проблеми. Сим картата ти стара ли е? Защо не пробваш първо с друга карта да видиш дали на същите места където си имал проблеми с връзката, ще продължиш да имаш?

П.С. Видях, че си сменял сим-а ....значи е възможно апарата да си е с проблем и може би ще ти го сменят.

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, stangen написа:

Аз съм на А1 с 11 про макс купен от тях и също нямам проблеми. Сим картата ти стара ли е? Защо не пробваш първо с друга карта да видиш дали на същите места където си имал проблеми с връзката, ще продължиш да имаш?

П.С. Видях, че си сменял сим-а ....значи е възможно апарата да си е с проблем и може би ще ти го сменят.

Разчетох се доста по-назад в темата и открих, че може би проблема не е в телефона, а в оператора (в моя случай - ВИВАКОМ), имат някакъв проблем с 4G мрежата, който би трябвало да бъде отстранен до края на м. Февруари. Пробвах с решенията, които бяха дадени в конкретния пост и за момента нямам проблем с разговорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 Още като си взех моя 11 pro max, забелязах, че не гасне веднага с цъкване на копчето, а леко забавя. За сравнение на жената нейния гасне веднага. Мислех, че след рестор ще се оправи, но уви.

 

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

? Определено искаш да разцепиш наносекундата на две.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Settings/Wallet & Accounts/Double-Click Side Button => OFF и ще гасне като на женати/веднага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На жената на нейния също е включено и си гасне веднага. На предишните си телефони не съм го спирал и винаги са си гаснели с натискане на бутона. Иначе определено започва да гасне една идея по-бързо, като го спра. Не знам, дали има значение, че моя е 256 гб, а нейния е 64 :biggrin:.

Тъпото е, че вчера дори успях да набера сина ми, гасейки телефона докато съм в контактите и прибирайки го в джоба. Странното е, че моя телефон си гасне и не отчита нищо след това като го светна, а неговия си звъни, вдига ми и се чува само пищене в слушалката :D.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато не е настроен Wallet на телефона си гасне бързо дори и да е включена опцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахаааааа, демек сега като съм добавил Революта и той прави работата? Мерси много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След една седмица с 11 ще споделя малко отзиви с които може би ще бъда полезен на някой.Ползвам 7 плюс и ще сравнявам с него ако някой обмисля подобен ъп.Дисплея колкото и гръмки ликуид имена да му сложат си остава не толкова впечатляващ.Знам че е с по малко пиксели и резолюция на хартия но не намирам особенна разлика а някак си очаквах повече от телефон за 1600лв.От към бързина също почти няма разлика но IOS така или иначе си работи бързо на повечето Айфони.Освен ако не цепите милисекундите няма да усетите разлика.При камерите има малък прираст в качеството особенно в нощните снимки, но ако снимате основно денем разликата е несъществена.При батерията има приятна изненада.Ако идвате от 6,6s, разликата е чудовищна от към автономност.Лично за мен отключването с пръстов е много по удобно от лицевото но това е субективно мнение.Като цяло не лош телефон но може би не на тази цена.По мое мнение ако не търсите нещо ново както беше при мен преминаване от 7плюс,8плюс или XR към 11 не е особенно рационално.От друга страна новото си е ново.Пак казвам че нямам претенции мнението ми да е миродавно а изказвам личната си оценка.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Хаха 1
  • Объркан 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

някой има ли представа дали телефоните (по-специално iphone ) от оператор са кодирани от самия оператор по някакъв начин или дали има вероятност операторите (като Теленор и другите) да са пипали нещо софтуера (било то и request към Apple, да го направи за тях)?

И в тази връзка е по-добре човек да си закупи телефона от istyle (или друг магазин)?

Наясно съм, че операторите поръчват много бройки и Apple им прави отстъпки и така например с план iPhone 11 Pro 256 GB може да струва 2219 лв. Но все пак си мисля, че може да има и друга причина за по-ниската цена.

:) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не нито са кодирани нито имат нещо по специално ! Взимай смело от оператор ако те устройва цената.


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нито Епъл им прави особено отстъпки, просто го субсидират и печелят от две годшиния договор с теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави ми впечатление, че при входящо повикване на 11 Pro Mах, като вдигна и отсреща не чуват първото ми “Ало”. Чак когато повторя и ме чуват. Другия вариант е, вдигам и изчаквам 2 секунди и тогава да казвам “Ало”. Доста дразнещо е. Странното е, че на жената на нейния 11 Pro Max, сякаш няма подобен проблем. Някой забелязвал ли е нещо подобно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, при мен е същото. Винаги по два пъти казвам ало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На кой оператор сте?

Това май се получава понеже мрежата трябва да се прехвърли от 4G на 3G при приемане на повикването. Аз на Теленор с 11Pro го нямам този проблем, но и разговорите са през 4G/VoLTE/.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еййййй добре, че не е само в моя телевизор, но иначе много кофти усещане! Всеки път казвам ало и чакам, докато се усетя, че не са ме чули. На Х-ката нямам подобно нещо.

На А1 съм и държа телефона на 3G, защото ми писна от гадната им 4G мрежа.

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същото го има и при свиваком с два доста по-стари модела ;) Сблъсък на технологии и мрежата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още 15-20 години трябва да минат, за да стане ясно на кой оператор няма такива проблеми и може да се радваме на кристални Volte разговори през 4G. Може и повече време да отнеме, знам ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То средствата за комуникации ще минат на друго ниво, а ние ще се чудим още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен 11 Pro Max на А1 се получава. Прочетох тук за проблема и започнах да казвам ало след 2 сек, вместо по два пъти :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема на А1 се дължи на hd Voice каналът, който използват!


Sent from my iPhone Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JmeLche написа:

Проблема на А1 се дължи на hd Voice каналът, който използват!


Sent from my iPhone Pro using Tapatalk

Именно на това се дължи и факта, че на предходните ми два XS Max-a и сега на двата 11 Pro Max-a в къщи се чува телевизора, като фон при разговор. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А проблема не е ли в айфон 11?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Не имам го и на 7 с А1.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...