Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Нямам iTunes

И не може да се ресторне

6640d21508a59fe06fce0961ec3910ab.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

dd76f6cba0d215264ed49b8c7107e9b5.png

;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Редактирано от arm11
Последно предупреждение за огромните скрийншотове!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от кабела, не става.


Sent from my iPhone Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малките грешки говорят за хардуерен проблем. Кабел,порт, комп, телефон и т.н. Ако със смяна на кабела или порта/компа не става е за сервиз вероятно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

От известно време Ми прави впечатление огромната разлика в яркостта и контраста на моя 11 pro max, в сравнение с този на жена ми. Моя е доста мътен и тъмен в сравнение с нейния. Не помня в началото да ми е правило впечатление, но от известно време ми прави доста силно. И двата телефона са с еднакви протектори, тъй че тази причина отпада.

D9079D71-0B52-407A-B63D-9329534E5311.thumb.jpeg.8deba401abb69b0584579d7ac4623359.jpeg

Този в средата е моя, нейния е в ляво, а в дясно е служебната ми Х-ка,. На снимката не се вижда добре, но на живо разликата е доста очевадна. И трите телефона с едно и също ниво на яркост от настройките.  Знам за различните производители на дисплей, но дали само това е причината.

9358E7A9-4521-46C1-B430-0F63B478CFD4.thumb.jpeg.0c8e05b2adfbdae3b1845735ed8ae58c.jpeg

Тук вече са моя 11 pro max и Х-ката, разликата вече се забелязва доста по-добре. Спомням си, че при стария ми XS max и Х-ката нямаше почти никаква разлика или ако е имало, то тя е била в полза на XS max-a.

Не знам дали подобно оплакване ще бъде уважено за гаранционен сервиз или подмяна? 
За ресторване, и сетване като нов, не мисля, че ще има полза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, gorgior написа:

Ти този проблем не го ли дискутираш за втори път? На скоро го четохме някъде. Я върни някоя и друга страница назад.

Чакай, че за момент реших, че Гинкобилобата не действа вече? и станах за смях. Колежка се оплакваше, че нейния е мътен и има разлика, но при нея проблема е от началото, докато моята мътилка се яви в последствие. Наясно съм, че няма еднакви дисплеи, но при мен разликата не само е огромна, а и дори да нямах база за сравнение, просто дисплея е ужасен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах този проблем и със много уговорки и раправии смениха дисплея, като не мога да кажа че има особено голяма разлика, но при мен не беше мътен а имаше жълтеникъв  оттенък 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно сте проверили, но все пак да напомня - да не сте пуснали Night Shift, че при него има силен, жълтеникъв "оттенък"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги препоръчайте качествен протектор за дисплея, да е фолио не стъкло ? Някоя по-добра марка , като гледам по нашите магазини само някакви боклуци продават от Алито за 2 $ , но тук са 20 лв.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя е от алито за 2 лв нано нещо си не е стъкло супер тънък и съм с него от както купих телефона септември, не е мръднал.


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да се похваля, от днес съм с чиста 11-ка, черна. Много доволен, скока от 7 плюс е направо космически. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, WULAS написа:

Да се похваля, от днес съм с чиста 11-ка, черна. Много доволен, скока от 7 плюс е направо космически.

 

Наистина ли мислите така,аз освен камерата друга съществена разлика не виждам.Даже ми се струва че дисплея на 7плюс е една идея по добър.Новото си е ново но лично аз не мисля че скока е космически.

Редактирано от Koceto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Koceto написа:

Новото си е ново но лично аз не мисля че скока е космически.

Вземи побачкай с двата телефона един до друг и пак пиши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги забелязвам и при мен странни неща с батерията . Днес ми се зареди до 97%. Знам не е болка за умиране , но ми е чудно на какво се дължи това. Живота на батерията е 98% .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно е заради включената опция Optimised battery charging.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спрях да ползвам оригиналното бързо  зарядно на про макс. Един процент от батерията ми замина. Сега си го зареждам със старото и процентите не мърдат. Стария ми макс на една година го продадох с батерия на 100 % здраве. Още от както го купих и започнах да зареждам с бързото това греене на батерията не ми хареса. Може. и да бъркам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горгиор ти винаги си прав. Ще се вслушам в съвета ти и още утре го го захвърля с 99 здраве на батерията не се живее. Короната е детска игра. Благодаря ти!

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, skpavlov написа:

Спрях да ползвам оригиналното бързо  зарядно на про макс. Един процент от батерията ми замина. Сега си го зареждам със старото и процентите не мърдат. Стария ми макс на една година го продадох с батерия на 100 % здраве. Още от както го купих и започнах да зареждам с бързото това греене на батерията не ми хареса. Може. и да бъркам.

И аз се чудя защо от това зарядно ми падна батерията на 98% ? тцтц!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано се грижите за телата си така, както за някаква пиклива батерия за 60 лв. Щото и те се износват и умират, ама е завинаги.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Да попитам в тази остаряла тема, някой ползвал 11 Pro Max и 11 Pro , вижда ли осезаема разлика в издръжливостта на батерията ,че съм пред дилема да махна моята лопата , излезе ми много изгодна "оферта" за 11 Pro,но гледайки ревютата това само ме спира ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 11 про макс от ноември 2019. Винаги е зареждан с оригиналното елипсовидно зарядно, досега съм на 95 %, но си мисля, че за 15 месеца е нормално, та даже малко е паднал капацитета на батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам от 1-вия ден в България и е само с оригиналното зарядно зареждан и е вече на 90%
По цял ден не го оставям телефона ( чат, мейли, смс, интернет ) и в 19ч се прибирам на 45-50% батерия. Ако съм така и с 11 Pro ще го взема ?! Но още се двуомя.


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен разликата ще бъде,че като се прибереш със 11 про ще бъдеш на 25-30 процента спрямо 45-50 на макса


Sent from my iPhone XR

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...