Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

@costi.kocev, е как си наигран като ще ти върнат парите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, mirror написа:

@costi.kocev, е как си наигран като ще ти върнат парите?

Много лесно, нямат никъде бройка за смяна, както и не искат да ми сменят с нов във магазина. Следователно аз трябва да откажа тази поръчка и да им върна телефона, като стоя от 27ми без телефон и да чакам евентуално ново зареждане.

 

@costi.kocev, запознай се с правилата, последно мнение не се цитира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от дребнавост, при следващата доставка ще имаш телефон.

 

@costi.kocev, запознай се с правилата, последно мнение не се цитира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@mirror май нещо не разбра :) За да може да ми сменят телефона, трябваше да откажа поръчката, тоест от 27ми до 10ти те не знаеха какво да правят с него и е бил по куриери и тнт, тоест аз от 28ми сутринта нямам телефон в мен. Това са 12 дни. Отделно сега трябва да чакам 14 дни да може да си затворят сделката. 26 дни издребняване ли са ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да да абсолютни идиоти са от Теленор. Моята поръчка беше дублирана и ми пратиха два телефона един с план кой аз да си избера естествено кой беше на оферта и после някой кретен пуснал още един телефон с план от 50лв и в магазина и пп телефона отказаха да ми дадат първия защото само бил пристигнал но вече другия с по висок план бил вкаран в ретеншъна им . Можех да го отменя но трябваше да чакам 7 дни а след два дни заминавах за чужбина за 10 дни и приех по високия план за да не чакам....


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@londongunner Странно защо на теб са ти казали 7 дни, на мен 14. Явно пак си говорят каквото си искат. Като цяло ми е чудно какво ще стане, ако дойдат бройки, но все още в системата им не мога да взема телефон? Двойно прецакан най-вероятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Установих кое най-много хаби батерията ..... Направо съм в шах.... Преди 30 мин бях на 100% за 30мин направих около 90 снимки и сега съм на 91%. По принцип не снимам толкова но за последната седмица съм направил около 2500 снимки и видеа .... Мислех , че е от роуминга но ... На жената SE-то цял ден го ръчка без да снима и си изкарва доволно.


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да камерата попринцип си гълта ток, а още повече и ако е включено да се ползва локация с камерата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да включена е заради тага на снимките


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погледнете iPhone 4, погледнете и 11 Pro Max, има огромна разлика и развитие нали? 
Но ако съдим по мненията на форумските капацитети, от iPhone 4 до сега абсолютно нищо не се е променило защото “и тази година телефона е същия, но по-скъп”. 
11 Pro Max е всичко останало, но не и “същия като предишния с една камерка повече”. 
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-големи глупости не бях чел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 Pro Max е всичко останало, но не и “същия като предишния с една камерка повече”. 

 

 

 

Човекът го каза и аз го потвърждавам: Като държиш новия про и Х и гледаш екрана няма никъква разлика във външния вид, екрана ако си подредиш иконите по същия начин, усещането, работата с приложенията, сигурен съм че и с батерията е същото, но за мен няма значение дали вечер е на 10 или 22 %.

Ми същия телефон е. Защо да се заблуждаваме. Липсва онова уау от първия допир с 4-ката след като си имал 3GS нали. Е затова се говори тук и не само тук. И се чудя защо е това избиване, тия преордъри, тия нерви. Другият месец по магазините и при операторите айфоните с лопати да ги ринеш, няма да има кой да ги взема.

Това е действителността, прогнозирам историческо дъно в продажбите тая година. Аз ще чакам догодина или ще взема Note10, но тия “толкова различни и изцяло нови айфони”, ай сиктир бе!

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си Note 10 поработи с него и сравни двата телефона и двете ос и пак ше говорим...


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9319&idPhone2=9846

Всеки да си решава за иновациите в 11. :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз идвам от Макс-а и да си кажа, разлика определено има. За времето за което го ползвах се усеща по-различен - една идея по-бърз. Дисплея е по-ярък. За 2 часа впечатления - толкова :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си Note 10 поработи с него и сравни двата телефона и двете ос и пак ше говорим...


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

В операционната система май е разковничето. Апарата по-тежък, по-дебел и по-несимпатичен.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с теб. Екосистемата на Епъл поне засега няма равна. Аз също ползвам и андроид Huawei Mate 20 Pro - уникален телефон, но екосистемата на ябълката ме дърпа винаги там.


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, чак пък от седмицата да не е нищо повече..., но все пак си е твое мнение де. Ние с Xs примерно да кажем, че разликите са малко (външните почти никакви), да, но със седмицата просто е самозаблуда за мен, имаме и две седмици в къщи, няма как да се сравняват с новата линия, дори като усещане. Аз също реших да не сменям тази година, да видя следващата какво ще ни предложат, но може би поне едната седмица ще бъде заменена от тазгодишен модел малко по-натам като се нормализират нещата с доставките и бройките и не коства нерви да си вземеш телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът е като любовницата, трябва да се сменя всяка година, но марката не се сменя, защото е като да отидеш на другия бряг!!! ??

Според мен има разлика в бързодействието, батерията и камерата м/у XR и 11. iPhone 11 Pro MAX цепи мрака откъм камера и батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жена ти чете ли форума?

:offtopic:

mirror: Не, тя ми гледа децата и няма време за други работи ?

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз точно от седмица минах на Xs, свиква се за отрицателно време, но явно ти не искаш, ноча скоро няма да изчезне, така че доста време ще изкараш със седмицата, другото не го броя аз за телефон, колкото и да ми го хвалиш. Всеки с вкуса си, няма еднакви хора.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, dessyteneva написа:

Е, чак пък от седмицата да не е нищо повече..., но все пак си е твое мнение де. Ние с Xs примерно да кажем, че разликите са малко (външните почти никакви), да, но със седмицата просто е самозаблуда за мен, имаме и две седмици в къщи, няма как да се сравняват с новата линия, дори като усещане. Аз също реших да не сменям тази година, да видя следващата какво ще ни предложат, но може би поне едната седмица ще бъде заменена от тазгодишен модел малко по-натам като се нормализират нещата с доставките и бройките и не коства нерви да си вземеш телефона.

Кога ли ще е това нормализиране на нещата? :D В Теленор гледам, че вече никакви налични не останаха, от никакви цветове. Страницата им само казва, че има регулярни доставки, но те са явно като тройката по математика на кандидат-студентски изпит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, Телеонр са много зле. Пуснал съм заявка от десет дни и нямат никаква информация, а вече и онлайн почти всичко се изчерпа. Не знам кога ще има втора вълна на зареждане, защото това е пълен смях в момента при тях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ми е честит новия MAX. Харесва ми определено новата задница. За другото по после. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...