Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Реших да направя отделна тема, където да обсъждаме телефоните. Аз не съм никак впечатлен от самата презентация, ако трябва да бъда честен. Както и хората на сцената никак не говореха поне за мен вдъхновяващо и зарибяващо. А индиеца с прегракналия глас пък хептен. До преди 10 дни имах iPhone 7 Plus откакто е излязъл, но го подарих на майка ми и сега съм решил в петък на preorder-а да си поръчам iPhone 11 Pro Max Gold от Теленор. В интерес на истината се чудя и за Silver-a де. Радвам се, че има вградено 18W зарядно, защото преди много бавно се зареждаше 7 Plus-a ми. Вие какво мислите за новите телефончета? Ще купувате ли, ще пропускате ли тази година?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми , че обърнаха внимание на батерията ... Най-после има широкоъгълен сензор ... И силно се надявам нощния режим за снимане да е алтернатива на Хауей , защото досега бяха много назад по тия неща ...

Иначе дизайна с тия квадрати отзаде малко дразнещо на първо четене ... /:)

Тъй като съм с XS Max ... май ще пропусна тая година ъпдейт ... особено ако ми пратят Нощния режим с ъпдейта при ios13 ... :)

Иначе според мен по-евтиния вариант iPhone 11 си е добро попадение цена/качество ... даже много добра .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7/10 като оценка им давам на презентацията.

Сякаш, чак когато Фил излезе на сцената, усетих че наистина представят нещо ново.

Новата линия е добра, но реално само 11 Про си заслужава. Не знам защо, но обикновенният 11 за мен си е iPhone XR 2..

Определено 11 Про ме грабна заради - камерата, по голямата батерия ииии това е със сигурност ще ъпгрейдна зимата от XS > 11 Pro Midnight Green


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох, че новите модели ще се предлагат от 27-ми септември в България. Ех, тъкмо се бях настроил за 20-ти ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде го прочете това за 27-ми ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фейсбук и туитър, както и в един български син сайт за tech новини (няма да споменавам името).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Камера бъмп на камера бъмп-а, това само епъл го могат.

Забелязахте ли как почти не показват телефона отпред. Сигурно и те се усещат, че годината не е 2017-та.

Всички остсанали неща (скорост, батерия, камера и тн) трябва да бъгат тествани от независими тестъри и тогава може да им повярвам.

Едно, обаче не може да се отрече А13 е стъпил здраво на врата  на кирин и снапдрагън, там вече нямат стигане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудих днес, когато взема телефона в края на месеца (надявам се) дали да му слагам стъклен скрийн протектор. Преди на 7 Plus-a имах и нямах грижи, макар и да ме дразнеше самият протектор. На 5S-a преди това имах само от онези обикновените скрийн протекторчета, колкото да го пазят от драскотини. Но нали сега от Apple твърдят, че стъклото е далеч по-здраво, та се чудих дали да слагам протектор. Имам един приятел с XS и той не използва никакви протектори, та днес се загледах в екрана му и нямаше нито една, дори от тези най-малките козметични от употребата и ноктите драскотинки, каквито съм имал на предишните си телефони. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти има човек проблема

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година ни увещават колко здраво е стъклото на новия айфон. И все пак е стъкло. 1 изпускане на асфалта и е чао. А после ремонтът - бая бая солен. И на мен ми е кеф да го ползвам без кейсове и други предпазни елементи, но още помня как изпуснах 5С и алуминия се поолюпи и вдлъбна. А сега с тия тежки (някой забеляза ли че 11 про макс е 18 гр повече от Хс макс?) стъклени телефони направо не ми се мисли...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.apple.com/iphone-11-pro/

Не знам дали сте забелязали, но ако скролнете надолу из инфото за 11ката, има една опция “Use AR to see the iPhone 11” - доста готино е


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, londongunner написа:

Къде го прочете това за 27-ми ?

Винаги сме със седмица по—късно от другите, нормално. Ако за батериите на про моделите е вярно, ще е голям плюс. Обаче липсата на 5G...явно догодина ще е иновация. Пипнаха цената на 11, трябваше и на про моделите да свалят малко. Но пък измислиха slofie ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Три години с един дизайн.... :( 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде ги видяха тези 6gb за про версията? Само глупости пишат...


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според някои източници идва с 6, според други - с 4. Предполагам ще разберем на 20ти, но е малко пресилено да се твърди, че "само глупости пишат", предвид, че много западни медии са го писали същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох и аз че 11 е с 4гб а 11 про с 6гб. Дали е вярно... нямам идея.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли значение? Пак ще работи мазно. На мен ми грознее много тоя квадрат отзад. Засега ще се въздържа от покупка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple са виртуози в превръщането на дефекта в ефект.Така беше с ноча, така ще стане и с квадратния модул с камерите.Предполагам, че на живо ще изглежда по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де какво толкова му има на квадратния модул, не е новост ,нито е първия телефон с подобно нещо.....

Sent from my Huawei Mate 20 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

50ab6c54e57b63c89818a45633643ef5.jpg

Видях това, колко е вярно не знам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове




Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от kalas_x
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То уж вечерта в 00:01 трябва да започнат предварителните заявки за телефона, а информация няма. Писах и на Теленор, и на А1, но нямали информация и да съм следял на сайта ....... -_-
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз получих информация,че в понеделник ще започнат резервациите за Теленор и в петък ще са в магазините.
Дано да е така ,че нямам търпение вече.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...